Şimdi Ara

iPod Nano Hakkında Herşey (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
2
Favori
66.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yengecyes

bende de varrr aynı soru?? bi sorum daha var arkadaşlar sanırım bu başlığı açan kişi ipod nano hakkında herşeyi anlatan bi açıklama koymuş o açıklamaya nasıl ulaşabilirim? teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

---

1gb ipod Nano'm var... Herşey iyi gidiyordu ancak dün gece ne olduysa bilgisayar ile iPod bağlantı kuramıyor... iPod'u bilgisayara bağlıyorum,USB sesi geliyor ancak iTunes & bilgisayarım'da çıkmıyor... ayrıca kabloyu çıkarınca iPod öylece kalıyor.. ışığı açık kalıyor... Yardımlarınızı bekliyorum

---

evet bu sorunun aynısı sanırm benimki de

• quote:

Orjinalden alıntı: ipodnano

--------------------------------------------------------------------------------

ben yenı nesıl ipod nano 2gb versiyonu aldım.gercekten cok şık bi cihaz pil suresıde gercekten iyi ama...
    makina hakkında takıldıgım bı konu war.. cihaz avrupa versiyonu oldugu için ses kısık ılk basta kulaklık bozuk dıye dusundum tabı o kadarda dusuk ses duzeyı yok ama beni tatmin etmedi belkı baska kullanıcılar fark edemeyebılır ama bana oyle geldı yanılmamısım abımde ılk versiyon war ona kendi kulaklığımı taktım aynı parcayı yukledık ama onda iki,üç kademe yüksek ses werıyo internetten sesini artırmak için program baktım ama yeni versiyon oldugu için bulmadım ama yabancı forumlardan okudugum kadar onlardada aynı problemle karsılasmıslar yanı yenı yamaları beklıyorum acıkcası bana bu konuda yardımcı olabılecekleride warsa memnun olurum ama baska forumlarda crea la falan karsılastırmalar var gercekten ipodla karsılarmalara guluyorum benım gıbı 2.nesil ipod nanodan ses sıkayetı olan warmıı..

ayarlar > ses sınırı > en yuksek seviyeye getirip kaydet birde oyle dene
    bu sese kısık diyenin kulagında problem olmasından suphe ederim
    son seste dinleyemiyorum

• underwater selam
    benim sorunum hakkında bir fikrin varmı? yukarıdaki mesajda belirtmiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapunzo

underwater selam
    benim sorunum hakkında bir fikrin varmı? yukarıdaki mesajda belirtmiştim.

benim shuffle da aynı problem vardı. baglanıp kopuyor baglanıp kopuyordu
    usb kablosunu sökup baska bi usbye takıp dene ben o sekilde cozmustum.
    bide menu ve orta tusa 4-5sn basıp nanoyu resetlersen duzelmesi lazım diye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underwater -- 1 Şubat 2007; 21:34:01 >
  • arkadaşlar gördüğüm kadarıyla pek az nanocu var. bende 4 gb lık ipod nano var. ve bir sorunum var.
    resim dosyalarını itunes haricinde atıp ipodda izleyemiyormuyuz? yani illa itunes mu kullanmam lazım herşey için? bir de resim yuklemek için resimlerin hepsini bilgisayarda bir klasörde toplayın diyor. topladım resimleri yukledim. daha sonra ipod u bilg.dan cıkardım resimleri izledim. ardından bilgisayardaki resim klasörünü sildim. sonra yeni resim yüklemek için ipod u taktım itunes açıldı ve deleting photos dedi otomatikman ipoddaki tum resimleri sildi ben o dosyayı kaldırdıgım için. neden böyle yapıyor?
    +
    bir de bu resimleri ekledikten sonra daha sonra uzerine 1-2 resim eklemek için illa hepsini baştan mı yuklemem gerekiyor? yoksa ekleme yapabiliyormuyum ben bulamadım da..
  • Bu alet üzerinde konuşmam bile benim bir lafım vardır ipod peçete yapsam kullanmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: bugi_003

Bu alet üzerinde konuşmam bile benim bir lafım vardır ipod peçete yapsam kullanmam

• arkadaşlar ipod nano 2gb 2. el aldım...onceden aldıgım arkadşaın şarkılarını silmem gerekiyor..şarkıları silmem iiiçin itunes de neler yapmam gerekiyor...
  • gerek kalmadı hallettim...FAKAT SOL KULAKLIKTAN NE HİKMETSE CIZIRTI GELİYOR SESİ AÇINCA BİRAZ...SİZDE DE YAPIYOR MU SON SES DE YADA %90 SEVİYELERİNDE....YAPMAAMSI GEREK..YOKSA KULAKLIGI PATLAK MI ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goztepeli_TR -- 8 Şubat 2007; 11:20:22 >
  • cok guzel olmus arkadasım elıne saglık
  • quote:

Orjinalden alıntı: goztepeli_TR

gerek kalmadı hallettim...FAKAT SOL KULAKLIKTAN NE HİKMETSE CIZIRTI GELİYOR SESİ AÇINCA BİRAZ...SİZDE DE YAPIYOR MU SON SES DE YADA %90 SEVİYELERİNDE....YAPMAAMSI GEREK..YOKSA KULAKLIGI PATLAK MI ...

kulaklık patlaktır büyük ihtimalle arkada$ım , genelde patlıyo bi süre sonra zaten çok kafanı takma senhesier kulaklık öneririm sana

• Bunda şarj olayı nasıl oluyor pillemi pcden mi yüklüyoz yoksa adaptörü varmı birde adaptörlüyse adaptörü alırkenmi veriyorlar yoksa biz mi alıyoz.

Teşekkürler.
  • beyler ben ipod umu satmayı dusnuyorum daha bu ay aldım ama fazla kullanmadım sizce ne kadar eder?
  • quote:

Orjinalden alıntı: __MeHMeT__

Bunda şarj olayı nasıl oluyor pillemi pcden mi yüklüyoz yoksa adaptörü varmı birde adaptörlüyse adaptörü alırkenmi veriyorlar yoksa biz mi alıyoz.

Teşekkürler.
  • konu içeriğini silmişsin??
  • Bunda şarj olayı nasıl oluyor pillemi pcden mi yüklüyoz yoksa adaptörü varmı birde adaptörlüyse adaptörü alırkenmi veriyorlar yoksa biz mi alıyoz.

Teşekkürler.
  • bu ipod bir de sahteleri çıktı..
    aralarında ne gibi farklar var..
    özellik olarak soruyorum elbette..

ses konusunda tecrübe edenler varsa, ucuz malı almayım hiç
  • iPod Nano Yeni Nesillerin ses kalitesiyle ilgili bazı sorunlar olduğunu duydum..Bu doğru mu acaba? Bu aletlerin ses kalitesi nasıl? Sony ve Creative'in benzer MP3 çalarlarına göre kıyaslarsak hangisi daha ağır basar acaba?

Yeni bir MP3 çalar ve iyi bir kulaklık almayı düşünüyorum,ancak karar veremedim hangisini alacağıma..Her yerde, tipine bakarak yorum yapılmış, ses kalitesi ne alemde?
  • Neden sildin bunları ?
  • yenı nesıl ıpod nanosunu lınktekı sony a1000 le takas yapamı dusunen pm atsn
    http://forum.donanimhaber.com/m_12265412/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.