Şimdi Ara

İSMEK kurslarına giden var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bi gidip deneyeyim diyorum, zaten ücretsizmiş. Üniversite ortamı tırt çıktı, kimse birbirine yaklaşmıyor 2 yıl oldu. Kayıt tarihleri falan ne zaman acaba?

• Ismek kursu ne hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Ismek kursu ne hocam
    Kurs hocam, mesleki, dil kursu falan her türlü kurs var.
  • Temel aşçılık egitimi aldım 5 ay. Sonrasında restoranda çalıştım 4 ay. Şu an bir kafede aşçı yardımcısıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrnick

Temel aşçılık egitimi aldım 5 ay. Sonrasında restoranda çalıştım 4 ay. Şu an bir kafede aşçı yardımcısıyım.
    Gerçekten mi hocam? Tebrik ederim. Bende grafik alanında eğitim almak istiyorum. Ama ortamdan korkuyorum, arkadaşım dil için gitti, hep 40-50 yaşında kişiler varmış. Malum genciz sonuçta, o yaş aralığı insanı sıkar. Zaten şuan okuyorum ama sosyal çevre edinmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 3 Ağustos 2018; 0:33:55 >
  • genelde emekli tayfası gidiyor diye biliyorum ismek kurslarına benim annem ve yengem gidiyordu ahşap yakma kursuna. eylülden hazirana kadar gittiler pes etmeden şimdi evdeki bazı aksesuarları kendileri yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brisbane

genelde emekli tayfası gidiyor diye biliyorum ismek kurslarına benim annem ve yengem gidiyordu ahşap yakma kursuna. eylülden hazirana kadar gittiler pes etmeden şimdi evdeki bazı aksesuarları kendileri yapıyor
    Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgi için, gitmeyeyim o zaman, vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 3 Ağustos 2018; 1:8:44 >
  • Geçen sene Rusça a1 e gittim teyzeler vardı hep. okul durumundan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Şans işi biraz
  • 2 kur Japoncaya gittim ismekte.1 ay sonra elime Japon hükümeti tarafından yapılan uluslararası Japonca yeterlilik sınavı N5 seviyesi sonuçlarım gelecek ve ben yüksek ihtimalle geçeceğim.Eğitimi çok güzel ve kaliteliydi.bu sene de 2 kur almanca ve sonrasında da Japoncanın b1 kuru olmak üzere 3 kura gideceğim.Gittiğin kurs ve saatine göre değişir yaş aralığı.Ben 18.00-21.00 arasında gidiyordum.Ağırlıklı olarak üniversite öğrencileri vardı ve ortam güzeldi.Ama anladığım kadarı ile kız için gitmeyi planlıyorsunuz kendinizi geliştirmek için değil.Eğer ki amacınız kendinizi geliştirmek değilse kayıt olmayın.Kendisine bir şeyler katmak isteyen bir kişinin hakkını yemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blkbs

2 kur Japoncaya gittim ismekte.1 ay sonra elime Japon hükümeti tarafından yapılan uluslararası Japonca yeterlilik sınavı N5 seviyesi sonuçlarım gelecek ve ben yüksek ihtimalle geçeceğim.Eğitimi çok güzel ve kaliteliydi.bu sene de 2 kur almanca ve sonrasında da Japoncanın b1 kuru olmak üzere 3 kura gideceğim.Gittiğin kurs ve saatine göre değişir yaş aralığı.Ben 18.00-21.00 arasında gidiyordum.Ağırlıklı olarak üniversite öğrencileri vardı ve ortam güzeldi.Ama anladığım kadarı ile kız için gitmeyi planlıyorsunuz kendinizi geliştirmek için değil.Eğer ki amacınız kendinizi geliştirmek değilse kayıt olmayın.Kendisine bir şeyler katmak isteyen bir kişinin hakkını yemeyin.
    Yok hocam kız için değil. Kendimi geliştirmek aynı zamanda sosyal çevre yapmak için gitmek istiyorum. Ama 20-21 yaşlarında biri olarak emeklilerin olduğu bir ortama ne kadar uyum sağlayabilirim takdiri size bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 3 Ağustos 2018; 3:44:53 >

• Bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi 18.00-21.00 saatleri genellikle üniversite öğrencileri ve çalışan kişiler oluyor.Ama sizin gideceğiniz kursta öyle olmayabilir,bilemem.Dil kurslarında genelde böyle.Yaşı büyük olup muhabbeti çok keyifli insanlarda var bu arada.Mesela bizim kursta Nuri abi vardı torunu olan birisiydi kendisi.Çok muazzam bir sohbeti vardı.Hatta kurstakilerle iftar yaptık bu sene.Eşi ile birlikte davet edildiği aile iftarına gitmek yerine bizimle gelmişti.Eşini göndermişti aile iftarına Şans tabii bunlar.Size ne çıkar bilemem
  • Hocam yaşlı tayfa kadar gençler de var. Ben resim kursuna gitmiştim. Ortam güzeldi, sıcaktı. Yaşlı teyzeler amcalar demeyin çok ikramda bulunuyorlar, çok iyi davranıyorlar. Eğitimi de gayet iyiydi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesbih kursu varsa ben de gitmeyi planlıyorum okul dışınca bir şeyler yapmak lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.