Şimdi Ara

İş bankası internet şubesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
36.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşbankası, diğerlerini bilemeceğim ama Yapıkredi'den daha çok daha iyi bir banka. Bu arada kod olayı düzelmiş, artık sorunsuzca geliyor hemen girişte, yılbaşında kısa bir süreliğine sistemlerinde sorun vardı sanırım, Avrupa'da falan da oluyor böyle şeyler tam yılbaşı zamanı normal.
  • anladım ki insanları memnun etmek imkansız. adamın güvenliğini çok büyük oranda artırıyorsun, 3. kişilerin hesaplarına ulaşmalarını engellemek için elinden geleni yapıyorsun ama yine de bankayı kötülemek için ellerinden geleni yapıyorlar. yapmasan bu sefer de canı yanacak yine bankaya saldıracak.
    ben her girmek istediğimde 10 saniye içinde onay kodum ulaşıyor. sizde bi sorun olmasın??
  • Yılbaşından 24dk sonra yazılmış ilk mesaj okursan, o ara sorun vardı kimseye gelmiyordu benim de önemli bir ödeme yapmam gerekiyordu.
  • Kötü oldu girişte mobil onay kodu gondermesi. Herzaman telefon taşımıyorum ben.
  • ben de bugün baktım mobil onay kodu gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cann®

ben de bugün baktım mobil onay kodu gelmiyor

dikkat edin onay kodu başka yerlere gitmesin..

bu klavyenin tuşları da bir basıyor bir basmıyor. temizlik zamanı geldi sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 2 Ocak 2010; 13:41:42 >
  • geldi simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 2 Ocak 2010; 16:53:24 >
  • bana da onay kodu gelmiyordu cep anahtarı yükledim şimdi sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzwoman85

bana da onay kodu gelmiyordu cep anahtarı yükledim şimdi sorun yok

o nasil yükleniyor hocam ? havale hesabi eklenmiyor abuk sabuk seyler yaziyor :/
  • iş bankasının resmi sitesine girin
    yukarıda cep anahtar var onu tıklayın
    cep anahtar başvurusu için tıklayın yazan yere tıklayın adımları takip edip telefonunuza yükleyin.sonra aktive edip kullanabilirsiniz

benim de bi sorum var
    işbank hesabım var fakat interaktif bankacılıktan havale-eft yapamıyorum.
    sadece bakiyeye falan bakabiliyorum.bu sorun neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzwoman85 -- 2 Ocak 2010; 17:39:44 >
  • Bu ne saçma sistem offff her girişte mobil onay kodu istiyor ben güvenlik falan istemiyorum ya yok mu bunu düzeltmenin yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiabloXT

İşbankı nasıl kötüleyebiliyorsunuz anlamış değilim.

Garanti, Akbank felan, bunlar kan emici bankalar. Havaleden 1TL, EFT'den 3TL kesen bankalar.

İşbank'ı tercih etme nedenim, yıllardır internetten havalenin ücretsiz olması.

Öğrenci olduğum için hesap işletim ücreti de yok. BTMlerden kartsız işlemle para yatırmak da ücretsiz idi yılbaşına kadar, belki devam ettirirler.

Akbank ve Garanti, benden uzak dursun, ikisinde de hesabım vardı, kullanmıyordum tövbe ettim.

Garanti, Yapıkredi ve Akbank şu ana kadar kullandığım en iyi bankalar. Garanti ile para göndermek çok kolay ve sorunsuz. Karşınızdaki kişinin hesabı olmasa bile ATM'den para çekmesini sağlayabiliyorsunuz. Yapıkredi internet bankacılığı en kullanışlı ve güvenli olan banka. Akbank ise havale ve EFT'lerden ücret almıyor ve maaşım Akbank hesabıma yatıyor.

İş Bankası dersen; alt yapısı kötü. Geçen sene bir fatura yatırmak için girmiştim, yarım saat bekledikten sonra tam faturayı yatırırken bilgisayarlarda arıza oldu. Ondan önce de birkaç defa Bankamatik'lerine paramı kaptırmıştım. Garanti ve Yapıkredi ATM'lerinde öyle bir sorun olmuyor.

• onay kodu 2 dk geç geliyor.az önce denedim bende girmeyi...
  • şu ana kadar mobil onay kodu en fazla 10 saniyede geldi...

eğer telefon numarası yanlışsa gidip atmlerden bilgileri değiştirebilirler...

Şu ana kadar kullandığım bankalar arasında en güvenilir internet bankacılığı sunan banka bence kesinlikle iş bankasıdır...

bi de bu mobil onay kodunun yanına e-anahtar alınırsa... o zaman daha güvenilir olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Garanti, Yapıkredi ve Akbank şu ana kadar kullandığım en iyi bankalar. Garanti ile para göndermek çok kolay ve sorunsuz. Karşınızdaki kişinin hesabı olmasa bile ATM'den para çekmesini sağlayabiliyorsunuz. Yapıkredi internet bankacılığı en kullanışlı ve güvenli olan banka. Akbank ise havale ve EFT'lerden ücret almıyor ve maaşım Akbank hesabıma yatıyor.

