Şimdi Ara

iPod touch 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba şimdi ben yeni bir telefon alacaktim 1500 butcem var ama iPod touch 6nin hem ekranin küçük olması (küçük telefon seviyorum) ve ekran çözünürlüğünden ötürü üstün performans sergilemesi beni dusundurdu discovery var elimde bide yanına iPod touch alsam ne kadar iyi olur ikisini kullanmazsam z3 compact düşünüyorum bu konudaki yorumlariniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up

• iphone 5c al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendege

iphone 5c al

Hocam 5c eskidi artık ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Ejderin Nefesi

Arkadaşlar merhaba şimdi ben yeni bir telefon alacaktim 1500 butcem var ama iPod touch 6nin hem ekranin küçük olması (küçük telefon seviyorum) ve ekran çözünürlüğünden ötürü üstün performans sergilemesi beni dusundurdu discovery var elimde bide yanına iPod touch alsam ne kadar iyi olur ikisini kullanmazsam z3 compact düşünüyorum bu konudaki yorumlariniz nedir ?

5s al keyfine bak 6 dan performans yönünden eksik hiç bi yanı yok . Youtubedan 6 vs 5s speed testleri izle hiç fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

quote:

Arkadaşlar merhaba şimdi ben yeni bir telefon alacaktim 1500 butcem var ama iPod touch 6nin hem ekranin küçük olması (küçük telefon seviyorum) ve ekran çözünürlüğünden ötürü üstün performans sergilemesi beni dusundurdu discovery var elimde bide yanına iPod touch alsam ne kadar iyi olur ikisini kullanmazsam z3 compact düşünüyorum bu konudaki yorumlariniz nedir ?

5s al keyfine bak 6 dan performans yönünden eksik hiç bi yanı yok . Youtubedan 6 vs 5s speed testleri izle hiç fark yok

Gerçekten mi yok hocam hanı reklamlarında hep yüzde 20 hız artışı falan diyorlar kafam karışıyor

• İpod touch alırsan yanında her zaman fazlalık olacak sana telefon performansını veremeyecek. İphone almanı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

İpod touch alırsan yanında her zaman fazlalık olacak sana telefon performansını veremeyecek. İphone almanı öneririm

Hocam bütçe o kadar yok ama dediğim gibi eğer ipodu onermiyorsaniz z3c düşünüyorum

• Telefon ve ipod tasimak bi sure sonra zahmetli olabilir ve gosteris gibi olabilir ama tercih sizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

İpod touch alırsan yanında her zaman fazlalık olacak sana telefon performansını veremeyecek. İphone almanı öneririm

Hocam bütçe o kadar yok ama dediğim gibi eğer ipodu onermiyorsaniz z3c düşünüyorum

Hocam önermemek değilde yıllar önce itouch4 ilk çıktığında almıştım n96 ile beraber kullanıyordum. Gerçekten dışarda fazlalık oluyordu 1 yıl sonra 4s alıp rahat etmiştim. Sonra ipodun yüzüne bile bakmadım zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 18 Temmuz 2015; 14:41:00 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam önermemek değilde yıllar önce itouch4 ilk çıktığında almıştım n96 ile beraber kullanıyordum. Gerçekten dışarda fazlalık oluyordu 1 yıl sonra 4s alıp rahat etmemiştim. Sonra ipodun yüzüne bile bakmadım zaten

Hocam dogrusunuz ya ama ne bileyim hanı hem iPhone 6 kadar performansli hem de ekranı küçük o yüzden beni cezbediyor

• Ejderin Nefesi E kullanıcısına yanıt
    Sen bilirsin hocam ne diyim

• quote:

Sen bilirsin hocam ne diyim

Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.