Şimdi Ara

İşletim Sistemi Temaları (Os Theme) ve Dönüştürücü Paketleri (Transformation Pack) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
29.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler , sorduktan sonra hallettim gerçi sorun olmuyormuş..
  • ok
  • benim x86 profa upladım fakat uxtheme pachteride kurdum onu kurmama ragmen tema dosyasına tıkladıgımda resimindeki gibi gözükmyo görev cubugu hep seffaf felan yani bunu nasıl ayarlayabiliyoruz http://mini-slash.deviantart.com/art/SlanXP-2-0-For-7-134955170 o0lası gereken vu iken bende olan  İşletim Sistemi Temaları (Os Theme) ve Dönüştürücü Paketleri (Transformation Pack)

• hangi uxtheme patcherı kullandınız bu forumdakini bir deneyin. işletim sistemi tam olarak nedir, home preden aşağısında tema olmuyor diye biliyorum. birde o tema siyah değilde şeffaf gibi geldi bana
  • Pwin 7 prof evet normal yükledigim de şeffaf oluyordu gene bu forumdan bi arkadaşın verdiği windows thema installer diye bi programla yaptım ordam temayı fln exploreri yükliyevbiliyorum

• Bildiğiniz her tarafı transparan olan bir Windows 7 teması varmı acaba ?
  • Bölüm için teşekkürler (=..temaların içerisindeki dosyalarla windowsun dosyalarını değiştirdiğimizde bir sorunla karrşılaşabilirmiyiz?
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 24 Nisan 2010; 12:00:33 >
  •  İşletim Sistemi Temaları (Os Theme) ve Dönüştürücü Paketleri (Transformation Pack)

İşletim Sistemi Temaları (Os Theme) ve Dönüştürücü Paketleri (Transformation Pack)

İşletim Sistemi Temaları (Os Theme) ve Dönüştürücü Paketleri (Transformation Pack)

Windows 7 Motorsport Teması

• Bundan önceki paylaşımda döktürmüşsün..
    Eline sağlık..
  • evet ama eksik hala, bulabildiklerimin linkini verdim ancak üstte resimleri bulunanların bazılarının linkini bulamadım hala...
  •  İşletim Sistemi Temaları (Os Theme) ve Dönüştürücü Paketleri (Transformation Pack)

xpize 5 Release 6 For Xp
    Xpize Ekran Görüntüleri

Vize 2.0 Release 1 For Vista
    Vize Ekran Görüntüleri

Longhorn Transformation Pack 10.5 For Xp
    Ltp Ekran Görüntüleri

Windows Server 2003/Windows XP conversion (Retail only)
    Bilgiler

Seven Transformation Pack For Xp
    Bilgiler

Vista Transformation Pack 9.0.1 For Xp
    Bilgiler

Windows XP eXPerience Pack
    Bilgiler

Leopard Mods On XP by ~kampongboy92

FlyakiteOSX v3.5 For Xp
    Bilgiler

Leopard Transformation Pack 2 For Vista by ~HYDRATTZ

Ubuntu Transformation Pack For Vista by ~HYDRATTZ

Isso Pack 5 Beta 2 by ~isso87

Mac OS X Theme 1.3

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.