Şimdi Ara

işletim sistemi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Forumda İnceledim Ama bulamadım... Bende Hp PAvilion Dv6000 Notbook Var. şimdiye kadar 2 Defa Servis Format attı ve 2 haftada geldi.Benim Sorunum Pc Acılıyor Windows Yazısı Gelmeden Once Bazı Dosyalar Silik .... Dior Ve Onarmak İçin R ye basın dior basıyorum dewm lı rest cekiyor Ve Format atcam Yanında Cd felan vermediler.Recory Kurtarma Diski Var amaa Nasıl baslatcgımı Bilmiyorum.NOrmal Cd ile Format atcam ama Driverları bulamam ve ugrastıtır die tırsıyorum Acil Bunu halletmem lazım bana yardımcı olursanız sevinirim....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgisayarcıya git ve format cd si al.Format cd si kurtarma ile aynı olmuyo.Sonra biçimlendirme bölümüne gelmeden onarma yapmak için bi tuş var yazı çıkıyo zaten ona basçan.Onarma yapsın formattan kurtulmuş olursun.Laptobun yanında driverlarını vermiş olmaları lazım hiç cd gelmedi mi yanında?
  • yok cd felan vermediler.recory zatn kurtarma diski . tmm onarma yapayorum ama gene aynısını dior bilgisayarcıya gidersem her sorunda oooo...+ Bi formata 30 Ytl istiyorlar O parayıda vermem onlara zatn formatın kralını atıyorum benim anlamadım recory ı nasıl basltacam sorunum o ..
  • Ben asus recovery yapmıştım biraz zorlandım ama yaptım.Normal format atar gibi boot u cd rom seç.Bir tuşa bas yazısı çıkınca başlıcan yapmaya.
  • Boot menu gelmesi için Bıos dan ayarlarını yapmam lazım .. O zman Kesin olur demi ?sade formatı baslatsın bana yetıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Erdem34

Boot menu gelmesi için Bıos dan ayarlarını yapmam lazım .. O zman Kesin olur demi ?sade formatı baslatsın bana yetıyor...

Aynen dediğin gibi.İngilizce ama mantıkla yapabilirsin.
  • tmm su an işteyım sabah eve gidince ilk işim denemek olcak inş olur .. BIos No problem benim için ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.