Şimdi Ara

IPTV için en ekonomik cihaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TV'nin dahili uygu alıcısı üzerinden ve modülle Dsmart üyeliğine ek olarak,
    en ekonomik bir cihaz ile "sadece iptv" kullanacağım. Yani cihazı sadece iptv izlemek için çalıştırıyor olacağım. Görüntü kalitesi vs zaten iptv'de cihaza bağlı olmaz, ama iptv de süper stabil çalışmasını istiyorum. İnternet 25 mb fiber olacak.

Bu şekilde, işime en çok yarayacak düzgün çalışıp iptv izleyebileceğim alet tavsiye edebilecek var mı?

Çok teşekkür ediyorum

Saygılarımla,

• bende 2 haftadır araştırıyorum redline ts300 veya ts4000 modeli arasında kaldım ama; anlamdıgım neden redline hakkında detaylı bilgi yok cihazlarmı kötü yoksa yazılım destegimi verilmiyor uzman bir arkadaş yardımını esirgemse sevenirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutkececi

Herkese selamlar

TV'nin dahili uygu alıcısı üzerinden ve modülle Dsmart üyeliğine ek olarak,
    en ekonomik bir cihaz ile "sadece iptv" kullanacağım. Yani cihazı sadece iptv izlemek için çalıştırıyor olacağım. Görüntü kalitesi vs zaten iptv'de cihaza bağlı olmaz, ama iptv de süper stabil çalışmasını istiyorum. İnternet 25 mb fiber olacak.

Bu şekilde, işime en çok yarayacak düzgün çalışıp iptv izleyebileceğim alet tavsiye edebilecek var mı?

Çok teşekkür ediyorum

Saygılarımla,

aselam

zapper hd plus tavsıye ederım

hem free ıptv paketlerı var hem extra ıptv yuklenebılır ..

hıremconun kendı yazılımcısı vardır en basıt sorunda yenı yazılımı kısa surede cıkarıyorlar ..

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-P76558598

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.