Şimdi Ara

iPhone Şarj Soketi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
40.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konuyu açan be yorum yapan herkese çok sağlon.3 -4 aydır telefon şarz yerim bozuktu değiştirmeyi düşünüyordum.bu konuyu görünce içini temizledim telefon 10 numara çalışmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthztrk

quote:

Orijinalden alıntı: ` Kağan

quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

100-150 civarıdır

Çok paraymış ya böyle idare etmek en mantıklısı. Hafif bir temassızlık var ama yine de ediyor.

Aynı sorun bende de vardı. Şarj kablosu tam olarak oturmuyordu, ancak bir tarafa bastırınca şarj oluyordu.
    Sorunu şöyle çözdüm; kürdanla şarj soketinin içini temizledim ve çıkan pisliklerden sonra şarj kablosu tam olarak oturmaya başladı. Şu an için hiç bir sıkıntı yok.

Allah senden razı olsun kardeş. İnternette tamirci bakarken gördüm mesajı. İlk inanmadım, sonra fenerle baktım toz moz yok, yan yüzeyde çok az var. Sonra kürdanla içine bakınırken farkettim ki soketin dibi tozdan duvar olmuş. Ben orayı soketin sonu sanmıştım. İçinden cidden de bir DÜNYA toz çıktı. Yorumlarda abartıyorlar diyordum da hakikaten bir dünya çıktı.

Meğersem şarj kablosu ne de güzel oturuyormuş sokete :D Eskiden hafiften dokunsam çıkardı. Dibine kadar bastırınca zar zor şarj alırdı. Toza bak sen ya.

Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: massakrienen

quote:

quote:

quote:

100-150 civarıdır

Çok paraymış ya böyle idare etmek en mantıklısı. Hafif bir temassızlık var ama yine de ediyor.

Aynı sorun bende de vardı. Şarj kablosu tam olarak oturmuyordu, ancak bir tarafa bastırınca şarj oluyordu.
    Sorunu şöyle çözdüm; kürdanla şarj soketinin içini temizledim ve çıkan pisliklerden sonra şarj kablosu tam olarak oturmaya başladı. Şu an için hiç bir sıkıntı yok.

Allah senden razı olsun kardeş. İnternette tamirci bakarken gördüm mesajı. İlk inanmadım, sonra fenerle baktım toz moz yok, yan yüzeyde çok az var. Sonra kürdanla içine bakınırken farkettim ki soketin dibi tozdan duvar olmuş. Ben orayı soketin sonu sanmıştım. İçinden cidden de bir DÜNYA toz çıktı. Yorumlarda abartıyorlar diyordum da hakikaten bir dünya çıktı.

Meğersem şarj kablosu ne de güzel oturuyormuş sokete :D Eskiden hafiften dokunsam çıkardı. Dibine kadar bastırınca zar zor şarj alırdı. Toza bak sen ya.

Çok teşekkürler.

İki haftadır bende aynı sorun ile boğuşuyordum taa ki bu mesajı okuyuncaya kadar :) Soketi temizlediğimi zannederek neredeyse tamirciye gidip söktürüyordum cihazımı. Dip kısımda ki duvar diye tabir ettiğin tabakayı temizlememişim ve sadece üstte olan tozları almışım :( Işık ile kontrol ettiğimde az önce gerçekten soketin dip kısmı gibi görünen preslenmiş tabakayı da temizleyinceeee cihaz ilk günkü gibi sorunsuz şarj etmeye b
    aşladıııı :))) Ufak görünen ama çok önemli ayrıntı sorunumu çözmeye yaradı... çok teşekkür ederim....

• fthztrk kullanıcısına yanıt
    çıkan pisliğe inanamadım. şarj etmemesi çok normal.. nerdeyse garantiye göndercektim
  • temizleme ile ilgili tavsiye verene 50 tl borcum var helal et
  • 3 kere şarj aleti değiştirdim sırf o toz yüzünden kablonun ucu kırıldı hep..konuda görünce inanmadım toplu iğneyi bir kullanayım dedim içi leş olmuş resmen şuan sorunsuz çalışıo +1 arkadaşa
    adamın dibisin
  • Toz temizleme fikrini verenden Allah razı olsun. Benim de sorunumu çözdü.

• Garanti var ise ücretsiz 5 için 50 tk civarı çok kaliteli birsey 70 tl civarı olur ama çoğunlukla temizleme ile düzelir

3 sene önce yapmış arkadaş yorumu hala işe yarıyor. Allah razı olsun, kurtardı bizi :D
  • quote:

quote:

quote:

100-150 civarıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: dddbbb

çıkan pisliğe inanamadım. şarj etmemesi çok normal.. nerdeyse garantiye göndercektim

• beyler kurdanla unutmayın metal kullanmamaya özen gösterin
  • Kürdanla temizleyin arkadasin dedigi gibi orjinal kablo kullanin + pantolon cebine cok koydugumuz icin cok toz birikiyo o yuzden temazsizlik oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

ŞARJ OLMAMA SIKINTILARINDA MUTLAKA ŞARJ SOKETININ İÇİNİ ZARAR VERMEDEN NAZIKÇE TEMİZLEYİN

Sayende para kazanamiyoruz yuh artik

• Aylardır bu sorunu yaşıyordum servise yollamadan önce son bi araştırayım derken bu konuyu gördüm ve iphone şarj soketi temizleme üstüne küçük bi araştırma yaptım. Telefonun içinden çıkanlardan sonra muhtemelen iğreneceksiniz ama sorunu tamamen gideriyor. 2017 ve iphone6dan bildiriyorum yeni kablo almadan ve servise göndermeden önce temizlemeyi deneyin:)

• quote:

quote:

quote:

100-150 civarıdır

Hortlatmis olucam ama hocam allah razi olsun. Kac aydir telefon sarjdayken kullanamiyordum sarj aleti cikiyordu. Temassizlik vardi. Gittim sarj aleti aldim hala sorun devam ediyordu. Tam sarj soketini degistirmeye gidicektim yorumunu gordum suan duzeldi

Allah razı olsun kardeş ;)

150 liralık soketçiler ağlıyorlar bence bu konuyu gördükçe 😁

iPhone Şarj Girişi Sorunu na çözüm yazalım da Google'dan daha iyi ulaşılsın.

• 6S kullanıyorum benimde şarj kablosu hemen çıkıyordu.Dedklerinizi kürdanla yaptım düzeldi.Konu için teşekkür ederim.
  • Ne faydalı konu açmışım arkadaş, 10 senedir faydalanıyoruz [/b]
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.