Şimdi Ara

İsminizi Güneşe Yollayın NASA Organizasyonu KATILIM SONA ERDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnsanlığın bir yıldıza "dokunacağı" ilk göreve siz de katılabilirsiniz. NASA Güneş Araştırma Grubu'nun (@NASASun) Parker #SolarProbe (güneş sondası) ile Güneş'e göndereceği mikroçipe adınızı eklemeyle ilgili ayrıntılar:

Buyurun linke tıklayın
    http://parkersolarprobe.jhuapl.edu/The-Mission/Name-to-Sun/

adınızı soyadınızı ve geçerli bir mail adresi yazıp gönderdikten sonra mail adresinize gelen linke tıklayın ve yönlendireceği sayfada confirm dedikten sonra biletinizi ister bastırın ister kaydedin. artık isminiz güneş sondasıyla güneşe gitmeye hazır

Edit : son katılım 27 Nisan onun için arada konuyu yukarı taşıyacağım belki görmek isteyenler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 29 Nisan 2018; 17:16:52 >

• yaşasın astronot oldum
  • olsun bu da bir başlangıç sayılır
  • peki bu herhangi birine ne katıyor
  • ilginç, konu dışındaki diğer konulardan daha fazla ilgi çekici olduğunu söyleyebilirim.Verdim şukunu
  • Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt
    hiç

belki ileride torun tosbalağa göstermek isteyen olur
  • güzel paylaşım +rep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Yukarıdaki barda site güvenli değil şifrenizi paylaşmayın diyor ne yapalım
  • Amaç ne ki? Buna harcanacak bütçeyle afrikada suriyede Somalide çaresiz insanlara yardım edilir. Nasa hala daha ilim bilim yapıyorum diye kendini kandırsın. Buna destek verende ağır işsizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***redbull*** kullanıcısına yanıt
    zaten herhangi bir şifre girmiyorsunki
  • Güneşe mi? Yav he he

• yolladım xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçamayan Pegasus

peki bu herhangi birine ne katıyor
    Uzayli kizlarlar ismimizi arayarak bizi takip edebilirler. hem de orda kizlar teklif ediyormus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yargıdağıtanadam

Amaç ne ki? Buna harcanacak bütçeyle afrikada suriyede Somalide çaresiz insanlara yardım edilir. Nasa hala daha ilim bilim yapıyorum diye kendini kandırsın. Buna destek verende ağır işsizdir.
    inan 100 yıl önce senin gibi düşünenler yine vardı ve bilim insanları onlara kulak assalardı şu an bana cevap vermek için kullandığın bütün bu teknoloji de olmayacaktı ve seninle aramızda hiç böyle bir diyalog da olmayacaktı.

Ha güneşle ilgili olarakta daha önce duymadıysan Dyson Teorisini bir araştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

inan 100 yıl önce senin gibi düşünenler yine vardı ve bilim insanları onlara kulak assalardı şu an bana cevap vermek için kullandığın bütün bu teknoloji de olmayacaktı ve seninle aramızda hiç böyle bir diyalog da olmayacaktı.

Ha güneşle ilgili olarakta daha önce duymadıysan Dyson Teorisini bir araştır

Alıntıları Göster
    Pardonda yobaz geri kafalı falan demeye getirdiysen hiç uğraşma. Burada bilim adamlarıda emin ol benim gibi düşünüyordur. 100 yıl önce güneşe isim atacaz isim yazdırın diyen vardıda ben mi bilmiyorum? 100 sene önce mantıklı çalışmalar onaylandı akla yatmayanlarda onaylanmadı. Tıpkı şimdi olduğu gibi. O yüzden boş duyar kasmayın burada. Üstelik bunun zamanla ne alakası var. Bu işsizliği 100 sene öncede yapsan sonrada yapsan işsizliktir. İnsanlığa getirisi sıfırdır. Boşa kaynak harcanır. Artık şu biz bilimsel düşünüyoruz. Diğer insanlardan farklıyız kafasınsan çıkın. Aşırı derecede egoist biri olmaktan öteye gidemiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yargıdağıtanadam -- 26 Nisan 2018; 2:37:35 >

• Süpermiş ben kayıt yaptırdım. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • asdfghj

ne kadarda gereksiz
  • up
  • Düz dünyacılar görmesin

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.