Şimdi Ara

Islemci fanini soktum taktim monitore ekran gitmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi işlemci fanini soktum temizledim ve tekrar yerine taktım ama şimdi monitörde sinyal yok diyor pc çalışıyor su an çalışmayan aksamı yok gibi kasaya baktığımda bide dwd romu açtığımda geri kendini kapatıyor sorun nerde olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım lütfen

• Termal macunu yeniledin mi takarken?
  • Oraya dokunmadim hocam fanin pervanesini soktum sadece işlemci ile birleşim yerine dokunmadim hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: ErenHncr

Termal macunu yeniledin mi takarken?

Hocam ben macunu hiç yenilemedim yok sayılabilecek derecede. Bi zararı olurmu, olursa nerden bulup yenileyeceğim?

• Cpuyu oynattınız mı yerinden tekrar üzerinde eğer yapabilirseniz bir soketten çıkartıp tekrar takmayı deneyebilirsiniz. Macun da eskisi silinip yeni bir macun pirinç tanesinin biraz büyüğü şekilde sıkılıp ortaya takılması yeterli gelir. Macun olarakta,http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2159 bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendi sorunumu buldum islemciyi sökup kilidin içine oturtup kilidini basıp macun ve üstüne fani yapıştırmam gerekiyomus..

Hocam sizin sorunuza gelince de macunsuz nasıl olur bilmiyorum ama macunu bile kaliteli kullanın diyolar isitmamasi için bence çok önemli bsidir arkadaşın dediği gibi macun alıp o büyüklükte sıkmalısın

• fanı sökerken işlemci tetikleyen 4pin kabloyuda sökmüş olabilirsiniz dikkatli bir şekilde bakın ramleri sökün takın başka birşey yok yani bunlardan yapar

Islemci fanini soktum taktim monitore ekran gitmiyor
  • Monitör kablosunu doğru yere ve tam bağladığınizdan emin olun. Kasa normal çalışıyor mu? Açılırken bip sesi veriyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.