Şimdi Ara

İşlemci alıcam ama yardımınıza ihtiyacım var ^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim umarım sevdiklerinizle nice bayramlar görürsünüz.
    Efenim Benim anakartım m5a97 LE R2.0 işlemcim ise amd fx 6300 ben işlemcimi yükseltmek istiyorum.
    Pubg oynadıgım için fps düşüşü yaşıyorum 500 tl ye kadar limitim var sizce rahat oynamam için nasıl bi işlemci almalıyım anakartıma uyumlu yardım ederseniz sevinirim.

• Kullandığınız ekran kartı nedir efendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd readon r9 200 series 3 gb
  • Pubg ciddi sistem isteyen bir oyun . 500 tl ile bu iş çözülmez. Komple sistem değişimi lazım. Fx 8xxx serisinden bir işlemci alabilirsiniz ama performansa bir faydası olmaz

• sistem özelliklerine yetiyor normalde optimize sorunu var oyunda suan 30 35 fps alıyorum işlemci yükseltip 50 60 fps alsam yeter.
  • yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm !!!
  • Pubg optimizasyon özürlü bir oyun zaten erken erişimde bu gayet normal umarım güncellemelerle düzelir. En kral kartları yerlerde süründürüyor sanki bana gta 5 yapmışlar yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 500 lirayla olacak iş değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun min. Sistemde fx6300 istiyor. Tavsiye edilen fx8300. Forumda 300 civarina fx 8350 falan satiliyor.

Elindekini 200 tl ye falan satabilirsin. 100 tl fsrk verip bi denersiniz. Raminiz tahminimce 8gb tir. Olmazsa onuda 16 gb yukseltin. Raminde fpsye katkisi asikar.

Ekran kartinizida rx 470 veya gtx 1060 yapsanız super olurdu. Ancak su siralar 2. El kart piyasasi sapıtmış durumda. Sifiri 900 tl den satilan rx 470 lerin 2. Eli 1300 tl ye alici buluyor. Bu nvidia kanadinida etkiledi dolaylı yoldan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.