Şimdi Ara

>>>> IS6 lı ve T54 lü ucuza satılık hesap <<<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

tanklar is6 ve t54(full) birkaç tank yolundada tanklar açık

an itibari ile

wn8 1747

eff 1285

yaklaşık 1.1 milyon kredi var hesapta

FIYAT 40 TL dir. Daha önce 60 a felan satacaktım alacaklar oldu para felan ayarlayamadılar birazda oynadım artık hiç girmiyorum.

İlgilenenler özelden ulaşsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan60 -- 27 Mayıs 2015; 0:37:38 >

• Istanbuldaysan elden alam pm at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguru_kesesi

Istanbuldaysan elden alam pm at

Yok usta Tokattayım almak istersen faceden haberleşelim emaili ile vercem zaten
  • T 54 kaç bin deneyimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysfmre -- 28 Mayıs 2015; 12:34:18 >
  • hesabı nasıl satıcaksınız telefon numarasına kayıtlı oluyor telefona mesaj atıp telefon numarasını değiştirerek mi istanbul olsaydı ben de alabilirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfmre

T 54 kaç bin deneyimde

sanırım kastığım deneyimi soruyosun 20.000 lerdeydi yanlış hatırlamıyosam 8-9 k da serbest deneyim olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

hesabı nasıl satıcaksınız telefon numarasına kayıtlı oluyor telefona mesaj atıp telefon numarasını değiştirerek mi istanbul olsaydı ben de alabilirdim

evet telefona kod geliyor ben o kodu alıcıya vercem o kodla telefon numarasını kendi tel numarası yapıyo daha öncede hesap sattım
  • En azından 100 k deneyim olsa alabilirdim ama 20 k az o kadar uğrasamam hayırlı satıslar

• Güncel
  • peki parayı nasıl gönderebilirim size satın alıcak olsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih okur

peki parayı nasıl gönderebilirim size satın alıcak olsam

Satmıyorum kardeşim hesabı millete iyilik yaramıyor iptal satış ben oynuyorum 60 liraya milletin kaprisini çekemem.
  • metehan60 M kullanıcısına yanıt
    sırf bu hesabı alabilmek için buraya kaydolmuştum ama olsun yinede sen bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih okur

sırf bu hesabı alabilmek için buraya kaydolmuştum ama olsun yinede sen bilirsin

Kusura bakma seninle alakalı değil ama bikaç arkadaş sinirimi çok bozdu bende vazgeçtim.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.