İş Bankası dersen; alt yapısı kötü. Geçen sene bir fatura yatırmak için girmiştim, yarım saat bekledikten sonra tam faturayı yatırırken bilgisayarlarda arıza oldu. Ondan önce de birkaç defa Bankamatik'lerine paramı kaptırmıştım. Garanti ve Yapıkredi ATM'lerinde öyle bir sorun olmuyor.

Merhaba, ben size katılmıyorum maalesef.
    Garanti, bir dönem sanal banka mağduru sayısı açık ara önde olan banka idi. Hatta siteler kuruldu. "Hızlı" olmak adına insanların güvenliğini hiçe saydılar... Agresif bir pazarlama stratejisi izlediler yani... Ha algı olarak "internet bankacılığında en büyük" gibi görünseler de gerektiği zaman müşterisinin yanında olmayan, öncesinde "bonus al, internete gir, talimat ver, bak sana kredi, al sana bonus, işte bak tek hesap, köpeğin olayım al" diyen bankla, paranız dolandırıcılıkla uçtuğu zaman ıslık çalıp yukarı bakarak yanınızdan uzaklaşıyor...
    Şubeleri ise tam beter. emin olun en kalabalık zamanında YKB ya da İş Bankasında bile bu kadar bekletilmedim.

ATM'lerden bahsetmişsiniz, bunların hepsi aynı cihazları kullanıyorlar. Yazılımları ve modelleri de aynıdır. sadece makyajları farklı. Hatta bu ATM markaları da Wincor Nixdorf ya da Siemens'tir. Ha arayüzleri kendi sorunlarıdır o ayrı ama öyle para yutma durumları falan bunların hepsinde olur. benim de başıma geldi İş Bankasında da Garantide de. İş bankasında para çekerken işlem tamamlanmadan bütün elektrikler kesildi. 2 dakika sonra elektrik geldi ama ATM bir 5 dakika daha bekledi açılmak için. (Bilgisayar sonuçta açılacak, bağlantı kuracak merkezle falan:) )Sonra tabi benim kart ta içeride kaldı, vermedi alet geri... Parayı da alamamıştım...
    Hemen 4440202'yi aradım, hesabıma baktılar, ilk başta para geçmemişti, sonradan kartımı incelerken çağrı merkezi yetkilisi paranın da hesabıma otomatik olarak geri yattığını söyledi :)

Benzeri bir olay Garantide para yatırırken başıma geldi. 500 lira koydum alete ama alet 450 lira dedi. amanın dedim, üç defa saydım halbuki... Neyse aradım çağrı merkezini, yarın o şubeye gidin dedi... Gideyim de nasıl gideyim çalışıyıorum ben, o bankamatiği açıcak arkadaşınız fazlalığı görmeyecek mi dedim, bankamatik diil o, paramatik dedi ve ille de şube dedi. ertesi sabah saat 9'da şubeye gittim ve derdimi saat 10.15'te anlatmaya başlayabildim. Kız beni dinledi, sonra arkasına döndü ve bilmemne hanım paramatik parayı eksik saymış yine" dedi... Aradan 1 ay falan geçti, öyle incelemeleri bitti arkadaşların ben de turanj 50'liğime kavuştum derken yatırıp geri çektiler "kart ücreti" olaraktan... Bana kaldı 15 lira... :(

Bahsettiğiniz Cebe Havale'yi İş Bankasından da yapabiliyorsunuz.

Eğer başka bir banka ATM'si kullanarak para çekecekseniz ziraatten sonra en düşük komisyonu iş bankası uyguluyor. Yani iş bankası hesap kartınızla Garantiden de akbanktan da para çekseniz İş Bankasının size uyguladığı komisyon aynı ve 1 lira. Ama mesela garantinin para kartıyla akbanktan para çektim, 4 lira kesti Garanti...

Bence sadece adı var garantinin.

• İş bankasından gayet memnunum 2 sene olcak kullanalı herhangi bi problemle karşılaşmadım. en son eftye gelen zamdan biraz soğudum ama genel işlerimi karşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gunay88

Bende de çıktı aynı olay, mobil onay gelen hattım da kapatılmıştı halbuki, numarayı da değiştiremiyorum off...

benim de numara eskiydi, iş bankası müşteri hizmetlerine telefon edince yönlendiriyorlar, gidip değiştirebiliyorsun numarayı. bence daha iyi oldu bu. bir arkadaşımı fena dolandırdılar böyle internet bakacılığı yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzwoman85

quote:

Orijinalden alıntı: m.gunay88

Ben aradım bankamatikten numara değiştirme seçeneğini, hiçbiryerde bulamadım. Nerede olduğunu hatırlayan var mı?

başvurular-interaktif işlemler-interaktif bankacılık şifre oluşturma gibi bişeydi galiba

Telefon numaranızı şifresini bildiğiniz kartınız bulunuyorsa Bankamatik cihazlarımızdan Diğer İşlemler- Kişiselleştirme - Bilgi Güncelleme menüsünden ya da Şubelerimizden güncelleyebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.