Şimdi Ara

iPhone Kapali yazisi var ekranda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kardesim iPhone 4'unun versiyonun yukseltmis iOS 7 yapmis. 1-2 hafta sikintisiz bir sekilde kullanmis. Ardindan telefon bir anda bu sekilde kalmis. Acamamis hic bi sekilde. Bende telefonu itunes'a bagladigimda telefonda kilit kodu oldugu icin itunes izin vermiyor. Diger kotu haber ise telefonun power tusu bozuk, calismiyor. Telefonu DFU moda da alamiyorum. Ekran goruntusu ise su sekilde. Yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@mdilli -- 15 Ekim 2013; 17:03:23 >

• ilginç
  • Daha önce sim kilitli miydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

Daha önce sim kilitli miydi ?

hayir fabrika cikisli unlocked
  • Öncelikle Power tuşunu yaptır sonra bakarsın devamına.

O tuş olmadan nereye kadar ne yapabilirsin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Öncelikle Power tuşunu yaptır sonra bakarsın devamına.

O tuş olmadan nereye kadar ne yapabilirsin ki?

Diyelim tusu yaptirdim, oneriniz nedir? Dfu mod ve restore tarzi birsey mi ?
  • H@mdilli kullanıcısına yanıt
    Yanlış Hatırlamıyorsam Bi Programla DFU Moduna Alabilirsin Telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersan33 -- 15 Ekim 2013; 17:28:15 >
  • Aynisi iPad de basima geldi restore'den baska care yok. O kilitliden kasti parola yanlis girildigi icin kilitli olmasi sim kilitle alakasi yok. En azindan iPad icin durum boyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 15 Ekim 2013; 17:42:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Aynisi iPad de basima geldi restore'den baska care yok. O kilitliden kasti parola yanlis girildigi icin kilitli olmasi sim kilitle alakasi yok. En azindan iPad icin durum boyleydi.

tamam da bu kadar uzun sure kilitli kalmasi icin parolanin 100 150 defa yanlis girilmis olmasi lazim nasil restore yapabilirim itunes a takinca telefon kilidini acin diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersan33

arastirdim da bulamadim o programi
  • quote:

Orijinalden alıntı: H@mdilli

quote:

Orijinalden alıntı: bersan33

arastirdim da bulamadim o programi

Hocam ben pp25 ile rahat dfuya alıyorum bi deneyin

• quote:

quote:

Aynisi iPad de basima geldi restore'den baska care yok. O kilitliden kasti parola yanlis girildigi icin kilitli olmasi sim kilitle alakasi yok. En azindan iPad icin durum boyleydi.

tamam da bu kadar uzun sure kilitli kalmasi icin parolanin 100 150 defa yanlis girilmis olmasi lazim nasil restore yapabilirim itunes a takinca telefon kilidini acin diyor

Apple sitesinde destek bolumunde bulmustum bu sorunun cevabini Tr sayfasinda da var oraya bi bak istersen mobildeyim simdi.

• H@mdilli kullanıcısına yanıt
    Nasıl Bulamadınız Anlamadım Şimdi Google Baktım Ayrıntılı Çok Sayfa Var Hatta Bi Tanesini Pm'den Atıyorum Şimdi Bak İncele

• quote:

quote:

ne 100-150 si ben 10-15 kere yanlış girdim iphone kapandı dfu moda alıp restore yapcan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.