Şimdi Ara

Irak Kerbelda Bir İnşaat Firmasından Teklif Aldım Bilgi Lazım Yardım(Teknik Ressam) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 07kubi07

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/204014/isid-tarafindan-yolu-kesilen-turk-muhendisler-ver-ben-sikacam

Böyle olaylarla karşılaşma ihtimalini var. Parası iyiyse git dicem ama sen bilirsin hocam

Parası ve can güvenliği olmadığı takdirde zaten gitme taraftarı değilim. Şartlar uygun olursa gidebilirim sadece. Böyle bir durumlada karşılaşırsam elden birşey gelmez savunabilirsem kendimi savunurum Türk'üz sonuçta kanımızın son damlasına kadar mücadele etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

Hocam para icin gencliginizi harcamayin . Mutlu oldugunuz zaman gecireiginiz yerde kalin . Paranin mutluluktan onemli olmadigini anlayacaksiniz

Türkiye'de durumlar belli ya borç yükünün altına girip 10 yıl kelepçe takacaksın yada 3 yıllığına hayatını riske atıp 10 yıllık kelepçeden kurtulacaksın. Borç insanı daha çok strese sokuyor. Şuan günümüzde paranında insanın mutluluğunda payı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik tinerci

Bölgeye sürekli gidip gelen tanıdıklarım var. Bölge bizzat İran'ın devrim muhafızları ve onlar tarafından silahlandırılmış bir şii ordusu ile korunuyor.
    Bölge güneyde olduğundan, iyi korunduğundan güvenlik sorunu olmaz.

Maaş konularını vs. bilmem. Kerbelaya 2-3 kere gitmişliğim de var o yüzden bilgilrimi paylaşmak istedim

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Böyle olumlu yorumlar kara vermemde daha çok yardımcı olacak.
  • arkadaş keşke bilip bilmeden adama akıl vermeye kalkmasanız. adam özellikle şehir ismi söylemiş. ırakta her yer doomsday değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Kerbelada sıkıntı yok babam iş için gitti geldi arkadaşları orda bir sıkıntı yok yani.

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Umarım haberlerde gördüğüm diğer bögeler gibi olmaz.
  • Başika çevresinde Türk birliklerimiz var.
    Oraya yakın bir yerde çalışabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

Başika çevresinde Türk birliklerimiz var.
    Oraya yakın bir yerde çalışabilirsin

Başika denilen bölge kerbela'damı yer alıyor ?
  • Başika kerbeladan oldukça uzakta, musulda yer alıyor.

Küçük bir Türk birliği kürt peşmergeleri eğitiyor. Savaşmak için orda değiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.