Şimdi Ara

Ipod ses kalitesi ve kulaklik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet yaw ben kafaya koydum IPOD'u arkada$lar ba$ka bi$i almayi dusunmuyorum. Hakkinda daha cok bilgi sahibi oldukcada daha cok sevmeye basladim aleti..

EDIT: Arkada$lar bu Sony'nin MDR-Q66LW diye bir kulakligi var :

http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_DisplayProductInformation-Start?ProductSKU=MDRQ66LW&Dept=audio&CategoryName=pa_PADepartmentAccessories_Headphones_w%2eear

Acaba nasil bir$ey ? Ben bu clip on tarzlari seviyorum ama kalitesinden pek haberim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filozofihsan -- 17 Mayıs 2006; 20:02:01 >

• Ipod bir dahaki jenerasyona eq koyacak büyük ihtimal,patent falan almış eqla ilgili,okumuştum biryerde.
    quote:

Orjinalden alıntı: onurz

ipod 5g 30gb kullanıyorum önceden sony discmanim vardı ve 2x megabass kullanıyodum sesi süper veriyodu ama ipod un eq ayarlarından bası artır ı seçtiğimde ses yarının altında bile olsa dinlenemeyecek kadar deforme oluyo ses equalizer olayını feda edebilceksen sorun yok
  • bende ipod nano 2gb var.defult kulaklık iğrenç ses çıkarıyordu bende yurtdışından griffin izolation kulaklık aldım kimse ne dinlediğini duyamıyor ve ses mükemmel
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.