Şimdi Ara

ipod touch uygulamalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar burdakı uygulamaları ucretsız yukleyemıor muyuz
    http://www.apple.com/webapps

gırdım de pek bırsey anlamadım oyunlardan tetrısı yuklemek ıstedım sıtesıne gıttım ama ındır falan gıbı bıse bulamadım yanı burdakı uygulamalar ucretlı mı

• Evet ücretliler ücretsiz istiyorsanız jb yapmanız gerekiyor.
  • Jb(Jailbreak) yaptiysaniz

http://ipodtouchmaster.com/files/repo.xml sourceunu installerdan yuklerseniz o bahsettiginiz uygulamalar her bir firmware(1.1.1,1.1.2,1.1.3,1.1.4) icin installera gelecektir.
  • yahu ne alakası var. Ücretliymiş falan. İlgisi yok. Arkadaşım o siteye iPod Touch'ından giriş yap. sonra orada url yazan yere tıkla. yeni bir sayfada uygulama açılır. Bunlar web uygulamalarıdır. Bilgisayarında da görebilir, dneyebilrsin ancak Touch için dizayn edilmişlerdir. Resmidir, ücretsizdir.
  • Site bende acilmadigindan @AmyLee'nin mesajina gore January Apps'den bahsettigini dusundum. Site bende hala acilmiyor.

@SoulMate
    Sitedeki uygulamalar tam olarak ne? January Appsler mi? Eger onlarsa ucretliler. Eger baska birsey iste bilmiyorum..
  • sitedeki uygulamalar web 2.0 kullanılarak hazırlanmış, iphone-ipod touch uyumlu uygulamalardır. mesela facebook, mesela kalori hesaplama, mesela grafik çizme... bunun gibi pek çok şey bulunuyor. yalnız bunlar program değil, web sayfaları, kullanabilmek için internet bağlantısı lazım
  • ben ce de ücretsizdir ya hu
  • january apps değil. Hepinizin ulaşabileceği bi internet bağlantısı ile kullanamabileceği web uygulmaları. mesela, tetris bejeweled oynabilirsnizi, fox news'ten haber dinleyebilir, izlyebilir flytunes'dan radyolara takılailirsiniz. En onemlisi kucuk bir uygula yukleyerek bilgisayarınıza jb etmeden macintosh'u kumanda edebilirsiniz. deneyin. Jailbreak için ugrasöayım artık .2 ay sonra apps store acılıyo her sey paralı olmayacak ne de olsa...
  • sagolun beyler cevaplarınız ıcın ben jb kurdum ama ıpod bıraz sersemledı gec acıldı zor kapandı falan o yuzden kurmak ıstemıorm ucretlı ıse jb ıle nasıl ucretsız oluyor onu da anlamamıstım zaten jaılbreak bence pek de saglıklı bırsey degıl herkese tekrar tesekkur edıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.