Şimdi Ara

İSİMTESCİL.NET ten Büyük fiyasko Hosting şirketi kullanıcılarını kandırıyor Bu haberi mutlaka okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
7.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcılarına yüksek kapasiteli hosting paketleri veren isimtescil.net 'kullanıcıyı ele geçir, sonra ne yaparsa yapsın' mantığıyla hareket edip kullanıcılarına vaadettiği hosting hizmetleri yerine tam bir hüsran bırakıyor.

Hosting şirketinin yetersiz açıklamaları telefon başındaki müşteri temsilcilerinin bilgi yetersizliği ve sürekli yaşanan hosting bağlantı sorunlarıyla internet kullanıcılarını canından bezdiren isimtescil.net kafalardaki soru işaretlerini devam ettiriyor.

Müşteri temsilcilerinin tamamen uydurma yalanlarla, vaadedilen hosting disc kapasitesinin dolduğunun söylenmesi, 2000mb disc kapasitesine rağmen henüz 300mb dolmuş olan bir hostingin disc kapasitesinin dolduğunun söylenmesi, isimtescil.net in
    hizmet anlayışının nerelerde nasıl olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Çoğunlukla bir başka kullanıcının disc kapasitesini bir başkasına kullandıran bu anlayışa telefon açtığınızda ise, 'disc kapasitesini açıyoruz birazdan açılır beğefendi' denip geçiştiriliyor.

isimtescil.net'ten bir hosting alacaklara iyi düşünmelerini öneriyoruz.

Haberi veren Haber sitesi

• İsmtescilden host almayı aklınızdan bile geçirmeyin bir hata yaptım aldım resmen param bosa gitti onlarca turk firmayla çalıştım böylesini görmedim 1ayda en az 5 gün serverlar çalışmadı yavaşlama ve hataları saymıyorum bile aman dikkat edin paraniz çöpe gitmesin.o kadar şirketle calismissin hangi şirketle çalışalım derseniz dunyanın en iyi host firması hostgatoru tavsiye ederim.ip sorun olmaz derseniz yıllık 100 USD ücretle sınırsız alan sınırsız domain paketi alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmtescilden host almayı aklınızdan bile geçirmeyin bir hata yaptım aldım resmen param bosa gitti onlarca turk firmayla çalıştım böylesini görmedim 1ayda en az 5 gün serverlar çalışmadı yavaşlama ve hataları saymıyorum bile aman dikkat edin paraniz çöpe gitmesin.o kadar şirketle calismissin hangi şirketle çalışalım derseniz dunyanın en iyi host firması hostgatoru tavsiye ederim.ip sorun olmaz derseniz yıllık 100 USD ücretle sınırsız alan sınırsız domain paketi alabilirsiniz
  • Adı üstünde İsimtescil . Sınırsız Alan ı kimse veremez ayrıca .... Kullanım Şartlarını iyi okuyun
  • teknik olarak sınırsız alanı kimse veremez ama güncel bilgilerim disk kullanımı 841gb aylık band kullanımı 1211gb server üzerindeki sitelerin günlük tekili 60k civarlarında şuanki anlık cpu kullanımı %22 bu size verilen hizmet ve fiyat arasındaki mükemmeliyetin bir göstergesidir.Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50
    teknik olarak sınırsız alanı kimse veremez ama güncel bilgilerim disk kullanımı 841gb aylık band kullanımı 1211gb server üzerindeki sitelerin günlük tekili 60k civarlarında şuanki anlık cpu kullanımı %22 bu size verilen hizmet ve fiyat arasındaki mükemmeliyetin bir göstergesidir.Saygılar

ne sitesi idi ?
  • Domain almıştım hiç bir sorun cıkmadı ama hosting almamıştım
  • siteden siteye farklı yaklaşımlar olabilir. Açıkcası türk firmalarıyla çalışmıyorum yabancı firmalardan memnunum.(bknz hostgator)
  • isimtescil gibi bir firmadan sadece ucuzluğundan domain alınır.Hosting gibi bir hata yaparsanız kabus olur işiniz.Rezil rüsva ederler insanı.FBS Bilişim'dir asıl firma.Uyarırım.
  • en sorunsuz hosting hangisidir peki deneyimleri olan arkadaşlar anlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drift

isimtescil gibi bir firmadan sadece ucuzluğundan domain alınır.Hosting gibi bir hata yaparsanız kabus olur işiniz.Rezil rüsva ederler insanı.FBS Bilişim'dir asıl firma.Uyarırım.

