Şimdi Ara

@ İŞARETİ YAPAMIYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
11.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar hepinize teşekkür ederim fakat sorunu buldum bir anlam veremdim siz nedersiniz acaba avastı sildim ve avg yi yükledim bu programıda hiç sevmiyorum ingilizce olduğu için ama sorun düzeldi bakın @@@@@@@@@@@@niye böyle oldu sizce?
  • pc ye güzel bir format at ve panda kullanmamaya özen göster.panda kafasına göre pc ye işlem yaptırıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEANDARTEL

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim fakat sorunu buldum bir anlam veremdim siz nedersiniz acaba avastı sildim ve avg yi yükledim bu programıda hiç sevmiyorum ingilizce olduğu için ama sorun düzeldi bakın @@@@@@@@@@@@niye böyle oldu sizce?

Başştan desene avast yüklü diye! neyse geçmiş olsun.

• Belki dil ayarlarını değiştirmiştir zararlı yazılım... Tekrar olursa shift + 2 dene. AV olarak da Antivir kur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !brahim -- 14 Eylül 2007; 20:21:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: enis1024

sen en iyisi bi format at.

tuş basmıyo format at
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan7307

quote:

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim fakat sorunu buldum bir anlam veremdim siz nedersiniz acaba avastı sildim ve avg yi yükledim bu programıda hiç sevmiyorum ingilizce olduğu için ama sorun düzeldi bakın @@@@@@@@@@@@niye böyle oldu sizce?

avast yüklü olunca ne oluyorki?

• quote:

Koruması zayıftır. avast! yükleyeceğine hiç AV yükleme daha iyidir. Hiç olmazsa "bilgisayarda AV var, rahat rahat nette gezinirim" demezsin.
  • kasayı yan yatır
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: erkan7307

quote:

Bilmiyorum.
    sende bilemezsin! asıl sorun bu zaten işini iyi yapamadığı gibi ne tür bir probleme yol açacağınıda kestirmek zor.
    Herkesin bir kere denedikten sonra uzak durduğu gösterişli ama işe yaramaz bir program. Antivirüs aleminin süslü düldülü. Avast!

• [Deleted by Admins]
  • olaya bak avg yükledim dün o an 10 larca kez yaptım olmadı 1 gün sonra aynı sorun baş gösterdi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.