Şimdi Ara

Iphone Çin Malı Oldugunu Nasıl Anlarız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
78.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ormanci

Ya şu "ben mühendisim" söylemine sinir oluyorum. Ben mühendisim deyince bu "ben aptal değilim" anlamına mı geliyor? Kusura bakmayın, ne mühendisler biliyorum... Ben de mühendisim ve sizi kastetmiyorum ama bazılarının yaptığı gibi her konuda "ben mühendisim, ben bilirim" modunda dolaşmıyorum :) Kimisi bunu acayip bir şekilde yapıyor.

Mühendissiniz ama o zaman mühendisliğe yakışmayacak sorular soruyorsunuz diyeyim o zaman kibarca

Alt alta 2 mesajım var, ikincide durumu açıklamaya çalıştım. Yan yana konulduklarında bariz fark ediyorlar zaten, sırf tasarımları yetiyor. Daha birebir aynı tasarımlı olan taklit bir iPhone yok. Varsa da ben görmedim. Çok benzeri var ama üzerinde ekstra tuşları falan var, iPhone'a göre daha kalın, daha dandik :) Direk belli ediyor kendini yani, o yüzden merak etmeyin. O değilse anlarsınız

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ormanci

Ya şu "ben mühendisim" söylemine sinir oluyorum. Ben mühendisim deyince bu "ben aptal değilim" anlamına mı geliyor? Kusura bakmayın, ne mühendisler biliyorum...z

iyi değinmişsin kardeş
    Bende astronotum

• quote:

Orijinalden alıntı: andore

quote:

Orjinalden alıntı: Ormanci

Ya şu "ben mühendisim" söylemine sinir oluyorum. Ben mühendisim deyince bu "ben aptal değilim" anlamına mı geliyor? Kusura bakmayın, ne mühendisler biliyorum...z

iyi değinmişsin kardeş
    Bende astronotum

Alıntıları Göster
    eğer alacağınız yere güvenmiyorsanız yani bana çin malıda verebilir diyorsanız bu tip yerlerden alşveriş yapmayın taklit meselesine gelince cihazı ilk elinize aldığınızda (zaten teknolojiden anladığınızı belirtmişsiniz) hemen anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

eğer alacağınız yere güvenmiyorsanız yani bana çin malıda verebilir diyorsanız bu tip yerlerden alşveriş yapmayın taklit meselesine gelince cihazı ilk elinize aldığınızda (zaten teknolojiden anladığınızı belirtmişsiniz) hemen anlarsınız

Alıntıları Göster
    çinliler durmadan çalışıyo hi phone yapmışlar aynı bizim bildiğimiz iphone gibi belki bilgisi olanlar vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdulhaleyk

çinliler durmadan çalışıyo hi phone yapmışlar aynı bizim bildiğimiz iphone gibi belki bilgisi olanlar vardır

Alıntıları Göster
    19 şubatta hortlatsaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: darendeli

19 şubatta hortlatsaydın

Alıntıları Göster
    ne bu şimdi şakamı yaa hiç bişeye yaramayan bi mesajı hortlatmışsın... en başından beri okuyorum bende olmaz böle yaa... yazdığın cevapta bişe olsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oGuxXx*

Getirteceğim,elime alıp bakma şansım yok diyor arkadaş.
    Bir zahmet konuları tam olarak okursanız gereksiz mesaj yazmamış olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Orjinalden alıntı: oGuxXx*

Getirteceğim,elime alıp bakma şansım yok diyor arkadaş.
    Bir zahmet konuları tam olarak okursanız gereksiz mesaj yazmamış olursunuz.

Alıntıları Göster
    designed by Apple in California
    assembled in China

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D06A31849

designed by Apple in California
    assembled in China

Alıntıları Göster
    Arkadaşım öncelikle eğer dış görünüşünden ayırt edemiyorsan ayarlardan genel ordanda hakkımızda kısmına girerek anlarsın zaten çin malı replika iphone larda bu menüye ulaşamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayday_38

Arkadaşım öncelikle eğer dış görünüşünden ayırt edemiyorsan ayarlardan genel ordanda hakkımızda kısmına girerek anlarsın zaten çin malı replika iphone larda bu menüye ulaşamazsın

Alıntıları Göster
    cihazı eline aldığında göz ucuyla baktığında dokunduğunda

eğerki hissedebiliyorsan, o o işte iphone dur

gerisi yalan...

bilmem anlatabildim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: s0phiesw0rld

