Şimdi Ara

İphone Power Tuşu içine göçtü..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 gün önce iphone 4s telefonum wifi sorunundan dolayı değişim yapıldı. 0 telefon geldi. Fakat şimdi de gayet düzgün çalışan power tuşu hiçbirşey olmadan içine çökmüş. Dokunmatik gibi çalışıyor. İnternette araştırdım genelde garantisi biten telefon kullanıcıların başına gelmiş böyle bi sorun ve sorunu kendileri çözmüş. Benim telefonun garantisi halen devam ediyor. Servise yollasam ne sonuç çıkar bilgisi olan var mı?

2 bin liraya yakın para veriyoruz şanssızlık mıdır nedir. Telefon her dakika sorun çıkartıyor.

• Bana da oldu
    Servise ver direk yeni parca ile degisiyolar
    Rahat edersin
    Ne yazikki kronik sorun o
    Her modelde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mariachi@ kullanıcısına yanıt
    tekrar bir değişim yapma ihtimali yok ozaman. Peki kaç günde tamir edildi. Wifi sorununda 1 ayı buldu çünkü. Gerçi o değişimdi ama
  • Eğer parça değişimi yapılırsa tahminim servis yoğunluğuna göre 3 ila 5 gün arası değişir ama sağları solları pek belli olmuyor tekrar değişim verebilirler eğer öyle olursa cihaz temin edene kadar bekletebilirler yani dediğiniz gibi 1 ayı bulabiliyor bence hemen verin zaman kaybetmeden.
  • geçmiş olsun hocam
  • beşkazalı48 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın.

• orcun32 kullanıcısına yanıt
    Sorunla ilgisi pek olmayacak ama sorayım. Telefonu direk teleservice e göndermek mi mantıklı vatan bilgisayar tarafından göndermek mi? Hız bakımından

• Hocam direk kendiniz teleservice e verin vatan bilgisayara vermenin bi anlamı yok tamamen zaman kaybı olur;)
  • benim power tuşu da çalışmıyor yakında tamir ettireceğim ama şimdilik ,kapalı telefonu açmak için şarza takıyorum.Açık telefonu kapatmak içinse, ayarlar>erişebilirlik>asistive touch özelliğini açıyorum.ekranın üstünde beliren buton üzerinden cihazı kilitle kısmına uzunca basınca cihazı kapatabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıEtiPuf

10 gün önce iphone 4s telefonum wifi sorunundan dolayı değişim yapıldı. 0 telefon geldi. Fakat şimdi de gayet düzgün çalışan power tuşu hiçbirşey olmadan içine çökmüş. Dokunmatik gibi çalışıyor. İnternette araştırdım genelde garantisi biten telefon kullanıcıların başına gelmiş böyle bi sorun ve sorunu kendileri çözmüş. Benim telefonun garantisi halen devam ediyor. Servise yollasam ne sonuç çıkar bilgisi olan var mı?

2 bin liraya yakın para veriyoruz şanssızlık mıdır nedir. Telefon her dakika sorun çıkartıyor.

Benim devreleri yanmisti degistirdim para karsiligiyla bir kac gune verdiler

• Tus gocmesi icin tek care tus takiminin deismesidir benim bildiim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.