Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 5s cihazıma güncelleme geldi güncellemeyi kurabilmek için parola girmem gerekiyor ama klavyem de beş rakamla basmıyor bu yüzden parolayı giremiyorum ve dolayısıyla güncelleme olmuyor bu beş rakamına nasıl basabilirim? Fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arastirmak lazim kirik bir ekran bul tak olmaz ise ekran degis ne oyle yetim gibi kullaniyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 17 Mayıs 2017; 8:38:49 >
  • Arkadaşlar değişim cihazı alan ya da cihazı değişen oldu mu ? Değişim belgesi veriliyor mu kesin ?

Lydia servisi için mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Arkadaşlar değişim cihazı alan ya da cihazı değişen oldu mu ? Değişim belgesi veriliyor mu kesin ?

Lydia servisi için mesela ?

istersen svap değişimi kağdı alabıleceğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Arastirmak lazim kirik bir ekran bul tak olmaz ise ekran degis ne oyle yetim gibi kullaniyorsun

• Cihazım iphone 5. Ekran sol taraftan kalkmaya başladı biraz zorlasam komple çıkacak fakat sağ tarafı normal. Arka kamera çalışmamaya başladı ve şarja taktığımda bazen şarj olmuyor tam bastırmam lazım. Bunların nedenini ekranın şişmesine bağlıyorum.

• Ciddi bir problemim var bakalım kim yardımcı olacak. Özet geçiyorum. iphone 6 64 gb model telefonumu ekran da renk probleminden dolayı servise gönderdim. Ekran değişimi yapılması için verilen telefondan bir daha görüntü alınamadı. Cihaz çalışıyor, aktif açık durumda falat ekran tamamen simsiyah. 20 gün arıza tespiti uğraşlarına rağmen bir daha görüntü alınamadı. İşin üzücü yanı içerisindeki veriler. Oğlumun doğum videoları, hatıralar, anılar vs. on yıllık bir mazi vardı içerisinde. İşin kısmetsiz yanı yedeklediğim bilgisayarım da arızadaydı. Sizden yardım beklediğim konu içerisindeki verilerimi nasıl kurtarabilirim. itunes'e bağladığımda itunes cihazı farkediyor fakat iphone üzerinden bu bilgisayara güven diyemediğim için erişim olmuyor. Bir şekilde bir yolu olmalı mutlaka.

Şimdiden teşekkür ederim. Hayatta manevi olarak parayla değeri ölçülemeyecek şeyler vardır. İşte bu içerisindekilerde benim için aynen öyle. Saygılar herkese

• Olma ihtimali var acilip bakilmadan net cevap verilmez sarj bastirinca yaoyorsa soketi temizke kurdanla dyzelecektir

• RequiemForAsaw R kullanıcısına yanıt
    Bende 7 plus hocam o Lightning de bi cizirti var muzik calmayinca da geliyo sanki cizirti

• Herkese iyi aksamlar cihaz iphone 7 plus i aldiktan 10 gun sonra ankaradaki basari servise goturdum sıkıntilarimi anlattim sıkıntılar islemci sesi asiri isinma pil cabuk bitmesi kulakligi taktigim zaman sessizdeyken yani hicbir ses calmazken kulakliga gelen cizirti ve konusurken ahizeden gelen cizirti.. calisan cihazi alali 10 gun olmus islem yapmayalim dedi aldiginiz yere gidip para iadesi yada cihaz degisimi isteyin dedi aldigim yer turk telekoma gittim iade yada yenisini istiyorum 15 gun icinde boyle hakkim var dedim kabul etmediler oyle sey yok apple store yada apple dan alirsaniz var dedi cihazi orda biraktim sizi ön siraya koyup servise gonderelim cihazi zaten sıkınlar dediginiz gibiyse degisir dediler tamam dedim ama sonra esc servise gitmis cihaz benim dediğim hatalar bulamadi yaziyo ama benim disimda bi hata bulmuslar dokunma hassasiyeti hasari diye onarim denendi yapilamadi apple servise gönderildi diye mesaj geldi sonra apple cihazin ekranini değiştirmis ankara esc ye geri gelmis cihaz allah rizasi icin yardim edin 10 gunluk cihazi acip tamir etmisler belli ki ben istemiyorum oyle cihazi resmen rezillik ne yapmam lazim sizce bilgilendirirseniz cok mutlu olurum bu durum cok canimi sıktı cunku sizce cihazi almali miyim yoksa baska seyler mi yapmaliyim ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetow123