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Çakma iPhone, iPhone değildir zaten. Üzerinde iPhone OS yoktur, AppStore yoktur, Cydia yoktur. Zannımca GPS ve pusulada yoktur. Bu forumda iPhone ile ilgili yazılara tamamen yabancı, apayarı bir üründür. Alınırmı? O senin tercihine kalmış! Ne kadar dayanır? Tamamen şansına kalmış. Kimi arkadaşlarım var 2 yıldır kullanıyor ama kimininki 6 ayda mefta oluyor. Forumlara bakıp, yorumları okuyup, Apple sitesinden görüpde iPhone'a heves etti isen alacağın ürün sadece şekil olarak iPhone'a benzeyecektir, içeriği tamamen farklıdır. Sonuç kocaman bir hayalkırıklığı olacaktır. Ona göre düşün sen karar ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exotique

Tabi ki de made in USA olanlar var bildigim kadariyla...Resimden bunu anlamak mumkun değil mi?Ya da anlamak icin adamlara sorabilecegim bişey var mı?

Yok öle birşey. Made in Usa yazmaz hiçbir iPhone'da.

Dip Not: Konu horlatılmış yeni farkettim ya.
    Hortlatan arkadaş sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 4 Haziran 2010; 20:04:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crime&punishment

peki arkadaşlar çakma iphone hemen bozulur mu? param yokda çakma alsam ne kadar gider?

çakma alcağına bence git başka(orjinal)marka bi telefon al çakma kullanılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_wizard

quote:

peki arkadaşlar çakma iphone hemen bozulur mu? param yokda çakma alsam ne kadar gider?

çakma alcağına bence git başka(orjinal)marka bi telefon al çakma kullanılmaz

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben pazartesi 15 günlük çin'e gidiyorum.Çıkarsa alıcam.Bende sahte olmasından cok korkuyorurum.Puxi'ye gidicez.Bi de Pekin'e nereden alabilirim acaba YARDIM!!!!!!!

• quote:

Çakma iphonu kullanamiyacağın için bozulmz duran alet durduk yere bozulmaz ekran kalitesi ve dokunmatiği o kadar berbatki kullanamicağına eminim mesaj yazmak zaten işgence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

quote:

Çakma iphonu kullanamiyacağın için bozulmz duran alet durduk yere bozulmaz ekran kalitesi ve dokunmatiği o kadar berbatki kullanamicağına eminim mesaj yazmak zaten işgence

Alıntıları Göster
    Selam arkadaşlar. Bana yurt dışından bitane geldi. Çin malı olup olmadığını da bilmiyorum. Görünüşü birebir İphone 3 gs 32 gb Ayarlardan Bu MAC HAKKINDA kısmı var oraya girdim bunlar yazıyor:

Şebeke operatörü: Vodafone
    Mevcut kapatise: 26.2 gb
    Gerçek Kapatise: 29.45 gb
    Yazılım sürümü: I845NG_FN_W_V1_2_3
    Derleme zamanı: 2010/10/19 12:01
    BT adı: iPhone

ŞİMDİ BU MAL ÇİN MALI MIDIR? 200 TLYE ALDIM. 5 AYDIR TIK YOK TÜM APARATLARI VAR SORUNSUZ ÇALIŞIYOR? BU ARADA TEK HATLI. Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beklentiler

Selam arkadaşlar. Bana yurt dışından bitane geldi. Çin malı olup olmadığını da bilmiyorum. Görünüşü birebir İphone 3 gs 32 gb Ayarlardan Bu MAC HAKKINDA kısmı var oraya girdim bunlar yazıyor:

ŞİMDİ BU MAL ÇİN MALI MIDIR? 200 TLYE ALDIM. 5 AYDIR TIK YOK TÜM APARATLARI VAR SORUNSUZ ÇALIŞIYOR? BU ARADA TEK HATLI. Yardımcı olursanız sevinirim.

DALGA GEÇİYORSUN SANIRIM 200 TL YE ALDIN HE

• arkadaş 1 yıllık konuyu uplamiş :) bende bi soru sorıyım.
    Iphone un alındığı ülkeye göre herhangi bi değişikliği varmıdır.mesela singapurdan gelenle ingiltereden gelen ?
  • quote:

ÇAKMA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edimcace

quote:

ÇAKMA...

Alıntıları Göster
    Bu konunun bi çekiciliği var galiba, dönüp dolaşıp hortlatıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxxommo

Bu konunun bi çekiciliği var galiba, dönüp dolaşıp hortlatıyorlar.

Alıntıları Göster
    made in china
    orjinali de
    çakması da...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.