Şimdi Ara

İş Bankası İnternet Şubesi Kullananlara FİLBOX 50 TL indirim ve 3 Ay ekstra abonelik... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
8
Favori
14.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benimde bir adet koda ihtiyacım var. Elinin altında olup kullanmayacak bir arkadaşımızdan kod beklemekteyim. Gelirse arkadaşın ismini editlerim mesaja. Şimdiden teşekkürler.

Edit: mesajı yazmamın dakikasında demores imdadıma yetişti kendisine buradan çoook teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslumcu54 -- 11 Ekim 2015; 22:47:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kodu olan ve kullanmayacak olan varsa alabilirim

• 50 tl indirimle 119 a mı düşüyor eğer öyleyse zaten aylık 9.90 kampanyası var. tek avantajı 3 ay fazla abonelik

• Arkadaşlar bana kod lazim verecek üstadlara şimdiden teşekkürler
  • ARKADAŞLAR BEN 55 İNCH TV DE İZLİYORUM..GÖRÜNTÜDEN FAZLA BİRŞEY BEKLEMEYİN..106 EKRAN TV DE GAYET İYİ SONUÇ VERİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..FAKAT BENİM 55İNCH TV DE FAZLA KALİTELİ DEĞİL YAYIN..BUNU BİLEREK ALIN..
  • 8F3BB49 isteyen kullanabilir.

• bu gün dsmarttan arandım full paketti yıllardır 300 civarına kullanıyordum yıllık k.kartından 6 taksit. bu yılki teklifleri 440 k.kartı 6 taksit yada 37 tl aylık fatura bende aboneliğimi iptal etmeye karar verdim tv de izlediğim discoveryler var sadece. kod kullanmayacak olup k.kartıyla alış verişe yardımcı olacak arkadaşlar pm den ulaşabilirse sevinirim. şimdiden teşekkürler
  • iş bankası kartı olmayana yardımcı olabilirim
  • cloves C kullanıcısına yanıt
    hocam kod varsa alabilirmiyim
  • Kodum yok iş bNKaı kredi kRTI OLMAYANA KARTIM İLE Yardımcı olabilirim
  • geçen bir forum üyesine pm olarak göndermiştim ama maximum kredi kartı şartı olduğu için kullanamamıştı. eğer halen geçerliyse kodu veriyorum dileyen kullanabilir.

8B12CE4
  • Su filbox hosuma gitti eurosport ta var ama 2 yok :(

2 de gelse kesin almayi dusunuyorum yoksa eurosport player kullanicaz.Bisiklet Sezonu baslayana kadar bakalim gelirse alicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod verebilecek olan varsa sevabına PM atabilir mi?

• Görüntü kalitesi nasıl bunun? 55 " de sıkıntı var demiş bi arkadaş. Nedir aslı?

• arkadaşlar yeni bir platform değil mi bu filbox. süreç içerisinde yakın zamanda yeni kanallar eklenebilir mi. eklenirse bu fiyatlara dahil olur mu acaba.
  • 8E4AE42 buyrun buda benden olsun

• Herkes kod istiyor. Ama işbankası kartı olmadan kod işe yaramaz diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximum kredi kartı şartı olduğu için kartımı kullanana kodu bedava verebilirim.
  • Elinde halen kod olan var ise maximum kartımda mevcut, kodu alabilirim
  • Arkadaşlar kampanya halen daha devam ediyormuş.31 Ocağa kadar uzatılmış.
    Digitürkü iptal ettirdiğim için acilen uydu cihazı almam lazım.Filbox dikkatimi çekti.
    Kod alıp kullanmayan yada kod alma şansı olan bir arkadaşım özel mesajla bana kod gönderebilirse çok sevineceğim.
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akavuk -- 5 Ocak 2016; 20:42:31 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.