Şimdi Ara

İran Cumhurbaşkanı'ndan Müslüman kripto para birimi önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunlar linuxu yazmak yerine linuxa tabela takıp müslüman linux yapmaya benzeyen komik hareketler... bunu bizimkilerde yapıyor... üretmek yerine çekirdeği süsleyip kendi kulbunu takanlar !!! bu dalgaya soyuyorlar birde..

• quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

Tabii ki isteyen sever ( inanır ) , isteyen sevmez ( inanmaz ) Ve isteyen istediğini yazar. Bir kaç mesaj önce inançlılardan bir tanesi bizi cehenneme gönderdi. Böyle bir nefret söylemi olabiliyorsa ki ben gülüp geçiyorum, bizler de istediğimizi söyleyebilmeliyiz.
    İnsanlar istediğini söyleyebilir sizi cehenneme gitmekle itham eden kişi halt yemiştir onun düşüncesi olabilir ama bu şekilde ifade edilmez. Sadece "Saygı " bundan bahsediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Dh nöbetçi İslam dini düşmanları her daim görev başında içinde islam dini geçen her habere nefretlerini adeta kusmaktan öte kalmıyorlar cehennem odununuz bol olsun.
    sizden sıra gelmez sözde islamcı özde dinsizler adam kendini yaratıcı yerine koymuş odunu düşünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 7 Ocak 2020; 13:48:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.