Şimdi Ara

İphone'u app store dan almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar app store a baktım 16gb iphone 4 199$ . Üstelik free shipping. Ama tabiki kontartlı almamız gerek. tüm kontratta tüm özellikleri min. tutarsak 55$ gibi bir fiyat ortaya çıkıyor. Bu şekilde appstore dan alsak tr ye gelme ihtimali varmı ?
    birde bildiğim kadarıyla kontratı iptal ücreti 60$ civarlarındaydı. yani hepsini toplarsak 199+55+50=314$*1,445=453.73 tl ye tekabül ediyor. Daha ek ücret çıkarmı bilmiyorum ama şimdiden bu kadar az bir hesap çıkması böyle alabilmemizin mümkün olup olmadığını düşündürmeye başladı bende şahsen...

Cevaplarınızı bekliyorum...

• dostum 199 dolar fiyatın kontratlı olduğunu,gerçek fiyatın o olmadığını biliyorsun değil mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: ozmo123

Arkadaşlar app store a baktım 16gb iphone 4 199$ . Üstelik free shipping. Ama tabiki kontartlı almamız gerek. tüm kontratta tüm özellikleri min. tutarsak 55$ gibi bir fiyat ortaya çıkıyor. Bu şekilde appstore dan alsak tr ye gelme ihtimali varmı ?
    birde bildiğim kadarıyla kontratı iptal ücreti 60$ civarlarındaydı. yani hepsini toplarsak 199+55+50=314$*1,445=453.73 tl ye tekabül ediyor. Daha ek ücret çıkarmı bilmiyorum ama şimdiden bu kadar az bir hesap çıkması böyle alabilmemizin mümkün olup olmadığını düşündürmeye başladı bende şahsen...

Cevaplarınızı bekliyorum...

• Kontrali+turkiyeye gondermiyorlar gonderseler bile gumrukde takilir
  • 199$ doların kontratlı olduğunu biliyorum. Mesajımı görürseniz kontratlı alıp kontrat iptalinden bahsettim bende. Tr ye gönderme durumlarını bilmiyorum ama gümrükte takılma oranı çok yüksekmiş. ve sanırım kontrat iptali 170$ mış.
    Şuda bir gerçek ki amerikadaki iphone 4 ün fiyatı burdakinden %50 daha ucuz. apple at&t bu matematik hesaplarını yapsalar bile Tr de durum değişiyor bunu da göz ardı etmemek gerek...
    Ama böyle bi ihtimal Tr için geçerli değilse peki o zaman.
    Cevaplar için teşekkür ederim. . .
  • Kontratlı almak için ABD vatandaşı olmanız gerekmektedir. Diyelim ki ABD vatandaşı bir tanıdığınız var ona aldırdınız. İptal etmek için bile 1 yıl sonra iptal edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

Kontratlı almak için ABD vatandaşı olmanız gerekmektedir. Diyelim ki ABD vatandaşı bir tanıdığınız var ona aldırdınız. İptal etmek için bile 1 yıl sonra iptal edebiliyorsunuz.

Teşekkür ederim bilgi için saol . Kontratlı daha pahalıya geliyomuş demek. En iyisi gidip bildiğin operatörden tıkır tıkır kontratlı almak
  • dediğin fiyatlar olsa tüm dünya böyle yapardı

bir yanlıslıgı daha giderelim; app store = application store... zaten burdan alman imkansız senin baktıgın yer Online Apple Store
  • Başlığı görünce bende app Store da iphone da mı satılmaya başlanmış dedim:)
    Bence de hiç bulaşma o işe astarı yüzünü geçer zaten
  • Bugun arkadasim Amerikadan geldi Apple magazasindan kontratsiz olarak ıphone4 32gb olarak $600 almis parayi verdim cihazi hemen almis pasaport kaydinida yaptirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.