Şimdi Ara

İphone4 uygulama indirmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yapacak bir şey var mı? Appstore'de youtube, instagram vb. en az 9 sürüm ios istiyor bu nedir?
    Bilseydim yanından bile geçmezdim, ikinci el temiz aldım. Whatsapp yüklüyor bu seferde görüntülü konuşma özelliği çalışmıyor.. Jailbreak ile bu sorunları aşabilir miyim?

• Sürümün düşüktür,yani yapacak birşey yok.jb yapınca olabilir,onu araştır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bende annem için 4 almıştım onada uygulamalar inmiyordu ama o uygulamaları daha önceden indirmiş bir icloud hesabıyla giriş yaparsan eğer o uygulamaların eski ve telefonuna uyumlu olan sürümlerini indirebilirsin.
  • https://www.youtube.com/watch?v=DdMB3paYKik

youtube, instagram, messenger vb. eski sürüm olsa da bu yöntemle kurabildim. whatsapp görüntülü görüşme halen kapalı ama muadili android cihazda sıkıntısız çalışıyor..
    iphone macerası benim için bitmiştir. Teşekkürler.
  • dostum merak ettim neden 2018 de iphone 4 aldın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzlamıştı ve telefon sağlam olmalıydı, ios'da nasıl birşeymiş merak ettim. Tuşlu telefon yerine kendime değil eşime aldım. Kısa zamanda değiştirip bir htc alacağım.
  • 150 200 liraya aldıysanız 4 ü tamam ama umarım fazla vermemişsinizdir. 4s olsa ios 6.1.3 ve 8.4.1 desteği var yine idare ederdi.
    uygulama konusuna gelince 2 yöntem var.
    1- daha önce whatsapp youtube gibi uygulamaları indirmiş bir appstore üyeliği ile girip satın alınan uygulamalar listesinden indirmek uygulamayı.
    2- itunes un eski versionlarınan birini kurup uygulamaları itunes üzerinden indirip senkronlamak.

whatsapp video call ios 8 ve üstü istiyor.

Bi yolunu bulabilirseniz 4ü satıp 4s alın. 6.1.3 için imzalar açık ilk o sürümü yükleyeceksiniz 4s e. sonrasında wifi üzerinden otomatik 8.4.1 indirecek. bu sürümde kalırsınız işinizi görür.
    9.3.5 desteği var ama aşırı yavaşlatıyor telefonu tavsiye etmem.
    Maddi durum herkesin farklı tabi ama akıllı telefonlarda özellikle apple da düşük model almak pek keyifli sonuç vermiyor. Xiaomi ve huawei instagram whatapp vs için gayet yeterli büyük ekran ve hafızalı telefonlar üretiyorlar. azcık bütçe ayarlayabilirseniz çok memnun kalacaktır eşiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.