Şimdi Ara

Isınma Konusu Hakkında Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Monster Abra A5 v4 kullanıyorum, oyun oynarken notebook soğutucum olmasına rağmen 80 küsür dereceleri görüyorum, bu sıcak günlerde (adana) bunun olması normal midir? Klavyenin ekrana yakın alüminyum yerleri baya ısınıyor, oyun performansı konusunda bi sıkıntım yok. (turbo fan kapalı)

• iyi forumlar, iyi bayramlar hocam. öncelikle soğutucu hakkında konuşursak ne kadar kaliteli olurlarsa olsunlar bilgisayar içindeki gibi bir soğutma yapamazlar ama kalitesine göre 7-15C düşürüyorlar ayrıca turbo fanın kapalı olması sıcaklık artışına ciddi bir etki sağlar ortam sıcaklığı da düşünüldüğünde bilgisayarın o kadar ısınması normal. aynı testi turbo fanı açıp yaparsanız bizde ona göre yorumlayabiliriz
  • yük altında o değerler gayet iyi.
    Dert edilecek birşey yok .
  • Turbo fanı açınca yanında pek durulası gibi olmuyor malum :D Daha önce laptop kullanıcı değildim, biraz panik olmuştum o yüzden ama içimi rahatlattınız, teşekkürler iyi bayramlar.
  • 80 derece vs yüksek değil bi yerde kafanız karışırsa diye söylüyorum. Masaüstü GPU su bile oyunda 90 derece görüyor. 90 ana kadar bi sıkıntı yok ( intel burn test vs bu yazılımlar ekstra yük bindiriyor ) içiniz rahat olsun.
  • Bence 80 çok değil ki adana zaten aşırı sıcak bi yerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 derece gayet iyi sevinmelisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.