Şimdi Ara

İptal (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senahizm

Arkadaşlar teorikten geçtim fakat direksiyon sınavı ne zaman bilmiyorum. Acaba biliyor musunuz? Bir de sınav ücreti ne zamana kadar yatırılıyor?? Çok teşekkürler

11-12 Haziran gibi duydum ben
  • aceloq kullanıcısına yanıt
    Evet, kursa gidip öğrendim o tarihlerdeymiş. Çok teşekkür ederim..
  • Beyler pazar gunu sinavim var bu silecek olayini karıştırıyorum tum arabalarda ayni sistem mi var kendime doğru cekince su atıyor asagi yukarı kac kademe kaldirinca neler oluyor bi anlatir mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kaldım maalesef ikinci direksiyon sınavından.... lanet olsun böyle şansa
  • Ben 14mayısta sınavı geçtim. Direksiyon için temmuza attı hayınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Ben kaldım maalesef ikinci direksiyon sınavından.... lanet olsun böyle şansa

Hocam hatanız neydi neden bıraktılar?
  • respectable_man kullanıcısına yanıt
    Hocam ilkinde geri geri bıraktılar niye bıraktılar halen anlamış değilim direksiyonu sağ kırdın erken diye indirdiler aşağı ikincide ise şansızlık beni buldu istop etti iki kere bıraktılar.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun hocam , benim de saat 13.15 te ilk defa gireceğim L şeklinde sokaga girisim problemli cok korkuyorum haberdar ederim çıkınca

Kolay gelsin hocam ilkinde tam orada bıraktılar beni direksiyonu erken kırdım diye ikinci istop oldu vallahi çıldırmak üzereyim üçüncüye kesin geçmem lazım.
  • Beni direksiyon sınavına temmuzun 4ünde girecekmişim. 14 mayısta sınava benimle girenler dün ve bugün direksiyon sınavı girdi. Her işim böyle tuhaf. Bayramdan 2 gün önce sınava girecem. Halbuki biran önce alayım diye şubatta kursa kayıt yaptırdım.
  • Ben de 16.35 gibi girdim, gayet rahat geçti. Sonucu söylemediler ama hoca 2 hafta içinde dosyan hazır olur diyince anladım geçtiğimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r1primo

Beni direksiyon sınavına temmuzun 4ünde girecekmişim. 14 mayısta sınava benimle girenler dün ve bugün direksiyon sınavı girdi. Her işim böyle tuhaf. Bayramdan 2 gün önce sınava girecem. Halbuki biran önce alayım diye şubatta kursa kayıt yaptırdım.

kurs basarisiz olabilecegini dusundugu ogrenciyi ileri tarihte sinava sokuyorki, basarisiz olursaniz kursun basari orani dusmesin diye. yoksa sorusturma yiyorlarmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: sersai

quote:

Beni direksiyon sınavına temmuzun 4ünde girecekmişim. 14 mayısta sınava benimle girenler dün ve bugün direksiyon sınavı girdi. Her işim böyle tuhaf. Bayramdan 2 gün önce sınava girecem. Halbuki biran önce alayım diye şubatta kursa kayıt yaptırdım.

kurs basarisiz olabilecegini dusundugu ogrenciyi ileri tarihte sinava sokuyorki, basarisiz olursaniz kursun basari orani dusmesin diye. yoksa sorusturma yiyorlarmis.

Benim durumumu bilmiyorlarki. 10yıldır aktif olarak araç kullanıyorum zaten. Bu güne kadar Allah!'a şükür ne kazam oldu ne kural ihlalinden herhangi bir ceza almadım. Yazılı sınavı ilk girişte 90a geçtim.

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    Benim hiç tecrübem yok sıfırım aktif araçda kullanmadım 18 haziranda giricem hocadan sadece 6 saatlik ders aldım onun dışında bir şey yok yolu tamalarım ama parkda sıkıntı çekiyordum birde rampa yukarı kalkış sıkıntılı ben ilk yazılı sınavdan kaldım bundan geçtim inşallah kalmamız lazım zaten 100 tl para veriyoruz oda sıkıntı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sersai

quote:

Benim durumumu bilmiyorlarki. 10yıldır aktif olarak araç kullanıyorum zaten. Bu güne kadar Allah!'a şükür ne kazam oldu ne kural ihlalinden herhangi bir ceza almadım. Yazılı sınavı ilk girişte 90a geçtim.

dedigim gibi kurs istemedigi icin sizi ileri tarihr atmis, gerisini bilmem.

• İlk girisimdi ve geçtim her sey icin teşekkürler 😅

Hayırlı olsun hocam şu nasip bize bir gülmedi iki eldir yoktan kalıyoruz.
  • Yarın sabahda ben sınava giriyorum önceki kullandığımız parkurda kazı çalışması yüzünden değişiklik olmuş diyebilirim kısacası bütün her şey allak bullak oldu dün yeni güzergaha baktımda mayın tarlası gibi paso u dönüşü yapıyorsun birde L falan 14 tane soru olayı çıkmış diyebilirim. Hay ben şansıma arkadaş hem stajyer oluyoruz hemde bizden prof tecrübesi istiyorlar gibi.

Yarın çok sıkıntılı olcak benim için 30 dakka değil 1 saatlik parkur bizimki hocada isyan ediyordu.
  • Beyler ben 2016 ocak ayında aldım ehliyeti a2+b aldım ama ehliyetimde şuan A,A1,A2,B,B1,D1,F,M yazıyor yani a1 bile geçerli galiba şuan ehliyetimde bilen biri varmıdır ?

• Hepsi 10 senelik geçerli bu sınıflar sadece d1 5 senelik.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.