Şimdi Ara

İspanyolca öğrenmeye değer mi sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karar veremedim sizler ne düşünüyorsunuz
    Akici ingilizce biliyorum. Biliyorsunuz ki emek vericem ve zaman harciyacağım değsin istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolcanoPower -- 1 Ocak 2019; 20:59:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İngilizce'de eksik noktalar varsa onları tamamla.Gerçekten ileri düzeye kadar öğren.Bolca kelime öğren.Zararı olmaz.

İspanyolca öğrenme amacına göre değişir bu.Kesinleşmiş bir amacın yoksa öğrenmek uzun sürer.
    Motivasyon az olur.Bu her dil için geçerli.Dili öğrenme amacınız süreci etkiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

İngilizce'de eksik noktalar varsa onları tamamla.Gerçekten ileri düzeye kadar öğren.Bolca kelime öğren.Zararı olmaz.

İspanyolca öğrenme amacına göre değişir bu.Kesinleşmiş bir amacın yoksa öğrenmek uzun sürer.
    Motivasyon az olur.Bu her dil için geçerli.Dili öğrenme amacınız süreci etkiliyor.
    Yabanci ingilizce bilmeyen insanlara ulasmak istiyorum. Telaffuzu ve listeningi zor olmayan. Konusan sayisinin fazla oldugu, yazi karakterleri asya dilleri gibi olmayan bi dildi aradigim.@rat.planet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolcanoPower -- 2 Ocak 2019; 14:0:13 >
  • VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    İspanyolca aradığınız dil o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

İspanyolca aradığınız dil o zaman.
    Tesekkur ederim huzura erdim biraz

• tabi ki değer. 2016 kasımdan beri çalışıyorum. seviyem gayet iyi şu anda. ilerlemek ingilizceden daha kolay oluyor. ingilizceye ben yeni başladım ama ispanyolca da öğrendiğim yöntemleri deneyerek daha kolay ilerleyebiliyorum. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

tabi ki değer. 2016 kasımdan beri çalışıyorum. seviyem gayet iyi şu anda. ilerlemek ingilizceden daha kolay oluyor. ingilizceye ben yeni başladım ama ispanyolca da öğrendiğim yöntemleri deneyerek daha kolay ilerleyebiliyorum. tavsiye ederim.
    teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.