Şimdi Ara

--iPod Touch 6 Kullanıcı Kulübü--Çıktı--A8--8MP Kamera (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
7
Favori
13.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dexsite

128 GB modelinin fiyatını çok abartmışlar.
    bu ekran kenarındaki siyah çizgileri neden hala kaldırmıyorlar anlamıyorum beyaz cihazlarda iğrenç duruyor
    sen applesın kaldır şunları artık
    bildğim kadarı ile yeni ipadlerde yok artık
    ama beyaz iphone kullanıyorum siyah duvar kağıdı kullanıyorum o siyah çizgiler belli olmasın diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

bu ekran kenarındaki siyah çizgileri neden hala kaldırmıyorlar anlamıyorum beyaz cihazlarda iğrenç duruyor
    sen applesın kaldır şunları artık
    bildğim kadarı ile yeni ipadlerde yok artık
    ama beyaz iphone kullanıyorum siyah duvar kağıdı kullanıyorum o siyah çizgiler belli olmasın diye

Alıntıları Göster
    Bende heves edip almıştım önceki versiyonunu.Telefon ile kullanmak çok zor oldu.2 telefon taşıyormuşsunuz gibi oluyor.Şimdi öyle köşede duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

Bende heves edip almıştım önceki versiyonunu.Telefon ile kullanmak çok zor oldu.2 telefon taşıyormuşsunuz gibi oluyor.Şimdi öyle köşede duruyor.

Alıntıları Göster
    Dun kiz kardesim icin bir tane 32GB Gold siparis ettim. Kendi 4s'i kagni arabasi gibi oldu, kullanmaz hale geldi neredeyse. Telefon, whatsapp islerini 4s'inden halledip geri kalanini bundan halledecek artik. Cihaz'da A8 chip olmasi cok iyi, benim 5s'den hizli cocuk. Gelsin bir inceleyelim, bataryasi nasil gidiyor.

--iPod Touch 6 Kullanıcı Kulübü--Çıktı--A8--8MP Kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsft -- 16 Temmuz 2015; 17:43:45 >

• itsft kullanıcısına yanıt
    Batarya performansını gerçekten merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexsite

Batarya performansını gerçekten merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Touch 5'in mükemmele yakın bi kullanım bekleme süresi vardı. Bundan da kötü bi performans çıkacağını sanmıyorum
  • itsft kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi güzel yapmışsınız da arkasında baskı olmasa iyi olurdu ileride satmak isterse sıkıntı yaratacaktır Yağmur yazısı. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanır umarım.
  • İpod 5s olmuş açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol23

Hocam iyi güzel yapmışsınız da arkasında baskı olmasa iyi olurdu ileride satmak isterse sıkıntı yaratacaktır Yağmur yazısı. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanır umarım.

Tesekkurler dostum, kendisine sordum baski yapayim mi ileride satamazsin falan diye de, yok niye satayim dedi. Satmaz buyuk ihtimal. Beni en cok dusunduren, urunde baski olmasi'nin apple'in degisim politikasini etkileyip etkilemedigiydi, neyse ki sorun olmuyormus. Urunde bir sikinti oldugunda degisim yapilabilirmis. Onumuzdeki hafta elimizde olacak urun, inceleyip yorumlarimi yaparim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsft -- 17 Temmuz 2015; 12:11:26 >
  • Kamerasında iPhone 6 serisindeki gibi Focus Pixels özelliği yokmuş. Batarya 1.043mAh galiba. Kullanım süreleri Touch 5 ile aynı.
  • Merhaba hali hazirda lg g2 16 gb kullaniyorum lakin ses cikis gucu iphone 5 ten sonra tatmin etmedi sizce 3 5 ay bekleyim yeni sene iphone 6 yada 6s mi alayim yoksa bu isimi gorurmu cift cihaz tasimak zor olurmu kararsizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsft

Dun kiz kardesim icin bir tane 32GB Gold siparis ettim. Kendi 4s'i kagni arabasi gibi oldu, kullanmaz hale geldi neredeyse. Telefon, whatsapp islerini 4s'inden halledip geri kalanini bundan halledecek artik. Cihaz'da A8 chip olmasi cok iyi, benim 5s'den hizli cocuk. Gelsin bir inceleyelim, bataryasi nasil gidiyor.

--iPod Touch 6 Kullanıcı Kulübü--Çıktı--A8--8MP Kamera

hocam incelemenizi merakla bekliyorum alinti yaparsaniz sevinirim inceleme paylasinca

• Önümüzdeki bir kac gun içinde alacağım bir aksilik olmazsa ama bataryanın touch 5 Performansında olacak olması biraz uzuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptekin111

Önümüzdeki bir kac gun içinde alacağım bir aksilik olmazsa ama bataryanın touch 5 Performansında olacak olması biraz uzuyor
    Touch 6g nin tanıtımı ne zaman yapıldı ya ? sadece siteye koyup geçtiler mi bir lansman filan yok mu ?
    Şimdi ben bunu almaya niyetliyim S3 minim var 32gb ipod touch 6g veya Zenfone 2 32gb almayı düşünüyorum zenfond2 32gb = 1.299 ipod touch =890 nasıl yapayım s3mini ipod mu yoksa zenfone 2 mi alayım direk ?
  • berkcan123 B kullanıcısına yanıt
    Zenfone2 almanı öneririm, S3 mini çekilecek gibi değildir bu saatten sonra diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol23

Zenfone2 almanı öneririm, S3 mini çekilecek gibi değildir bu saatten sonra diye düşünüyorum.

Aynen s3mini hiç çekilmiyor kasıyor da kasıyor şu telefonların jacını altıan koysalar ne olcak ya benim en sevdiğim özellik o spor yaparken müzik dinliyorum telefonu cebe koyduğumda sıkıntı oluyor
  • berkcan123 B kullanıcısına yanıt
    iPod iyi veya orta halli bir telefonla güzel gider ama azap çekerken bi yandan öncelik telefonu değiştirmek olmalı diye düşünüyorum.
  • https://youtu.be/fo1Zuznx7-o Ipod touch 6. Nesil incelemesi (Iphonedo)
  • Telefon değiştireceğime bunu alırım çok sağlam ürün olmuş ne zamandır apple iPod touch düşünüyordum bu ürün tamam olmuş bir eksiği touch ıd
  • Takip..bende ipod touch 5 alsam mı diye düşünüyordum..bi baktım 6 çıkmış..
    aslında telefonum yeterli (note 3 ) ama ios bi cihaz ra kullanmak istiyor dum...1 2 ay için de almayı düşünüyorum bu ipod u... note 3 ü 1.5-2 senedir kullanıyorum..bunu alırsam telefıni bi 2 sene daha kullanırım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 23 Temmuz 2015; 18:49:37 >
  • Bide sizce 16 gb yeterlidir değilmi..nasılsa telefonla kullanacağım..extra 150-200 tl vermeyelim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.