Şimdi Ara

işlemci tavsiyesi i5 2300mü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • günümüzden 5-6 sene önceki işlemcileri şimdi nasıl kullanamıyorsak, bugun alınacak en hızlı işlemci bile 5-6 sene sonra kullanılamaz hale gelecektir. 10 sene çok iyimser olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: texasgall

ps3 diye birşey var ben az biliyorum ama onu biliyorum sen 1000tl harcayıp 2senede bir donanım değiştirmeyi karlı bir işmi zannediyorsun eve bir core 2 li sistem ve ps3 alırım yinede 2 senede bir sistem yenilemem sizde bana o zaman hak vereceksiniz ben konu açarken az para ve çok iş demişim sadece oyun değil tüm işler için ileriye dönük bir sistemden bahsetmişim sonra beni suçlamayın çok biliyor az biliyor filan diye sizden sadece tavsiyelerinizi bekledim...

Sen karlı iş yapmak istiyorsan neden PC topluyorsun al P4 bir PC bir de PS3 ü biliyormuşsun. ooohh. git karlı iş için borsada falan takıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umittsahin

Öyle olsa oyun amaçlı alanlar Core 2 Duo alıp bütün paralarını ekran kartına verirler. Sen bu konuyu yardım alma amaçlı mı insanlara sataşma amaçlı mı açtın bilmiyorum ama Core 2 Duo ların hala kullanıldığı yer emlak ofisleri.

4.5 ghz'de çalışan E8600 lerle diğer c2d'ları aynı sınıfa koymayalım lütfen
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.