Şimdi Ara

İşin Özü: Gigabyte GeForce GTX 480 video (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
19.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: El-Diablo

Yav daha 1 günlük Asus Gtx480 voltage tweak ekran kartımı bu forumda 5970 ile takaslayacak saf ve temiz nvidia sever bir arkadaş varmıdırki

Hayırdır daha yangın çıkmamış evde
  • quote:

Yav daha 1 günlük Asus Gtx480 voltage tweak ekran kartımı bu forumda 5970 ile takaslayacak saf ve temiz nvidia sever bir arkadaş varmıdırki

hayrola evde küresel ısınmamı var
  • %70 fan devri GTX 470 için yetiyor dedim, OSD açıp kontrol edip ona göre gerekirse %80 yapman gerekiyordu. Ön, yan kapak, arka ve üstde fan varmı. Su soğutma kullandığın için eğer sessizliği seçip sadece tabana fan koyduysan, altdan verilen hava sağlıklı değil yeterince iyi hava sirkülasyonu sağlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 6 Temmuz 2010; 21:00:03 >
  • Kasamdaki fanlar slenx xtrema tanesine 75tl vermiştim zamanında ve alüminyum kasa kullanıyorum üstelikde içerisi buz gibi tek ısınan parça asus gtx480
  • Boşta mı oyunda mı 101C ? Ve oyunsa hangi oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

Boşta mı oyunda mı 101C ? Ve oyunsa hangi oyunda?

boş dolu fark etmez sonuçta 101 C
  • Vantege testi performance seçeneğinde yani kısacası test ortamında
    fan 3d olarak %70 sabitledim yoğun ısrar üzerine sıkı durun tepe değer 101derece oldu

İşin tuhaf yanı karta 12cm lik slenx xtrema fan üfletiyorum 72cfm hava üflüyor yani yaptığım test için karta fan takviyesi dahi yaptım yanlı olmadığım burdan belli olsun bare
  • quote:

Vantege testi performance seçeneğinde yani kısacası test ortamında
    fan 3d olarak %70 sabitledim yoğun ısrar üzerine sıkı durun tepe değer 101derece oldu

İşin tuhaf yanı karta 12cm lik slenx xtrema fan üfletiyorum 72cfm hava üflüyor yani yaptığım test için karta fan takviyesi dahi yaptım yanlı olmadığım burdan belli olsun bare

Yanlı olsan zaten gidip milyarlık kartı almazdın

• Bir delilik yaptım

Asus Gtx480 Voltage Tweak kartımı su soğutmamın serin kollarına eklemek gibi bir işgüzarlık yaptım

Üstünede gittim MSI afterburner ile 1.050 volt ile 850/1700/4100 saat hızlarını 3d olarak atadım

Sonuçmu AMP kartlara göre tam bir facia > (pc sabah ilk açtığımda vga 32 derece) Radyatördeki su ısındıktan sonra boşta 38-39 derece> Oyunlarda yükte max 55-56 derece arası geziniyor

(GTX AMP kartlar nasıl su soğutmadan bile iyi oluyor oyun içi ısı SS lerini GTX serisi AMP kart sahibi arkadaşlar paylaşmadığı için inandırıcı gelmiyor)

Ses olayını hiç sormayın 480 mm radyatörün üstünde 4 adet slenx xtrema fan var tüm fanlar 800rpm de dönüyorlar ve radyatörün üzerine topladığı ısıyı kasa dışına atıyorlar bu sayede kasanın içinde ısıdan eser yok + Yaz geldi kasanın içi ısınıyor sistemin kapağını sökeyimde şöyle bileşenlerim serinlesin diye kasa kapağı sökme derdide yok

Aşağıdaki oyun içi SS kafalardaki tüm soruların cevabı olacaktır sanırım

İşin Özü: Gigabyte GeForce GTX 480 video

• quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

hayrola evde küresel ısınmamı var

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.