Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

iptv icin hangi tür cihaz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
29
Cevap
2
Favori
1.796
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1799 Mesaj
      12 Kasım 2018 15:07:42
      https://www.sonteklif.com/vip-uyelik-14060055 ben android tv box cihaz aldım üzerinde NETFLİX de yüklü GooglePlay de mevcut android 7.1.1 var wifiyle birgüzel cihazı bağladım iptvde takılma hiç yok tavsiye ederim, android tv box kablosuz mause ve klavye yide bağladım, google playden oyun indirip arada oynuyorum lcd televizyonum android tv oldu.....
      |
      |

Anakart Asus P8H77-V LE İ5 3470 3.20ghz. HyperX DDR3(4x3)1600mhz. SamsungEvo SSD-240GB.+1TB.Sata3 64MB.Seageta, Ekran kartı: MSI GTX 1050 Gamingx 4GB 128 BİT, Windows10 pro 64bit, Akasa Cobra 850Watt kasa, Samsung 2270 DVİ 22"LCD...
      İŞYERİMDEKİ: Asus M5A97 R2.0 Amd 970, cpu; Amd FX-8320 3,50 (OC-4.20Ghz.) Kingston 8GB.ddr3 1600mhz, ASUS R9 270 2GB 256 BİT. Hight Power 600W+80Bronze. Kingston 120SSD+WD HDD 1TB. SATA3 64mb. Philips 190V4LSB/01 DVI win10 pro 64bit.
    • Yüzbaşı
      472 Mesaj
      19 Kasım 2018 00:59:40
      Fiyatı uygun cazip Android tv box cihaz varmıdır IPTV için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1918 Mesaj
      19 Kasım 2018 08:21:30
      quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Fiyatı uygun cazip Android tv box cihaz varmıdır IPTV için
      Sadece iptv için düşünüyorsanız tvde smart özellik yok ise mag cihazlara yönelin android boxlarda iyidir ama sırf iptv için ideal cihazlar mag/tvip cihazlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      24 Kasım 2018 12:15:10

Dostum 3 yıldır iptv kullanıyorum ara sıra lokal sorunlar olmuyor değil ama genel olarak 1920*1080 yayın alıyorum ve sadece maçları değil ulusal kanalları bile iptv den izliyorum artık.
      |
      |
      dinex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her canlı ölümü tadacaktır. Ancak kıyamet günü yaptıklarınızın karşılığı size tastamam verilecektir. Kim cehennemden uzaklaştırılıp cennete sokulursa, gerçekten kurtuluşa ermiştir. Dünya hayatı, aldatıcı metadan başka bir şey değildir.
      (Âl-i İmrân Sûresi, 185. Ayet)
    • Yüzbaşı
      660 Mesaj
      24 Kasım 2018 12:20:40
      Ayrıca iptv kullanmak istiyorsanız internetiniz çok iyi olması lazım tavsiyem kotasız ayrıca ping süreleri de çok önemli . Benim aylık dowloand 500gb leri buluyor.Kesintisiz donmasız bir yayın için sağlam internet şart sonra iyi bir server.
      |
      |

Her canlı ölümü tadacaktır. Ancak kıyamet günü yaptıklarınızın karşılığı size tastamam verilecektir. Kim cehennemden uzaklaştırılıp cennete sokulursa, gerçekten kurtuluşa ermiştir. Dünya hayatı, aldatıcı metadan başka bir şey değildir.
    • Yarbay
      2555 Mesaj
      24 Kasım 2018 17:58:32
      Cihaz olarak k2 pro tavsiye edebilirim,internette aratın,pişman olmazsınız.
      |
      |

¤ SAMSUNG GALAKSİ S4 İ9500¤DREAMBOX 500S¤KORAX İPBOX HD¤MKVOD.İNFO¤K2 PRO ANDROİD#
      ¤¤¤NİCE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜZERİNDE ELBİSELERİ YOK¤¤¤
      ¤¤¤NİCE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK¤¤¤
    • Er
      2 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:08:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Gizbi

Dostum 3 yıldır iptv kullanıyorum ara sıra lokal sorunlar olmuyor değil ama genel olarak 1920*1080 yayın alıyorum ve sadece maçları değil ulusal kanalları bile iptv den izliyorum artık.
      iptv nereden aldınız?

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      28 Kasım 2018 11:59:06

İnternet üzerinden alım yaptım eğer isterseniz dm üzerinden yardımcı olurum
      |
      |
      quantum58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      866 Mesaj
      16 Aralık 2018 17:27:37
      quote:

Ben de yardım talep edebilirim.
      IP TV için cihaz ve abonelik tavsiyelerinize açığım.
      |
      |

SEVGİYİ EKRANA TAŞIYAN DİZİ => 7 NUMARA
    • Yüzbaşı
      772 Mesaj
      17 Aralık 2018 14:55:17
      Merhaba;

Sony marka 4 k olmayan nx720 cihazım var.

Amacım iptv izlemek ve apartmanın ortak anteninden ulusal kanalları izlemek.

Bana cihaz tavsiye edebilir misiniz?

İnternet hızım 35mbit ve cihaza direk kablo ile bağlayacağım.

Spybox s10-11 gibi android tabanlı cihazlar işimi görür mü görüntü kalitesi iyi midir?4K tv olmadığı için çok para vermeye değer mi?

Amacım digitürk'e para vermeden çok daha ucuza maçları ve belegesel kanallarını izlemek.
      |
      |

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      17 Aralık 2018 16:02:08
      Fiyatını bilmiyorum ama benim arkadaşım arnix marka bir cihaz aldı ve çok memnun yalnız bilmen gereken bir şey var ip TV yasal değildir bugüne kadar bu konuda başı ağrıyan bilimleri olmuş mudur da tartışılır İyi günler
      |
      |

• Çavuş
      69 Mesaj
      14 Mart 2019 16:38:13
      quote:

pm alabilir miyim bende
      |
      |

___GALATASARAY___
Reklamlar
son dakika
Paykasa
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.