Şimdi Ara

İŞLEMCİLER VE ANAKARTLAR (28.04.2015 GÜNCEL)) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
23
Favori
36.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İ7 980X DÜŞERSE MSJ ATARMISINIZ KULLANMIŞ OLDUGUM 930 TAKAS VE USTUNE NE KADARSA PARA VERECEGIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim6134

İ7 980X DÜŞERSE MSJ ATARMISINIZ KULLANMIŞ OLDUGUM 930 TAKAS VE USTUNE NE KADARSA PARA VERECEGIM

gelirse haber ederim.
  • s.a hyrlı satışlar üstad fiyatlar gayet iyi ama bazı cok bilmiş arkadaşlarımız ölücüler e 8400 140 vermesini biliyorlar Q6600 GELİNCE 130 TL MİŞ Q6600 KRAL BİR İŞLEMCİDİR DEGERİDE 180 TL EDER BU İŞLEMCİ performansIN HAKKINI VERİYOR
  • Intel E6400 core2 duo LGA 775 pinli 2.13 ghz işlemcimi, 160GB Maxtor marka SATA harddiskimi ve 2X1 GB Kingston 667 mhz RAM'lerimi yeni sistem kuracağım için satıyorum.Hepsi sağlam ve sorunsuzdur. Kargo fiyata dahildir.İşlemci kutusuz ve fansız satılacaktır. Hepsi kargo dahil 185 TL'dir.

1.Intel® Core™2 Duo Processor E6400 : 90 TL
    (2M Cache, 2.13 GHz, 1066 MHz FSB) Özelikleri;

İşlemci Numarası: E6400
    Çekirdek sayısı: 2
    İş Parçacığı Sayısı: 2
    Çalışma Hızı: 2.13 GHz
    L2 Önbellek: 2 MB
    Veri Yolu/Çekirdek Oranı: 8
    FSB Hızı: 1066 MHz
    Yönerge Seti: 64-bit
    Yerleşik Seçenekler Mevcut: Yes
    Litografi: 65 nm
    Max TDP: 65 W

2.MAXTOR 160 GB SATA Harddisk: 45 TL

SATA kablosu ile

Maxtor Diamond Max 21 serisi

Seri no:STM3160215AS

7200 rpm

2 MB Cache

3.5"

3.KİNGSTON 2 adet 1 GB 667 mhz DDR2 RAM: 2 x 25 TL

Arayüz : 240-Pin DDR2 SDRAM
    Kapasite : 1GB
    Saat Hızı : DDR2 667 (PC2 5300)
    Gecikme Değerleri : CL5
    Çalışma Voltajı : 1.8V

• Takip p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam selam fx 8350 icin pm

• pm ler cevaplandı
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dismissed_fear

pm attım

cevaplandı
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: kachus

quote:

Orijinalden alıntı: malkoc24

E8 bin serisi çok pahalı satıyorsunuz. 200 TL ye 8500 mü Allahınızı severseniz ??

Bende, vergi vermesem kira vermesem sigorta ödemesem işci parası vermesem 160-170 e satarım. Ama malesef işyerimiz olduğu için ve malum masrafları olduğu için sizin istediğiniz fiyatlara satamıyoruz.
    Memnuniyetle karşılarsanız sevinirim...

bu fiyatlar üzerinden (+kdv+vergi demeden) fatura kesiyormusun bu sattığın işlemcilere.
    vergi veriyorum vs edebiyatı yapmışsın da onun için soruyorum.
    kesiyorsan tebrik ederim ama kesmiyorsan, başkalarının alışverişlerine b.k atmadan yap satışını...

• quote:

Orijinalden alıntı: maximus___

quote:

Orijinalden alıntı: kachus

quote:

Orijinalden alıntı: malkoc24

E8 bin serisi çok pahalı satıyorsunuz. 200 TL ye 8500 mü Allahınızı severseniz ??

Bende, vergi vermesem kira vermesem sigorta ödemesem işci parası vermesem 160-170 e satarım. Ama malesef işyerimiz olduğu için ve malum masrafları olduğu için sizin istediğiniz fiyatlara satamıyoruz.
    Memnuniyetle karşılarsanız sevinirim...

bu fiyatlar üzerinden (+kdv+vergi demeden) fatura kesiyormusun bu sattığın işlemcilere.
    vergi veriyorum vs edebiyatı yapmışsın da onun için soruyorum.
    kesiyorsan tebrik ederim ama kesmiyorsan, başkalarının alışverişlerine b.k atmadan yap satışını...

İlk önce adam gibi konuşmasını öğren.
    Ben orda farkındaysan işlemcilere fatura kesiyorum dememişim. Buranın bi işyeri olduğunu ve işyerininde belli masrafları olduğunu anlatmak istedim ama sen anlamak istememişsin.

• adam gibi konuşması gereken sensin.. bunun nedenini de yazdım yukarıda ciddi ol, bırak cıvıklığı... ne anlatmak istiyorsan onu yaz o zaman. yapmadığın şeyleri yazıp sonra da kıvırma. arkasında duramayacağın şeyleri yazma. üstelik yalanı da başkalarının satışına çamur atmak için kullanma. bu senin yaptığın mı adamlık... bak ne yazmışsın onlar vergi vermiyor, ben vergi veriyorum ondan fiyatım pahalı demişsin. ne farkın var. sen de vergi vermiyorsun bu satışta onlarda. neden onlara çamur atarak prim yapıyorsun. üstelik delikanlı adam çamur atarken bile yalanlara sığınmadan gerçekleri ortaya koyarak çamur atar. "kiram var, bağkurum var vs dersin orada bırakırsın" vermediğin verginin havasını atarak mı adamlık öğretmeye kalkıyorsun..

bu mu adamlıktan anladığın senin... bu mu senin esnaflıktan anladığın... söyleyecek çok şey var ama ne söylenecekleri anyalacak, nede muhatap olunacak birisi olmadığın ortada... boşa havanda su dövmeye gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus___ -- 3 Ağustos 2013; 21:58:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: extreme28

hayırlı satışlar hüseyin abi

eyvallah sağolasın
  • kachus kullanıcısına yanıt
    Bu uslemciyi adiyamana gonderme sansin var mi en son fiyat ne olur intel core 2 Q6600 bunu

• merhaba Q6600 almak istiyorum son bişeyler olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_technic

merhaba Q6600 almak istiyorum son bişeyler olurmu

pm ile cevaplandı...
  • thedevilslieutenant kullanıcısına yanıt
    ben bulim size pm atın.
  • Yok mu güzel üst seviye işlemciler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.