Şimdi Ara

işlemci tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalar acil işlemci almam lazım fazla detaylı inceleyemedim

i5 4690 mı yoksa i5 4670k

anakart olarak msı gaming 5 düşünüyorum

sizin önerileriniz nelerdir

bir kaç saat sonra vatandan alıcam yorumlarınız 2 işlemcinin artıları ve eksileri nelerdir.

• sonoyuncu kullanıcısına yanıt
    4670 alma 4690 al. Eğer oc yapmayacaksan o anakartı alman da biraz garip olur. OC düşünüyorsan biraz bekle 4690k vatanda indirime girer 4690k al. Ya da şubede biraz zorla %30 indirimden satsınlar. Sanırım 1000 lira bi bütçen var,
    OC yapmayacaksan:
    4690 + h97 plus al
    OC yapacaksan 4690k + gaming 5 al.

Kesinlikle 4690 varken 4670 alma aynı fiyattalar zaten.
  • yorumun için teşekkürler

4690k bulunduğum ilde stoklarda gözükmediği için tercihlerim arasında yoktu h97 plus da kalmamış onun için öyle sistem tercih ettim fiyat olark söylemiş olduğunuz civarıbütcem var.
  • sonoyuncu kullanıcısına yanıt
    Hocam bence acele etme h97 + 4690 almaya bak. Zaten vatan bilgisayara git şubeden istetirler istedediğin parçayı, 2 güne kadar da getirirler. Ama sana nacizane tavsiyem, orda test etmeden hiçbir vatan ürününü alma, çok pislikler her ilde herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmiyorlar yoksa.

Ayrıca biraz bastır %30 indirimli olarak satsınlar, azıcık fiyatta ısrarcı olursan yardım ederler %30 fiyat üzerinden satarlar 4690+h97 yi 900 liraya falan getirirsin.

Bi ihtimal zorlarsan 4690k + gaming 5 i de 1020 lira civarına getirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DKarpuz -- 13 Temmuz 2014; 12:31:31 >
  • 4690k + gaming 5 i de 1020 böyle birşey olsa bir dakkika durmam yorumun sağol gidip en iyisi bir sormak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonoyuncu

arkadaşalar acil işlemci almam lazım fazla detaylı inceleyemedim

i5 4690 mı yoksa i5 4670k

anakart olarak msı gaming 5 düşünüyorum

sizin önerileriniz nelerdir

bir kaç saat sonra vatandan alıcam yorumlarınız 2 işlemcinin artıları ve eksileri nelerdir.

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4690-vs-Intel-Core-i5-4670K
    Buyur burdan bak.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına şu gpuboss-cpuboss sitesini önermeyin. CPU-world yine bi nebze tarafsız ama bu "boss" o kadar taraflı puanlandırma yapıyor ki ağzı açık kalıyor insanın. Arkadaş içinse: OC yapacaksan 4690k + gaming 5, yapmayacaksan 4690 + h97 al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.