Şimdi Ara

işkur uçak gövde motor bakım mülakatı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
12.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhat_41

arkadaşım işe 1500-1800 gibi rakamla başlıyosun okuluna göre sabiha gökçende açılan habom için eleman alınıyo sendika olaylarından sonra thy tekniğe alım yapılmıyor onların birçok imkanından yararlanamıyoruz ama lisansı aldıktan sonra getirisi yüksek bir iş benim için başlangıç geliri de yeterli kafanızda artısını eksisini tartın ona göre başvurun sonradan vazgeçip kursu bırakıcaksanız başkalarının önünü kesmeyin izmitte yaz tatiline doğru açılacak ilgilenenler için haber veririm...

dostum ne mezunusun ? adamlar uçak bölümü mezunu arıyor bazı ilanlarda o yüzden soruyorum
  • ben otomotiv grupların çoğu tef meğzunu farklı bölümler var uçakçılar fazla değil bizde...
  • arkadaşlar habomdan veya işkurdan sınav için haber alan varmı ? (izmir kursu için )
  • almadım. ben de bekliyorum haber.
  • edit; az once geldi dostum mail adresime.
  • arkadaşlar hepinize başarılar, bizede yarın habomdan teftişe gelecekler herkes için hayırlısı olur umarım...
  • serhat arkadaşım bana yardımcı olabilirmisin 3 haziranda sınava girecegim özelden mesaj attım sorularla ilgi bilgi istiyorum sınava cok az vakıt kaldı yardımcı olursan çok sevinecem sımdıden teşekkürler
  • merhabalar;

ben dün işkurun sitesinden başvuru yaptım bakalım çağırılarmı

aklıma takılan herkez bu iş yapamaz nasıl bir mulakat istiyoırlar lise mezunu alıyorlar sonucta bilgi verirseniz sevinirim
  • Bende bugün sınava girdim ve geçtim, yarın mülakata giricem. Hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Bende bugün sınava girdim ve geçtim, yarın mülakata giricem. Hayırlısı bakalım.

nasıl geçti? ne sordular? biraz bilgi verebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkarakus

quote:

Klasik mülakat, mezun olduğun okul ve bölüm, çalıştığın yerler, ailen hakkında bilgi. Son olarakta İngilizce paragraf okutturup çeviri yaptırıyorlar. İngilizce bilmeme rağmen heyecandan zorlandım baya, bakalım hayırlısı :)

1 kişi yaklaşık 10dk sürüyor, sınav sonuç listesine göre alıyorlar içeri, ona göre yerinizi alın, ben tam vaktinde gittim 2 saat bekledim orda :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkarakus

quote:

Klasik mülakat, mezun olduğun okul ve bölüm, çalıştığın yerler, ailen hakkında bilgi. Son olarakta İngilizce paragraf okutturup çeviri yaptırıyorlar. İngilizce bilmeme rağmen heyecandan zorlandım baya, bakalım hayırlısı :)

1 kişi yaklaşık 10dk sürüyor, sınav sonuç listesine göre alıyorlar içeri, ona göre yerinizi alın, ben tam vaktinde gittim 2 saat bekledim orda :D

teşekkürler.benimde yarın saat 14.00 de olacak.büyük ihtimalle ingilizceden elenirim :) hayırlısı olsun.

• serhat_41 kullanıcısına yanıt
    merhaba serhat_41

kur ile ilgili bazı sorularım olcak cevaplarsan seviniirim

2 eylüldeki mülakata çağrıldım ama hazirandakine çağrılmmamıştım 2 yıllık mezunu değilim diye aradığımda öyle söylediler

eylüldeki mülakat farklımı olacak bilgin varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefirx -- 25 Ağustos 2013; 17:19:13 >
  • ortak bende çağırıldım 2 eylulde ulaşsana napmamız gerekıyo bilgi paylaşalım
  • ben görüştüm işkur ile 2 yıllık mezunu değilim diye katılamıyorum
  • arkadaşlar yeni açılacak uçak bakım kursları için hengi siteleri takip etmeliyiz bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi, izmir selçuk ta bi kurs açılacak diye söylentiler var.
  • Merhaba 12. synyf ögrencisyim uçak motor gövde bakym bölümü veya uçak elektrik elektronigini tercih edermisiniz ? nasyl bir bölümdür is alanlary ve bulmasy kolaymydyr maaslary ve çalysma sartlary hakkynda kysa bir bilgi verirseniz çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahomy123 -- 20 Nisan 2014; 0:14:24 >
  • tercih edilebilir hepside...maaşlar gayet makul ileriye dönük daha iyi oşacak...thy de iş imkanı bulursan güzel bir çalışma ortamı var....başarılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu meslek tam olarak ne iş yapıyor?İngilizce şart mı?
    THY kendi bünyesine mi alıyor , taşeron ya da onların tabiriyle alt işverene mi bağlı oluyoruz?
  • İngilizce şart thynin bünyesinde...farklı birimler farklı işler yapıyor....kabiniçi hat bakım, revizyon, yapısal ndt gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.