Şimdi Ara

Israrla Samsung NOTE EDGE bekleyenler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
2
Favori
5.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note4 den daha cazibeli bir telefon ama çok pahalı, şu kupon kampanyaları tekrar başlasın alacagım bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

Samsung da inceledim hayal kırıklığına uğradım yan ekran hiç kullanışlı değil note4 kullanım olarak daha rahat sanırım ve cok pahali edge.cihazi satmak için yapıştı çalışanlar sanki elden çıkarmaya çalışıyorlar o izlenimi edindim.kilifi daha çıkmamış çizilmesi ihtimali yüksek

Hayırlı pazarlar herkese.
    Ben Note 4 Edge'i (N915S) 3 Kasım'da Kore'den aldırdım. 8'inde elimdeydi.
    O zaman Kore'de bile bulmakta zorlandı arkadaşım ve 2434 tl. ödeme yaptım (1080 usd)
    O gün bugündür kullanıyorum ve inanılmaz güzel bir cihaz. Alabilecek gücü olan herkese tavsiye ederim.
    Note 4 konusunun ilk sayfasında artı ve eksilerini yazdım.
    Cihazda Türkçe menü yok ve ne kadar uğraştımsa Türkçe dile sahip farklı bir firmware yükleyemedim.
    O yüzden Kore firmware'i ile devam ediyorum.
    Cihazın şu anda tek sıkıntısı pilinin çabuk bitiyor olması. Note 4'te pil süresi anlatılanlara göre daha iyi.
    Ayrıca şuana kadar kılıf yada ekran koruyucu kullanmadım ve herhangi bir sıkıntım olmadı.
    Samsung'un sitesinde gördüğüm note 4 edge kılıfını bekliyorum.
    Dün Teknosa'da note 4 Edge gördüm. Satışa başlamışlar ama aksesuarları henüz gelmemiş.
    Satın alan ve alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Forum işi ile uğraşan arkadaşlar umuyorum bizim içinde bir konu açarlar.

• yasinaka Y kullanıcısına yanıt
    Senin cihazda bayirli olsun o zaman..dediklerine katiliyorum guzel alanasi bir cihaz ancak gercekten pahali almak isteyen herkese nasip etsin..pil sıkıntisi var biraz evet gunu kullanima gore bitirebiliyor ama gercekten onun disinda bende cok memnunum..en kısa surede ana baslikta gorusmek uzre

• Arkadaslar cihazdan memnunmusunuz.
    Bende note4 alicaktim. Ikisi arasindayim.ikiside snapdragon 805. Edge pek bulunmuyor. Norvecte bor gsm sirketi hatli satiyo. Bnde tryi aramak icin uygun olan baska bir sirketteyim. Bunun cift simlileride cikiyomus heralde fakat biz goremiycez sanirim.
    Bana ne onerirsiniz? Note 4 mu bu mu? Alipta pisman olan varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

Siyah note4 ile takas yapmak isteyen olursa haberim olsun..

Memnun degilmisiniz? Neden oldugunu aciklarsaniz almayi dusunenlere fikir vermis olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

Arkadaslar cihazdan memnunmusunuz.
    Bende note4 alicaktim. Ikisi arasindayim.ikiside snapdragon 805. Edge pek bulunmuyor. Norvecte bor gsm sirketi hatli satiyo. Bnde tryi aramak icin uygun olan baska bir sirketteyim. Bunun cift simlileride cikiyomus heralde fakat biz goremiycez sanirim.
    Bana ne onerirsiniz? Note 4 mu bu mu? Alipta pisman olan varmi?

Cihaz güzel bir cihaz tasarım anlamında fakat öyle sanıldığı kadar değil bana göre özellikle kavisli ekran biraz tuhaf gelebilir sonra alışıyorsun uz. Pil sorunu var telefonda bu arada baya hızlı bitebiliyor genel olarak kavisli olan Edge olan yerden kullanmak bir nevi tasarruf olsa bile kurtarmıyor diyebiliriz.

Bence eğer daha iyi bir pil derseniz ve daha ekonomik bana göre Note4 derim.

• iPhone 6 plus
    Note edge
    Xperia z3
    Şuan üçüde elimde bu güne kadar sony z serisi hep ikinci telefonum olarak kalmıştı,
    Şimdi ikinci telefonum note edge oldu.Pil tüketimi beni fazlası ile idare ediyor, i
    Phone mac sistem kullandığım için şimdilik hala birinci telefonum.
    Note edğe için kılıf ve ekran kaplama şuan piyasada olmaması kötü
  • quote:

quote:

Memnun degilmisiniz? Neden oldugunu aciklarsaniz almayi dusunenlere fikir vermis olursunuz.

