Şimdi Ara

iphone x sim kilidi lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internet üstünden iphone x aldım. tabiki uygun fiyataydı. telefon geldi orjinal iphone x ama üstünde sim kilidi varmış. adamada ulaşamıyorum bidaha iade edemiyorum. gevey takmadan nerden açtırabiliriz ebay falan linkleri var hep onlarada güvenemiyorum türkiyede simkilidi açan güvenilir biyerler varmı? bikaç telefoncu denedi ama olmadı sizin bildiğiniz güvenilir bi simkilidi açan yer varmı ne yapabilirim yoksa telefon elimde kalcak

• selam bende de iphone 7 var amerikadan geldi, Türkiye'de bu işi yapanlar pahalı geldi twitterda bu işi ingilterede yapan birini buldum, stripe ile 80$ gönderdim bir daha ulaşamadım adama. ucuz etin yahnisi oldu. soğuk su içtim üzerine. google'da aratınca bir site buldum ama basit bir iletişim formu var ne telefon numarası ne adres hiç bir şey yok. bankaya yatır açarız diyor ama bana pek güven vermedi bende bakıyorum simkilidini kaldırtabileceğim bir yer. apple ile konuştum sadece operatörlerin yapabildiğini söylediler. yani kısaca banada lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam usta,www.simkilidikaldir.com diye bir site buldum orada işlem başlattım sabit telefon adres vs de var sitelerinde bakalım sonucu buradan bildiririm.

• Sim kilitli tüm İphone’ların sim kilidini kaldırıyorum. Telefonu Gevey’siz kullanabiliyorsunuz.

SAKARYA

• berkmavi34 B kullanıcısına yanıt
    Ücreti ne kadar kesin acıyor musunuz

• Bir göz atın. 28 Usd
    https://iphoneimei.net/unlock-iphone-x

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.