Şimdi Ara

İŞLETİM SİSTEMİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar beyler.Laptopu aldığımda home basic ile gelmişti recovery özelliğide var ama recovery attıktan sonra internete bağlanınca bilgisayar çok yavaşlıyor hiç bir şey indirmediğim halde.Ben bunu ultimate yapmak istiyorum sizce home basicte kalmalımıyım yoksa ultimate kurup acronis ile ultimatenin recoverysinimi oluşturmalıyım kararsız kaldım fikrini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

bu arada sistemim şu şekilde
    http://i.hizliresim.com/xEZrV8.png

• asusmagduru1 A kullanıcısına yanıt
    Basic'den yükseltebilirsiniz, Professional kurun ultimateyle pek bi farkı yok.
  • sorun yükseltmeyle geçmiyor ama denedim sanırım tamamen format gerekiyor ama orjinalliğinin bozulmasıda var ne yapsam kararsız kaldım
    Format atın en iyisi, internetten ilacını bulup etkinleştirmeyi halledebilirsiniz.
  • durum öyle gözüküyor çünkü recovery attıktan sonra internete bağlanmadan önce bilgisayar gayet hızlı ram kullanımı 1gbyi aşmıyor fakat internete bağlanıyorum ram kullanımı 1.5gbyi aşıyor sanırım işletim sistemi hasarlı ben format atayım en iyisi saolasın arkadaşım :)
    Ram'i tarayıcılar sömürüyor rica ederim, kolay gelsin.
  • tarayıcının yanı sıra svchost 600mb ram yediği oluyo normal değildir heralde :)
    Svchost virüsde olabiliyor, antivirüsle sistemi taratmanızı öneririm
  • tarattım ama virüs çıkmadı.
    Ram'den 600 MB yemesi anormal bir olay, virüs olabilir kaspersky bitdefender gibi yazılımlarla tekrar taratın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi txsha -- 17 Mart 2014; 22:30:04 >
  • karpesky,norton,malwarebytes antimalware bu üçüylede tarattım ama virüs e dair bişey çıkmadı.
    Otomatik güncelleştirmeleri bir süre kapatın, bakalım sorun devam edecekmi
  • zaten devre dışı ama yine aynı bidaha asus laptop alırsam 2 olsun :)
    Asus marka notebooklar sağlam cihazlar, sorun sizin sisteminizde
  • o kadar cihaz arasından gidip sorunlu olanını seçmişim çok şanssız adamım.
    Ram kullanım sorunu düzelmezse format atın, sonucunu yazarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi txsha -- 17 Mart 2014; 22:49:24 >
  • peki teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.