Şimdi Ara

İptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbarut -- 29 Kasım 2009; 12:18:07 >

• Ben de aynı şeyi KO dan geldikten sonra yaşamıştım. Senin yaşadıklarını anlayabiliyorum. Belki de oyuncuların genelde olgun insanlar olmasından dolayı da olabilir.
  • %90 18+ Globalde seviyesiz konusma olursa zaten coluk cocuk oldugu anlasiliyor. Bazende adamin hakketen siniri bozuyorlar orasida ayrida =D
  • Ben fury pvp serverindeyim gang haricinde her görev için grup bulabiliyorum buna raidlerde dahil, ben bunun oyunda (en kalabalık server fury olmasına rağmen) oynayanların az olması ve genel oyuncuların +18 olması olarak düşünüyorum.
  • dövmeyi bırak grup fatality çeker dediğin konularda...
  • oyuncu kalitesi konusunda aoc açık ara önde..katılıyorum..
  • Arkadaşım şaka gibi laflar etmeyin.Kalkmış silkroad la knightonline la AoC yi kıyaslıyorsunuz.AoC böyle ko ve silkroad gibi keko oyuncuların oynadığı oyun değildir.Ve sizden rica ediyorum eğer daha önce ko oynadıysanız AoC yi terkedin.Gerçek hayatta etrafta yeterince keko var bide sizle ugraşmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ethemenator

Arkadaşım şaka gibi laflar etmeyin.Kalkmış silkroad la knightonline la AoC yi kıyaslıyorsunuz.AoC böyle ko ve silkroad gibi keko oyuncuların oynadığı oyun değildir.Ve sizden rica ediyorum eğer daha önce ko oynadıysanız AoC yi terkedin.Gerçek hayatta etrafta yeterince keko var bide sizle ugraşmayalım

Önyargili olmayalim bu kadar. Iyi niyetle arkadas yazmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ethemenator

Arkadaşım şaka gibi laflar etmeyin.Kalkmış silkroad la knightonline la AoC yi kıyaslıyorsunuz.AoC böyle ko ve silkroad gibi keko oyuncuların oynadığı oyun değildir.Ve sizden rica ediyorum eğer daha önce ko oynadıysanız AoC yi terkedin.Gerçek hayatta etrafta yeterince keko var bide sizle ugraşmayalım

Knight,silkroad oynamakla keko olmak arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz çözemedim.Oyunun ücretsiz olması ve düşük sistem istemesinden dolayı türk oyuncular çok var ve normal olarak sorunlu insanda çok.Aynı şey aoc tada olsa aynı sorun bu oyundada olurdu.Ayrıca bu oyunlardaki oyuncuları bildğinize göre sizde oynamışsınız öyleyse sizde kekosunuz.Mantığınıza hayran kaldım.
  • Age Of Conanda Durumlar Nasıl Oyuncu Sayısı Felan ?
  • merhaba
    ben memnunum yoğunluktan. pve serverı olduğu için sessiz sakin bizim server pvp serverlarını bilmiyorum
  • o şekilde küfürleşme olayı f2p oyunların kaderi malesef.
  • Yeni Ek Paket Ne Zaman Çıkacak ?
  • 2010 yilinin ilk ceyreginde olmali
  • Teşşekküler Bilgi için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.