Şimdi Ara

Ipod Shuffle kazandim! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu satmayıp da napıcaksın. sat işte onun parasıyla ipod aksesuarları al.

hem ne demişler

aipo dan gelen ipod a gider
  • Satmayacagim koleksiyon yapiyorum
  • Hayırlı dinlemeler
  • Eyw
  • bende kazandım ama gelen mesajda 0800 lü bi numara var arıyorum yanlış numara diyo anlamadım...sen nereyi aradın bide eve teslim mi ediyolar mış nasılmış teslimat???bu arada arkadaşlar ben satabilirim 140 milyona falan satarım satarsam kutusundan açmadan....
  • Cepten arama hocam evden ara.Ben aradim direk mekdanildsin musteri hizmetleri cikiyor.Eve teslim ediyorler mayisin ilk haftasi ya da 2. haftasi.
  • Bana hala gelmedi kazanan biri varsa soyleyebilir mi gelip gelmedigini?
  • Ben de kazandım, 9 gün önce 2 hafta içinde yollayacağız dediler ama hala yok, her gün kargo yolu gözlemekten bıktım, bari mavi gelse de bu kadar beklediğimize değse =)
  • Harbiden,turuncu da fena degil.Arkadas foruma girmiyoki adama soramadim geldi mi diye...
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathanipod

quote:

3 tane'yide sen mi dinliyorsun

Hee evet 2 tane kulakligi kulagima iki taneyi burun deliklerime diger 2sini agzima sokuyorum 3d surrouns ses efekti oluyo

Satmaya niyetim yok be hocam ama eger satarsam sana ulasirim.

kooptum

• Daaha demin mesaj geldi yurtici den geliyor ipod.
  • Bana da öğlen 13:00 gibi mesaj yolladılar yurtiçi kargodan yola çıkmıştır diye ama gün içinde gelmedi, yarın elimde olur herhalde, hepimize hayırlı olsun..
  • Hepimize hayirli olsun hocam.
  • Geldi ipod su an kurcaliyorum.
  • Naptın sen yaaa :) :) :)

biz birinciyi daha yeni aldık -bugün kargodan geldi-

maşallah koleksiyon yapmışsın
  • benim gelmişde daha istanbula gidemedim göremedim içinden garanti belgesi var mı içinde ben kutusunu açmadan satıyorum ilgilenenler bakabilir ilanıma 130 ytlye satıorum.....
  • Fatura niye gelesinki?
  • fatura garanti yerine mi geçio kutu içinden çıkmadı mı garanti belgesi diye bişi?şimdi satıcam garantilidir heralde demi....gerçi diyorum garanti belgesi varmı yok mu ama garantilidir heralde diyorum....
  • arkadaşlar en sonunda kargo paketini açabildim :D rengi yeşilmiş minnacık bişi :P kutusunu açmadan satıyorum ilanıma bakabilirsiniz....http://forum.donanimhaber.com/m_14298519/mpage_1/key_//tm.htm#14298519
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.