YOK bilakis çok memnunum ama note edge almayı en çok isteyenlerdendim.telefonum arızalandı ve daha fazla bekleyemedim note 4 aldım :)
    takas fırsatı çıkarsa talibim.
  • Genel olarak mesajlarda kullanan arkadaşlar kılıf bulamadığından bahsetmiş.

Firmayı tanımıyorum ama ellerinde olduğunu, kargo ücreti olmadığını ve stoktan gönderim yaptıklarını yazmışlar.

NOte 4 için de güzel kılıf üretiyorlar ki NOte Edge için de ürünleri mevcut.

BUYURUN linki.

Belki işinize yarar.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 6 Ocak 2015; 0:45:03 >
  • quote:

quote:

quote:

YOK bilakis çok memnunum ama note edge almayı en çok isteyenlerdendim.telefonum arızalandı ve daha fazla bekleyemedim note 4 aldım :)

Hmm ben yanlis anlamisim o heralde. bende edgeniz var note 4 ile takas ediceksiniz sandim. bende suan note 4 alsammi almasammi bilemedim. arada 600 700 tl gibi bir fark var. Ve magazada satilmiyor suanda. Aboneli hatli satiliyor 12 ay icin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hmm ben yanlis anlamisim o heralde. bende edgeniz var note 4 ile takas ediceksiniz sandim. bende suan note 4 alsammi almasammi bilemedim. arada 600 700 tl gibi bir fark var. Ve magazada satilmiyor suanda. Aboneli hatli satiliyor 12 ay icin.

Bekle istersen Ekstrem ürünlerde fiyat yüksek olur aldıktan sonra satışı artsın diye düşünürler 3-4 ay bekle bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muco555555 -- 6 Ocak 2015; 6:36:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bekle istersen Ekstrem ürünlerde fiyat yüksek olur aldıktan sonra satışı artsın diye düşünürler 3-4 ay bekle bence

Ben daha fazla bekleyemiycem :) note 4 siparisi verdim bugun. Kilif olarak led wallet mi yoksa s view mi iyi olur? Daha once kullanmadim hic telefonda kilif.

• Hangi işlemcili arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Hangi işlemcili arkadaşlar ?

Note Edge, Snapdragon 805 kullanmakta.

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben daha fazla bekleyemiycem :) note 4 siparisi verdim bugun. Kilif olarak led wallet mi yoksa s view mi iyi olur? Daha once kullanmadim hic telefonda kilif.

Led Wallet : Kapağı açmadan telefona çağrı bile cevaplayamazsınız ama belirli bildirimler ve ikonlar kapak üzerinde gözükür.
    Şık bir ürün ama fonksiyonel mi derseniz, işte orası size kalmış.

S View : Kapağı açmadan fotoğraf çekimi, çağrı cevaplama gibi şeyleri yapabilirsiniz.
    Tercih sizin.

NOte 4 konusunda ki son sayfalarda her iki ürünle ilgili detaylı görsel ve bilgiyi bulabilirsiniz.

Şimdiden iyi günler de kullanın.

Saygılarımla...

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Tasarım aşamasında çok farklı ama snapdragon hayal kırıklığı oldu.
    Teşekkürler cevabınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Tasarım aşamasında çok farklı ama snapdragon hayal kırıklığı oldu.
    Teşekkürler cevabınız için.

Rica ederim.

İşlemci konusunda aynı fikirdeyiz.

Saygılarımla...

• Elimde Aveadan lansman gunu alinmis Note 4 beyaz var. Note edge gelmeyecek diye lansman gunu note 4 aldim. Simdi edge geldi. Note edge ile takas dusunen olursa bana ulassin lutfen. Cihaz tertemiz garantisi devam ediyor. Seffaf kilifla kullaniyorum.

• Bugün aveadan gelen SİYAH NOTE EDGE ihtiyaç fazlası olduğundan satılıktır.

Kutuyu merakımdan açtım, cihaza baktım oldukça hoş tatlı bir alet. Ancak iPhone 6 dan vazgeçmeyeceğim. Cihaz istanbul içi elden teslim olacak şekilde satılıktır arkadaşlar isteyen arayan vs varsa pmden ulaşabilir

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.