Arkadaşım,

isimtescil ilgili negatif yorum yapmış ve FBS önermişsin. Peki FBS nin sayfasına girip anasayfadaki reklamı gömedinmi . Adamlar isimtescil.net'in reklamını vermiş. Yani yalancının şahidi bozacı gibi olmuş beeh
  • Kesinlikle alamyın arkadaşlar ilk başta çok iyiydi 2 yıldır çalışan siteme aşırı kaynak kullanımı dieye diye 1 ay içinde en üst pakete kadar çıkardılar ama yine yetmedi onalar 5 adet hostum vardı hepsini taşıdım kesinlikle tavsiye etmiyorum
  • Aynen Bende O Hatayı Yaptım ve İsimtescilden Hosting aldım .

İsimtescil Pişmanlıktır.

Günde 3 saate varan kesintiler yaşıyorum. Geri ödeme talep edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleye

quote:

Orijinalden alıntı: Drift

isimtescil gibi bir firmadan sadece ucuzluğundan domain alınır.Hosting gibi bir hata yaparsanız kabus olur işiniz.Rezil rüsva ederler insanı.FBS Bilişim'dir asıl firma.Uyarırım.

Arkadaşım,

isimtescil ilgili negatif yorum yapmış ve FBS önermişsin. Peki FBS nin sayfasına girip anasayfadaki reklamı gömedinmi . Adamlar isimtescil.net'in reklamını vermiş. Yani yalancının şahidi bozacı gibi olmuş beeh

Orda bi yanlış anlaşılma olmuş.
    İsimtescilin asıl firmasının FBS Bilişim olduğunu belirtmiş tavsiye etmemis :)

• quote:

İsmtescilden host almayı aklınızdan bile geçirmeyin bir hata yaptım aldım resmen param bosa gitti onlarca turk firmayla çalıştım böylesini görmedim 1ayda en az 5 gün serverlar çalışmadı yavaşlama ve hataları saymıyorum bile aman dikkat edin paraniz çöpe gitmesin.o kadar şirketle calismissin hangi şirketle çalışalım derseniz dunyanın en iyi host firması hostgatoru tavsiye ederim.ip sorun olmaz derseniz yıllık 100 USD ücretle sınırsız alan sınırsız domain paketi alabilirsiniz

katılıyorum bende bu kadar kötü bir firma görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

İsmtescilden host almayı aklınızdan bile geçirmeyin bir hata yaptım aldım resmen param bosa gitti onlarca turk firmayla çalıştım böylesini görmedim 1ayda en az 5 gün serverlar çalışmadı yavaşlama ve hataları saymıyorum bile aman dikkat edin paraniz çöpe gitmesin.o kadar şirketle calismissin hangi şirketle çalışalım derseniz dunyanın en iyi host firması hostgatoru tavsiye ederim.ip sorun olmaz derseniz yıllık 100 USD ücretle sınırsız alan sınırsız domain paketi alabilirsiniz

Hocam 3 yıl sonra mesajımı alıntılamışsınız, mesajımda hostgator demişim ama gatorda eski kalitesini kaybetti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

Hocam 3 yıl sonra mesajımı alıntılamışsınız, mesajımda hostgator demişim ama gatorda eski kalitesini kaybetti.

bende isimtescil.net denen firmadan bıktığım için arkadaşları o firma hakkında uyarayım

• Arkadaşlar, şimdi baktım da Bayi Hosting almayı düşünüyordum, acaba son durum dan haberi olan veya yeni kullanıc olan var mı? acilen sağlam bir bayi hosting almam şart :)
  • Son durum;
    Müşteri hizmetleri yazılı destek olarak hizmet kalitesi iyi. Telefondan aramayın tam bir fiyasko. Bayi Hosting tavsiye etmem herşey kısıtlı reseller gibi çalışmıyor. İstediğiniz php sürümünü vs. Kullanamazken dns yönlendirme işlemleri çok zayıf kesinlikle 1 gün sürüyor. Ayrıca mail boyutu 1 gb olduğu halde 500mb üzerinde kullanamıyoruz rezalet rezillik diz boyu. Bol bol domain alın hosta girmeyin. İsimtescilin Hybrid cloud safsatalarınada kanmayın. Müşterime aldırdım iyidir diye ama rezil oldum adama kendi resellerimden alan açmak zorunda kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaokur kullanıcısına yanıt
    açıkcaısı aşağıdaki paketi almak istiyorum. ama yazdığınız mesajdan sonra kafamda soru işareti oluştu.

http://www.isimtescil.net/hosting/paketi/platinium-windows-hosting.aspx

başka nereden alabilirim. birçok firmanın sıkıntılı olduğunu okudum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.