Şimdi Ara

İşsizlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabancı mezunuyum okulu 17. bitirdim 11 aydır işsizim. Malesef hayat çok zor.

• Hocam bime başvuru yap ilerde mağaza müdürü olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenYoruldumHayat

Hocam bime başvuru yap ilerde mağaza müdürü olur .

Alırlar mı bilmiyorum.

• Başvur sen boş durmaktan iyidir

• ne mezunusunuz hocam

• y dışı şartlarını zorlayın. gidiş için paraya ihtiyacınız var ama yapacak bir şeyiniz yok...

• troll konu.

edit: yahu sabancı çok iyi bildiğim bir okul. Mezunların yarısı mezun olmadan iş sahibi oldu tanıdıklarımdan. 17. bitirip boşta kaldıysan zorunlu stajın harici yatmışssındır. Okulunun verdiği kaliteli eğitim maalesef iş bulmakta yetersiz. Biraz sende bitiyor iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 28 Kasım 2020; 16:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

troll konu.

edit: yahu sabancı çok iyi bildiğim bir okul. Mezunların yarısı mezun olmadan iş sahibi oldu tanıdıklarımdan. 17. bitirip boşta kaldıysan zorunlu stajın harici yatmışssındır. Okulunun verdiği kaliteli eğitim maalesef iş bulmakta yetersiz. Biraz sende bitiyor iş

Birader yeter artık troll konu niye açıyım gelip. 17. bitirdim istiyorsan açıyım gösteriyim

• Bir şirketim olsa Sabancı mezununu işe almam. Zaten işe yarayan bir yeteneğin olsa üniversitenin sahibi olan ailenin şirketlerinde çalışırdın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bir şirketim olsa Sabancı mezununu işe almam. Zaten işe yarayan bir yeteneğin olsa üniversitenin sahibi olan ailenin şirketlerinde çalışırdın.
  • Ben bu kadar ağır bir dönem hayatımda görmedim.

Her şeyi zorlayın. Boş durmayın yeter.

• Ben mühendislik mezunuyum, çevremde doğru düzgün çalışan arkadaşım yok

• Sabanci mezunu işsizse ben bırakiyim okulu bölüm neydi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Ben mühendislik mezunuyum, çevremde doğru düzgün çalışan arkadaşım yok

yeğen de gemi möhendisi

şanslı ki mezun olur olmaz staj gördüğü tersane işe aldı

şansının farkında olmalı ki haftanın 6 günü sabah 08:00 akşam 19:00 çalışıye  

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt

Nasibin varsa oluyor bir şekilde

• Tamam kötü bir dönemdeyiz ama Sabancı mezunuda 11 ay işsiz kalmaz.Aynı kalibre üniversitelerde okuyan bütün arkadaşlarım mezuniyetten bir dönem önce iş teklifi alıp sözleşmelerini imzalamıştı.Belki size büyük bir şanssızlık vurmuş olabilir.Bölüm ve meslek neydi?Alıp yapmayı planlayan birkaç firma biliyorum.Özgeçmisini göndermek ister misin?

• Kabul et işletme okumak kötü bir fikirdi, aile şirketiniz yada bir şirket kurabilmeye yetecek finansal gücünüzde yoktu ve maalesef patladınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: xkrc

Kabul et işletme okumak kötü bir fikirdi, aile şirketiniz yada bir şirket kurabilmeye yetecek finansal gücünüzde yoktu ve maalesef patladınız.

TMde ne okursam okuyum işsiz kalacağım için sıkıntı yok ama öğretmenlik okusam direkt atanırdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.