Şimdi Ara

ISDone.dll HATASI ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Battlefield 1 i kurarken bu hatayı alıyorum oyunu kuramıyorum. Bunun çözümü varmı. Bu hata neden oluyor ve ISDone.dll dosyası ne işe yarıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Dostum sana garip gelecek ama ramlerinden birini söküp tek ram olarak kurulum yapmayı dene...Bu bela benimde başıma geldi. Genelde sıkıştırma setuplarda oluyordu isdone hatası, ve daha sonra yabancı bir forumlarda okuduğum kadarıyla kit ramlerde sıkıntı yaratıyormuş, tek ram i cıkarıp deneyin fln demişlerdi. Ben de sorunu o şekilde çözmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lautreamont

Dostum sana garip gelecek ama ramlerinden birini söküp tek ram olarak kurulum yapmayı dene...Bu bela benimde başıma geldi. Genelde sıkıştırma setuplarda oluyordu isdone hatası, ve daha sonra yabancı bir forumlarda okuduğum kadarıyla kit ramlerde sıkıntı yaratıyormuş, tek ram i cıkarıp deneyin fln demişlerdi. Ben de sorunu o şekilde çözmüştüm.
    yalnız benimki zaten tek ram :D
  • Ferhat702 F kullanıcısına yanıt
    O zaman slot degistir. Çünkü ben internette yayılan bütün çözümleri denemiştim ve bir tek RAM sorunu ile halletmistim. Umarım slot değiştirerek sorunu halledersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

O zaman slot degistir. Çünkü ben internette yayılan bütün çözümleri denemiştim ve bir tek RAM sorunu ile halletmistim. Umarım slot değiştirerek sorunu halledersin.
    Sorunun çözümü varsa söylermisin bi içeriden halletemeye çalışıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ben uzun zaman önce internetten bu sorunun bütün çözüm yollarını denemiştim, ama olumlu sonuç alamamıştım. İlk önce forum donanımda elamanın biri ramlere zarar verdigini söylemişti sıkıştırma setupların, daha sonra bunu google da aramıştım ve yabancı bir forumda ramlerin tek ini çıkarıp deneyin yazısını görmüştüm. Ben de o sekilde çözümü bulmuştum :) dediğim gibi, diger türlü bütün çözüm yollarınıda denemiştim ama olumlu bir sonuç alamamıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Dostum ben uzun zaman önce internetten bu sorunun bütün çözüm yollarını denemiştim, ama olumlu sonuç alamamıştım. İlk önce forum donanımda elamanın biri ramlere zarar verdigini söylemişti sıkıştırma setupların, daha sonra bunu google da aramıştım ve yabancı bir forumda ramlerin tek ini çıkarıp deneyin yazısını görmüştüm. Ben de o sekilde çözümü bulmuştum :) dediğim gibi, diger türlü bütün çözüm yollarınıda denemiştim ama olumlu bir sonuç alamamıştım.
    Oyunun tam halini yani sıkıştırılmamış halini indirsem olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat702

Oyunun tam halini yani sıkıştırılmamış halini indirsem olurmu?

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimal olacaktır. Reloaded sürümü varsa onu indir...
  • quote:

Büyük ihtimal olacaktır. Reloaded sürümü varsa onu indir...

Alıntıları Göster
    Bendeki Fitgirl Repack o kadar indirmiştim boşuna internetten yedi :(
  • aynı sorunu bende yaşıyorum

2 tane fitgirl oyunu indirdim

ikisinde de aynı hatayı aldım

antivirüsleri falan kapadım ama nafile. Hata vermeye devam ediyor.

Normal versiyonu çözünce düzeldi mi sorun?

eğer düzeldiyse bende öyle yapayım, düzelmiyorsa boşuna indirmek istemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.