Herkese iyi aksamlar cihaz iphone 7 plus i aldiktan 10 gun sonra ankaradaki basari servise goturdum sıkıntilarimi anlattim sıkıntılar islemci sesi asiri isinma pil cabuk bitmesi kulakligi taktigim zaman sessizdeyken yani hicbir ses calmazken kulakliga gelen cizirti ve konusurken ahizeden gelen cizirti.. calisan cihazi alali 10 gun olmus islem yapmayalim dedi aldiginiz yere gidip para iadesi yada cihaz degisimi isteyin dedi aldigim yer turk telekoma gittim iade yada yenisini istiyorum 15 gun icinde boyle hakkim var dedim kabul etmediler oyle sey yok apple store yada apple dan alirsaniz var dedi cihazi orda biraktim sizi ön siraya koyup servise gonderelim cihazi zaten sıkınlar dediginiz gibiyse degisir dediler tamam dedim ama sonra esc servise gitmis cihaz benim dediğim hatalar bulamadi yaziyo ama benim disimda bi hata bulmuslar dokunma hassasiyeti hasari diye onarim denendi yapilamadi apple servise gönderildi diye mesaj geldi sonra apple cihazin ekranini değiştirmis ankara esc ye geri gelmis cihaz allah rizasi icin yardim edin 10 gunluk cihazi acip tamir etmisler belli ki ben istemiyorum oyle cihazi resmen rezillik ne yapmam lazim sizce bilgilendirirseniz cok mutlu olurum bu durum cok canimi sıktı cunku sizce cihazi almali miyim yoksa baska seyler mi yapmaliyim ne dersiniz

Degisim yapmalari lazim

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    Ama yapmadilar iste hocam sadece ekrann degismis

• quote:

Herkese iyi aksamlar cihaz iphone 7 plus i aldiktan 10 gun sonra ankaradaki basari servise goturdum sıkıntilarimi anlattim sıkıntılar islemci sesi asiri isinma pil cabuk bitmesi kulakligi taktigim zaman sessizdeyken yani hicbir ses calmazken kulakliga gelen cizirti ve konusurken ahizeden gelen cizirti.. calisan cihazi alali 10 gun olmus islem yapmayalim dedi aldiginiz yere gidip para iadesi yada cihaz degisimi isteyin dedi aldigim yer turk telekoma gittim iade yada yenisini istiyorum 15 gun icinde boyle hakkim var dedim kabul etmediler oyle sey yok apple store yada apple dan alirsaniz var dedi cihazi orda biraktim sizi ön siraya koyup servise gonderelim cihazi zaten sıkınlar dediginiz gibiyse degisir dediler tamam dedim ama sonra esc servise gitmis cihaz benim dediğim hatalar bulamadi yaziyo ama benim disimda bi hata bulmuslar dokunma hassasiyeti hasari diye onarim denendi yapilamadi apple servise gönderildi diye mesaj geldi sonra apple cihazin ekranini değiştirmis ankara esc ye geri gelmis cihaz allah rizasi icin yardim edin 10 gunluk cihazi acip tamir etmisler belli ki ben istemiyorum oyle cihazi resmen rezillik ne yapmam lazim sizce bilgilendirirseniz cok mutlu olurum bu durum cok canimi sıktı cunku sizce cihazi almali miyim yoksa baska seyler mi yapmaliyim ne dersiniz

siz tekrar apple görüşün şikayetlerin devam ettiğini söylin ama direk apple bağlantıya geçiniz apple değişim yapacaktır

• kenbu kullanıcısına yanıt
    Aradim hocam mahkemeye gidin diyolar

• quote:

Onceki msjlarinizi okudum, en kisa zamanda sorun cozulur umuyorum.

Ayrica Size bisey sormak istiyorum. Neden apple store dan almak varken gidip telekom'dan aldiniz cihazi? Tarife kapaminda aldiysaniz bisey diyemem tabii ama baska bir nedeni var mi?

• quote:

mahkemeye ne için gidicem garantili değilmi bu cihaz garantili normal müşteri olarak git
  • Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Fiyati 4600 du hocam apple da 4950

• Ciddi bir problemim var bakalım kim yardımcı olacak. Özet geçiyorum. iphone 6 64 gb model telefonumu ekran da renk probleminden dolayı servise gönderdim. Ekran değişimi yapılması için verilen telefondan bir daha görüntü alınamadı. Cihaz çalışıyor, aktif açık durumda falat ekran tamamen simsiyah. 20 gün arıza tespiti uğraşlarına rağmen bir daha görüntü alınamadı. İşin üzücü yanı içerisindeki veriler. Oğlumun doğum videoları, hatıralar, anılar vs. on yıllık bir mazi vardı içerisinde. İşin kısmetsiz yanı yedeklediğim bilgisayarım da arızadaydı. Sizden yardım beklediğim konu içerisindeki verilerimi nasıl kurtarabilirim. itunes'e bağladığımda itunes cihazı farkediyor fakat iphone üzerinden bu bilgisayara güven diyemediğim için erişim olmuyor. Bir şekilde bir yolu olmalı mutlaka.

Şimdiden teşekkür ederim. Hayatta manevi olarak parayla değeri ölçülemeyecek şeyler vardır. İşte bu içerisindekilerde benim için aynen öyle. Saygılar herkese

• quote:

Fiyati 4600 du hocam apple da 4950

cihaz apple garantisinde ise aracı sokmadan kendiniz götürün cihazın kaç günlük olduğunu bilidirin verim alamadığınızı söyleyin mutlaka yardımcı olacaktır
  • iPhone 7 yada plus kullanan arkadaşlar kulaklığı taktığınızda daha hiçbir şey çalmazken cins bi cızırtı sesi sizde de geliyor mu gelip gelip giden bi ses böyle klavye çıkınca yada arada bi gelen bi ses müzik çalmazken yani cevaplarınızı bekliyorum gece sessiz ortamda belli oluyor gibi

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.