Şimdi Ara

iPhone Veri Kurtarma (Backup Alınmamış Durumda) Data Recovery Hakkında Herşey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
28.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam sanırım aynı sorun bende de oldu. telefon kilit ekranın parolasını kabul etmiyor. sıfırlayın dediler napcam bilmiyorum. siz naptınız ?

• yusuffpltt Y kullanıcısına yanıt
    Maalesef güncelleme ile şansımız denemek istedim. Bana sormadan telefonu resetledi. Şimdi yeniden kurulmuşken, üzerine bir şey yazmadan, önceki veriler kurtarılır mı onu bekliyorum. Atıl duruyor telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. acil yardıma ihtiyacım var. yardımcı olabilirseniz çok mutlu ve duacınız olurum.

ipad'im (air 2) restart dedikten sonra bir daha açılmadı, apple logosunda takılı kaldı. itunes üzerinden recovery mode da güncelleme yapmaya çalıştım ancak ipad üzerinde yükleme barı ilerlerken takılıyor ve itunes unknown error olarak hata kodu 14 veriyor. defalarca denedim olmadı. benim için içerisindeki resimler çok önemli. çocukların bebekli resim ve videoları var. bu sebeple verileri silen recover seçeneğini bu aşamada denemek istemiyorum.

ücretli uygulamalar var ama işe yarar mı bilemiyorum.

Aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi? Yardımcı okursanız sevinirim.

• beyzade8810 B kullanıcısına yanıt
    Malesef tüm veriler gitti, restore yani sıfırlamak durumunda kaldım. Apple'a kızgınım, aslında bozulan kısım işletim sistemi verileri de uçurdu.
  • İphone veri kurtarma hizmeti veren şirket kuruluş var mı bildiğiniz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.