Şimdi Ara

İŞLETME 8.DÖNEM DERS ÖZETLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MALUM 8.DÖNEM BAŞLADI HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.

KOŞULLU GEÇER ALDIĞIMIZ DERSLERİ VERMEK ADINA BİRAZ DAHA ÇALIŞMAMIZ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

BU YÖNDE DERSLERDEN ÖZET ÇIKARAN YADA BAŞKA BİR YERDEN BULAN ARKADAŞLARIN BURADA PAYLAŞMASI HEPİMİZ İÇİN İYİ OLACAĞI GÖRÜŞÜNDEYİM.

BAŞARILAR HERKESE.

• hocam bismillah kayıtlar yenı basladı daha kitap falan yok
  • hocam yeri burası değil ama işletme 8.dönemde örgütsel davranış diye bir ders var mı?bazı kişilerde bu ders varmış bnde görünmüyor ? alttan dersim olmadığı için seçilecek yerde derslerde yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

hocam yeri burası değil ama işletme 8.dönemde örgütsel davranış diye bir ders var mı?bazı kişilerde bu ders varmış bnde görünmüyor ? alttan dersim olmadığı için seçilecek yerde derslerde yok :S

dostum bu ders Türk Vergi Sistemi'ne ait bir derstir. Geçmiş yıllarda tek ders olan Türk Vergi Sistemi dersi, kredili sistemde Örgütsel Davranış ve Türk Vergi Sistemi olarak ikiye ayrıldı.

Eğer geçmiş yıllarda kayıt olup Türk Vergi Sistemi'nden kalmadıysan tabiki sende böyle bir ders olmaz. Bu ders Türk Vergi Sisteminden kalanları ilgilendiriyor.

Zorla ders mi istiyorsun, eğer dersi çok merak ediyorsan e-kitabını eğlencesine okuyabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

hocam yeri burası değil ama işletme 8.dönemde örgütsel davranış diye bir ders var mı?bazı kişilerde bu ders varmış bnde görünmüyor ? alttan dersim olmadığı için seçilecek yerde derslerde yok :S

dostum bu ders Türk Vergi Sistemi'ne ait bir derstir. Geçmiş yıllarda tek ders olan Türk Vergi Sistemi dersi, kredili sistemde Örgütsel Davranış ve Türk Vergi Sistemi olarak ikiye ayrıldı.

Eğer geçmiş yıllarda kayıt olup Türk Vergi Sistemi'nden kalmadıysan tabiki sende böyle bir ders olmaz. Bu ders Türk Vergi Sisteminden kalanları ilgilendiriyor.

Zorla ders mi istiyorsun, eğer dersi çok merak ediyorsan e-kitabını eğlencesine okuyabilirsin.

çok saol hocam ya türk vergi sistemini geçmiştim geçen sene örgütsel davranış dersini de hiç merak etmiyorum :) mezun durumdayız şimdi bu sistem değişikliğinde bu dersin almadık diye mezun etmezler sonra al başına bela artık rahat rahat şu kaydı tamamlayım. iyi günler

• dostum e-kitaplar var ya belki onlardan başlayan hızlı arkadaşlar olmuştur herkes faydalansın diye
  • 3 dersim var oleyyy diyorum.
  • son iki ders kısmetse sonra kurtuluyorum bu yükten ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.