Şimdi Ara

iRiver Clix-2 Ayrıntılı İncelemesi (Tüm Konular Buraya) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
2
Favori
33.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hitmachine16

yaw bu aletin ses kalitesini çok övüyorlar bu alet sonyden de iyi bir ses kalitesi veriyormu ???

Sony nin sadece bir modelini denemiştim , ve diyebilirimki sony den çok çok daha iyi ses veriyor.Diğer özellikerinide görmezden gelme ekran kalitesi olsun diğer ekstra özeelikeri harika ve son olrak muhteşem net öçeken radyosu mevcut.
  • İriver clix ile hangi Eq kullanıyosunuz.Kişisel Eq aşağıdaki şekilde kullanıyorum.Genelde rock müzik dinliyorum.
    50_____ 200 _____ 1K _____ 3K _____ 14K
    -- _____ -- _____ -- _____ -- _____ --
    -- _____ -- _____ -- _____ -- _____ [--]
    [--]____ -- _____ -- _____ [--] _____ --
    -- _____ [--] _____ -- _____ -- _____ --
    -- _____ -- _____[--] _____ -- _____ --
    -- ____ -- _____ -- _____ -- _____ --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hercule Poirot -- 20 Ekim 2008; 10:35:35 >
  • @Hercule Poirot hocam firmware meselesini naptın? Normal clix 2 firmware'ine dönebildin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KENSHIN

@Hercule Poirot hocam firmware meselesini naptın? Normal clix 2 firmware'ine dönebildin mi?

Halletim kardeş çok basi oradaki firmware kopyalayım iriver clix içindeki belirtilen klasöre yapıştırıyon.Cihaz bilgisayardan bağlantısını kesince direk cihaz direk güncelleştirmeleri kontrol ediyor ve yüklüyor açlıncada muhteşem iriver clix tazısı geliyor.Temları oyunları filanda halletim blakjck oynuyorum artık.www.clixhere.net sitesinde çok güzel baylaşımlar yer alıyor inceleye bilirsin.
  • Arkadaşlar İstanbul'da kılıf nerden bulunabilir? Cihaz için üretilmiş olması şart değil uygun boyutlarda standart bi kılıf da olur. Sadece çantadan ve cebimde taşırken kullanacağım, cihazı kullanırken kılıfında olmayabilir.
  • Eskisi gibi Iriver Türkiye de garantili satılmalı.. Böyle kaliteli A sınıfı markayı herkes kullanıp, daha iyi tanımalı.. İlk başta Fm radyosunun çok net çekmesi ve inanılmaz güzel ses rengi ile vazgeçilmez bir marka
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kharia

Arkadaşlar İstanbul'da kılıf nerden bulunabilir? Cihaz için üretilmiş olması şart değil uygun boyutlarda standart bi kılıf da olur. Sadece çantadan ve cebimde taşırken kullanacağım, cihazı kullanırken kılıfında olmayabilir.

Medima markta gitmiştimiştim 3 hafta önce ve baya bir araştırdım ama çok uygun bir kılıf göremedim.Hama markanın ipod nanoolar için yaptığı kılıfı aldım.Oda biraz dar gelmişti.anneme biraz genişletmesi için verdim oda yeniden dikerek genişletti şimdi bu şekilde kullanıyorumGitti gidiyordaki satıcılardan da ses çıkmadı.Artık bu şekilde kullanmayı düşünüyorum aslında bir kaç kişi olup yurtdısından toplu olarak siparş versek güzel olaur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hercule Poirot -- 23 Ekim 2008; 9:32:58 >

• Ben de silikon kılıf istemiyorum. Kapaklı, cebimde veya çantadayken ekranı koruyacak deri bi kılıf istiyorum. Yurtdışı sitelerini ben de düşündüm ama uygun bi şey bulamadım oralarda da. Varsa da 30-40 euro. Bi kılıf için fazla bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

Eskisi gibi Iriver Türkiye de garantili satılmalı.. Böyle kaliteli A sınıfı markayı herkes kullanıp, daha iyi tanımalı.. İlk başta Fm radyosunun çok net çekmesi ve inanılmaz güzel ses rengi ile vazgeçilmez bir marka

