Şimdi Ara

IPHONE ACILMIYOR YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, iphone bir anda kendi kendine kapandi ve actigimda elma logosunda takilip kaliyor.Bende burada okudugum diger yazilari da takip ederek DFU mode a aldim ve daha once olusturdugum custom restore dosyasini (.ipsw uzantili olan) restore etmeye calistim.Ancak surekli 1600 hatasi aliyorum (ki daha once jailbreak veya uptade yaparken hic karsilasmamistim) ve arastirmadigim yer kalmadi ama cozumu bulamadim.

Sistemi acip kapadim, sonra itunes u kaldirdim tekrar kurdum ama yok sonuc hep ayni !

Mac sistem kullaniyorum ve mac icin cozumu bilenler yardimlarinizi bekliyorum yoksa kiricam aleti

• arkadaslar yok mu yardimci olucak olan kullanamiyorum telefonu deliricem
  • arkadasım hiç panik yapma ben konu acmıstım belki görmüşsündür problemimiz aynı idi sadece yapman gereken başka bi bilgisayara itunes 7.7 kurup restore yapman o kadar eger başka bi bilgisayar bulma sansın yoksa isletim sistemini tekrar kur.. 2 gün kafayı yedim komsunun p3 bilgisayarında sonuca ulaştım :D:D

(problemin kesin işletim sisteminden kaynaklanıyor. herzaman izledigin yöntemleri yapıyosun ama hata veriyo dene göreceksin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanaspirin -- 3 Ekim 2008; 14:08:07 >
  • onerin icin cok saol o da ise yarayabilirdi ama ben mesajini gormeden once kendi kendime deneyerek baska sekilde cozdum.

restore ederken onceden hazirladigim custom restore dosyasini kullaniyordum daha sonra tekrar pwnage den custom restore olusturdum bu sefer hata vermeden kurabildim.

bi ara hic kurtaramicam telefonu sandim ama sonunda eski haline dondu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.