Şimdi Ara

İşlemci ekran kartı sistem önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hayırlı geceler hayırlı ramazanlar ,
    Öncelikle sistemimi söyleyim.
    İntel core i5 cpu 750 @2.67GHz
    12 Gb Ddr3 Ram
    GeForce 9800 GT
    Gigabyte p55-ud4

Anakartıma göre işlemci ve ekran kartı istiyorum anlamıyorum pek Lol de bu sistem ile En düşük ayarlarda 120+ fps alıyorum ve Csgo da 60-70-80 arası fps alıyorum ve anlık düşmeler çok olduğu işin lolde kitlendim kaldım . Küçük kardeşim engelli olduğu için evde sıkılmasın diye ps3 aldım fakat oynamamaya başladı bilgisayar oynamak istiyor ama istediği oyunları oynayamıyor ve 500-600₺ ekran kartına 500-600₺ işlemciye max para harcayabilirin ikici ele de razıyım sırf kardeşim adına bu kadar para çıkartabiliyorum. Anakartımı ramları değiştirerek daha fazla masrafa giremiyorum bu sisteme göre nasıl bir ekran kartı işlemci alabilirim cs go dada aynı zamanda birazdaha düzgün bir fps de almak istiyorum böyle birşey mümnünse tabi i3 9100f alıcaktım sordum bazı kişileri anakartına olur felan dediler ama ddr3 anakarta ddr4 işlemcinin olması bana aşırı tuhaf geldi ve sizlere sormak istedim 2.el de olsa razıyım açıkcası bana bir çıkar yol gösterirmisiniz lütfen arada kaldım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zeon 3440 destekliyor sanırım max. 150 tl bulursun. Üstünede alabildiğin en iyi ekran kartı devam edebilirsin diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexsis83 -- 2 Mayıs 2020; 2:48:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Intel Core™ i7-880
    Intel Core™ i7-870
    Intel Xeon X3480 bunlar en üst destekledikleri işlemciler birtanesi seçilebilir.ekran kartıda dediğiniz fiyatlara gtc 770 ti bulunabilir.
  • ama şunuda belirteyim 1200 liraya daha sağlam yenılıkçi sistemler bulunabılır araştırmakta fayda var elinizdekini verirseniz anakart işlemci ekran kartı alırsınız 1155 1150 pin veya amd ryzen 1600 bile bulunabılır o paraya işlemci anakart olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.