Sonuna kardar katılıyorum hocam.Fakat fiyatları cowon kadar pahalı olmasın
  • sorum cok cahilce olabilir arkadaslar ama internette ve bu forumlarda o kadar okumama ragmen birseyi hala tam anlayamadım .:(
    Iriver clix 2 nin hafızası cowon veya diger bazı markalarda oldugu gibi sonradan alınan bir hafıza kartı ile arttırılabiliyor mu ? Cunku butun ozellıklerı ,yorumlar hersey cok olumlu ve fakat kapasitesinin arttırılabiliyor olup olmaması benim icin onemli boyle bir cihaz alırken
    tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: CarmaComa

sorum cok cahilce olabilir arkadaslar ama internette ve bu forumlarda o kadar okumama ragmen birseyi hala tam anlayamadım .:(
    Iriver clix 2 nin hafızası cowon veya diger bazı markalarda oldugu gibi sonradan alınan bir hafıza kartı ile arttırılabiliyor mu ? Cunku butun ozellıklerı ,yorumlar hersey cok olumlu ve fakat kapasitesinin arttırılabiliyor olup olmaması benim icin onemli boyle bir cihaz alırken
    tesekkurler

hayır arttırılamıyor ne yazık ki. güzelim aletin kötü olduğu tek yanı da budur kanımca.
  • CarmaComa;

Eğer illa Iriver alacağım ve SD kart girişi olsun diyorsan X20 modelinin SD kart (sanırım mini sd idi, emin değilim) girişi bulunmaktadır. Fakat cihazı kullanmadım ama ses kalitesi Clix kadar iyi değil diye biliyorum. Ama her halukarda Cowon'dan daha çok tatmin edecektir.

Bu arada soru cahilce değil yav gayet normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kharia -- 27 Ekim 2008; 18:24:32 >
  • Arkadaşlar iriver clixte ses bölümünde bilmediğim bir menü yer alıyor. Fade in diye bu menü açık yada kapalı durumunda olabiliyor.Her iki seçeneği seçtiğimde ses ile ilgili bir değişme olmadığını gördüm.Bu ne işe yarıyor.
  • yanlış hatırlamıyorsam bir şarkı bittiğinden diğernin başlaması ile ilgili bir şey olabilir, işte biterken sesin azalması tarzı falan gibi bir şeydi galiba
  • Birde bağlantı türünde MTp ve Msc yer alıyor. MTP den bağlantı yağtığımızda donanımı güvenle kaldır işlemmi yapılamyor. Msc de donanımı güvenle kaldır yapılabiliyor.MTP genelde kullanıuyorum ben ve cihazı usb den direk çekmeyip bilgisayarı kapatıyorum.Arasında başka bir farklılık var mı ve MTP den direk usb kablosunu çeksek bir sıkıntı olur mu?
  • MTP ile Windows Media Player dan şarkı atabilirsiniz...
    donanımı kaldırmak isterken yine WMP ın menüsünde bir güvenli kaldır seçeneği olabilir bilemiyorum...

ama MSC olarak da kullanabilirsiniz...
    hem sürükle bırak yöntemiyle dosya atabilir hem de güvenli kaldır seçeneğinden rahatlıkla sökebilirsiniz...

ayrıca bağlantı tipini seçerken coonect & play i seçerseniz MSC modunda sadece şarj etmek için de bilgisayara bağlayabilirsiniz...
    her taktığınızda güvenli kaldır demek zorunda da kalmazsınız...

saygılar...
  • Cihazı bugün aldım da ilk şarj süresi ne kadar olmalı?
  • kullanma klavuzunda 2,5 saat yazıyordu valla ben 2,5 yaotım zaten 2,5 saat full doluyor.
  • quote:

Cihazı bugün aldım da ilk şarj süresi ne kadar olmalı?

Bir de müzikleri msc modunda sürükle bırak yapınca mp3 playerden göremiyorum boş diyor. illa ki iriver plus 3 yazılımı ile mi atmak zorundayım?
  • quote:

quote:

Cihazı bugün aldım da ilk şarj süresi ne kadar olmalı?

Bir de müzikleri msc modunda sürükle bırak yapınca mp3 playerden göremiyorum boş diyor. illa ki iriver plus 3 yazılımı ile mi atmak zorundayım?

Media player 11 yeterli oluyor kardeş ordan atabiliyorsun.Media player çalıştırdığında üst bölümde SYNSc gibi bişe var oraya geliyosun ve zaten iriver orda görüyor.Daha sonra ordan işlemleri yapabiliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.