Şimdi Ara

iptv icin hangi tür cihaz??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
10.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://www.sonteklif.com/vip-uyelik-14060055 ben android tv box cihaz aldım üzerinde NETFLİX de yüklü GooglePlay de mevcut android 7.1.1 var wifiyle birgüzel cihazı bağladım iptvde takılma hiç yok tavsiye ederim, android tv box kablosuz mause ve klavye yide bağladım, google playden oyun indirip arada oynuyorum lcd televizyonum android tv oldu.....
  • Fiyatı uygun cazip Android tv box cihaz varmıdır IPTV için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Fiyatı uygun cazip Android tv box cihaz varmıdır IPTV için
    Sadece iptv için düşünüyorsanız tvde smart özellik yok ise mag cihazlara yönelin android boxlarda iyidir ama sırf iptv için ideal cihazlar mag/tvip cihazlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dinex D kullanıcısına yanıt
    Dostum 3 yıldır iptv kullanıyorum ara sıra lokal sorunlar olmuyor değil ama genel olarak 1920*1080 yayın alıyorum ve sadece maçları değil ulusal kanalları bile iptv den izliyorum artık.
  • Ayrıca iptv kullanmak istiyorsanız internetiniz çok iyi olması lazım tavsiyem kotasız ayrıca ping süreleri de çok önemli . Benim aylık dowloand 500gb leri buluyor.Kesintisiz donmasız bir yayın için sağlam internet şart sonra iyi bir server.
  • Cihaz olarak k2 pro tavsiye edebilirim,internette aratın,pişman olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizbi

Dostum 3 yıldır iptv kullanıyorum ara sıra lokal sorunlar olmuyor değil ama genel olarak 1920*1080 yayın alıyorum ve sadece maçları değil ulusal kanalları bile iptv den izliyorum artık.
    iptv nereden aldınız?
  • quantum58 kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden alım yaptım eğer isterseniz dm üzerinden yardımcı olurum
  • quote:

Ben de yardım talep edebilirim.
    IP TV için cihaz ve abonelik tavsiyelerinize açığım.
  • Merhaba;

Sony marka 4 k olmayan nx720 cihazım var.

Amacım iptv izlemek ve apartmanın ortak anteninden ulusal kanalları izlemek.

Bana cihaz tavsiye edebilir misiniz?

İnternet hızım 35mbit ve cihaza direk kablo ile bağlayacağım.

Spybox s10-11 gibi android tabanlı cihazlar işimi görür mü görüntü kalitesi iyi midir?4K tv olmadığı için çok para vermeye değer mi?

Amacım digitürk'e para vermeden çok daha ucuza maçları ve belegesel kanallarını izlemek.
  • Fiyatını bilmiyorum ama benim arkadaşım arnix marka bir cihaz aldı ve çok memnun yalnız bilmen gereken bir şey var ip TV yasal değildir bugüne kadar bu konuda başı ağrıyan bilimleri olmuş mudur da tartışılır İyi günler
  • quote:

pm alabilir miyim bende
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.