Şimdi Ara

iPod touch 5 yaninda hangi telefon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • su anda kullandigim telefon ucuz ve ozelliksiz bir telefon. sıkıldım ve degistirmek istiyorum, ipod touch 5'im var, bu nedenle iphone dusunmuyorum, hem bosa masraf olur hemde zaten ipod touch 5 butun isteklerimi karsiliyor. android de dusunmuyorum acikcasi.

blackberry diye dusundum, tamamen farkli sinifta bir cihaz. curve 9360 modeli. cok şık bir model, uzun zamandir dikkatimi cekiyordu zaten. 700tl sizce deger mi? yoksa ucuz ozelliksiz tel. + ipod touch 5 ile devam mi diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

su anda kullandigim telefon ucuz ve ozelliksiz bir telefon. sıkıldım ve degistirmek istiyorum, ipod touch 5'im var, bu nedenle iphone dusunmuyorum, hem bosa masraf olur hemde zaten ipod touch 5 butun isteklerimi karsiliyor. android de dusunmuyorum acikcasi.

blackberry diye dusundum, tamamen farkli sinifta bir cihaz. curve 9360 modeli. cok şık bir model, uzun zamandir dikkatimi cekiyordu zaten. 700tl sizce deger mi? yoksa ucuz ozelliksiz tel. + ipod touch 5 ile devam mi diyorsunuz?

Hocam bence özelliksiz bir telefon + ipod touch 5 öneririm eyer telefonu sadece arama ve mesaj atmak için kullanıyorsanız tabi ki.
  • Hotspot ozlligi olan ve sarji uzun giden modellere bakin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRONİCEXPLORER

quote:

su anda kullandigim telefon ucuz ve ozelliksiz bir telefon. sıkıldım ve degistirmek istiyorum, ipod touch 5'im var, bu nedenle iphone dusunmuyorum, hem bosa masraf olur hemde zaten ipod touch 5 butun isteklerimi karsiliyor. android de dusunmuyorum acikcasi.

Hocam bence özelliksiz bir telefon + ipod touch 5 öneririm eyer telefonu sadece arama ve mesaj atmak için kullanıyorsanız tabi ki.

evet tel. i sadece arama ve mesaj icin kullaniyorum ama bazen ipod yanimda olmuyor telefonla dimdizlak kaliyorum . wifi vs girmem gerekiyor giremiyorum oyun vs. hicbirsey yok. ipod yanimda degilken sorun oluyor. o nedenle yeni tel. arayisina girdim.

verdigim blackberry modelinde hotspot ozelligi var mi bilmiyorum. birde 700tl'ye o model deger mi?

edit: biraz arastirdim, sanirim son os versiyonu 7.1 ile hotspot ozelligi gelmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 6 Aralık 2012; 11:31:47 >

• Bence ipodu satıp üstüne paranı ekleyip temiz veya sıfır 4s al. Hem 2 cihaz taşımamış olursun,1ini unuttum derdin olmaz.

Ipod ile yaptıgın herseyi 4s ile yapabilirsin.Ilaveten wifi olmadıgı zaman 3g ile nete girersin işin oldugunda.
  • 3310

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Bence ipodu satıp üstüne paranı ekleyip temiz veya sıfır 4s al. Hem 2 cihaz taşımamış olursun,1ini unuttum derdin olmaz.

Ipod ile yaptıgın herseyi 4s ile yapabilirsin.Ilaveten wifi olmadıgı zaman 3g ile nete girersin işin oldugunda.

Mantıklı ve katılıyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QRONİCEXPLORER

quote:

evet tel. i sadece arama ve mesaj icin kullaniyorum ama bazen ipod yanimda olmuyor telefonla dimdizlak kaliyorum . wifi vs girmem gerekiyor giremiyorum oyun vs. hicbirsey yok. ipod yanimda degilken sorun oluyor. o nedenle yeni tel. arayisina girdim.

verdigim blackberry modelinde hotspot ozelligi var mi bilmiyorum. birde 700tl'ye o model deger mi?

edit: biraz arastirdim, sanirim son os versiyonu 7.1 ile hotspot ozelligi gelmis.

hocam arkadaşlarında dediği gibi bence hiç uğraşmayın derim yanınızda bir cihaz taşımak en mantıklısı bence elinizden çıkarıp 2.el yada üzerine daha fazla ekleyip yeni bir iphone 4s almak çok daha mantıklı görünüyor.

• iphone 4s almak istemiyorum, cunku 4s'in ustune 5 cikti, 4s sonuc olarak eski nesil. ayrica ipod'un ekrani 4 inc ve bence tam ayarinda, eski nesil ios cihazlarin ekrani bana cok kisa geliyor 4" kullandiktan sonra. bu nedenle 4s istemiyorum ayrica hala cok pahaliya satiliyor. touch 5 telefon disinda tum ihtiyaclarimi 4s'e gore daha kaliteli sekilde karsiliyor. simdi sat 4s bul al vs. cok uzun is ki zaten istemiyorum.

bb dusunmemin sebebide biraz farkli bir cihaz olsun istedim. yanina herhangi bir marka dokunmatik android alsam ikisi ayni kulvarda olacagi icin gereksiz olur. ben sadece ipod'um yanimda olmadiginda da 3g veya wifi ile internete girebileyim, iyi kotu oyun olsun, kaliteli bir cihaz olsun ama farkli olsun istedigim icin bb'de israrciyim. sen kararini zaten vermissin neden konu actin diyebilirsiniz ama biraz aciklama getireyim istedim.
  • Ben Blackberry 9900 + Ipod Touch 5 32 GB ikilisini kullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bold 9790
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.