Şimdi Ara

İphone'a Video Yüklemek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
144.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar benim Itunes'da Movies yok. Tv şovları, Filmler vs. var ama movies yok her nedense nasıl video atacağım ben ne yapmam gerekir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xguvenx

ARKADAŞLAR PROGRAMI VE KULLANACAGINIZ ŞEKİLDE OLAN RESMİ UPLOAD ETTİM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN HERKESE BEN DENEDİM VE İ PHONEME ATTIM VİDEOLARI SORUNSUZ ŞEKİLDE OLDU UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR
    RAR PASAPORT AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR
    rar pass :xguvenx.donanimhaber.com

http://flameupload.com/files/OSME2HKF/Xilisoft%20Video%20Converter%20Ultimate.rar

http://www.multiupload.com/M3GTHV5IHC

ARKADAŞLAR LİNKLER GİTMESİN DİYE 15 LİNK EKLEDİM UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR

İphone'a Video Yüklemek

Convertermi bu nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyceyo34

Arkadaşlar benim Itunes'da Movies yok. Tv şovları, Filmler vs. var ama movies yok her nedense nasıl video atacağım ben ne yapmam gerekir ?

Movies zaten ingilizcesi ?Heralde türkçe itunes kullanıyorsunuz.Movies=filmler sekmesine denk geliyor türkçesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

quote:

Orijinalden alıntı: crazyceyo34

Arkadaşlar benim Itunes'da Movies yok. Tv şovları, Filmler vs. var ama movies yok her nedense nasıl video atacağım ben ne yapmam gerekir ?

Movies zaten ingilizcesi ?Heralde türkçe itunes kullanıyorsunuz.Movies=filmler sekmesine denk geliyor türkçesinde.

İngilizcem var ama inanır mısınız hiç ama hiç bu bunun türkçesi gibi yaklaşmadım olaya :)). Resmen bakar körmüşüm teşekkür ederim :)
  • benim anladıgım kadarıyla izleyeceğiniz format mp4 olmalı ı phone da

hepsini mp4 e çevirip atmayı deneyin
  • arkadaslar alakasız olcak ama bu sonradan atılan vıdeoları sıfreleyecegımız free uygulama varmı acaba
  • Arkadaşların Sorunlarına baktım.Cevaplar güzel ama Yeni cevap yok.

Öncelikle eger cihazınız yeniyse (iPhone 4/4s iPod 3G/4G iPad 2/yeni iPad) 720p 1080p videoları kaldırıyor demektir.elinizdeki herhangi bir mp4 videoyu kullanabilirsiniz.

Videoları Mp4 e çevirmek

Format factory adlı programı kullanabilirsiniz.Her türlü formata çevirebiliyor.Arayüz biraz karışık ama Her türlü cihaz ve modeli düşündüklerinden size pek bişey kalmıyor ayrıca altyazı gömme gibi yetenekleri de var.

iTunes yardımı ile video ve resimleri atmak

1. iTunes'u açın ve Apple kimligi ile PC nizi yetkilendirin.(Magaza>bu bilgisayatı yetkilendir)

2. Soldan cihazınızı seçin

3. Sağ üst kısımdan fotoğraflar Sekmesini işaretleyin

4. Fotografları Eşzamanla alt bölümden de "Videoları dahil et" kutusunu seçelim

5. Sagdan videoların oldugu Dizini seçiniz.

6. İlk eşzamanlamada Dizindeki tüm videolar iDevice'nıza aktarılmış olur.

Gelişmiş kullanıcılar(Yazılımcı ve geliştirici genç kardeşlerimiz) isterse bu işlemi Jailbreakten sonra daha basit bi şekilde yapabilir.Bknz:OpenSSH ve Dosya transferi iOS

• quote:

Orijinalden alıntı: QazWSxeD

Arkadaşlar belki forumda mevcuttur döküman olarak fakat ben bulamadım . Eğer var ise şimdiden özür dilerim
    İphone a nasıl video yüklenıyor , itunes aracılıgıyla mı ?
    Birde bu piyasada dolaşan converterlardan hangisi daha iyi ?
    Hangi formata çevirmem gerekiyor iphone da video izleyebilmek için ?

Bunların cevabı eğer döküman halinde bir yerde var ise veya anlatabilecek olan birisi var ise minnettar kalırım...

Teşekkür Ederim

Saygılarımla

sevgili arkadasım cok kolay bir yolu var programlara gerek kalmadan bu işlemi gerçekleştirebilirsin. yapman gereken itunes programını acarak ipohne ismimin oldugu yerde options bölümün altında ''Manually manage music and videos'' butonunu tıklayarak altta sağ köşede APPLY butonuna basıp devamında contunie etmen yetrli olacaktır. sonrasında mp3 playere attıgın gibi ipohne isinin altındaki video bölümne gelip bilgisayarındaki videoları sürükleyerek bırakman yeterli olacaktır. umarım yardımcı olabilmişimdir. iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

arkadaslar alakasız olcak ama bu sonradan atılan vıdeoları sıfreleyecegımız free uygulama varmı acaba

Hort ettim kime kusura bakmasın , bunu yapmazsam ölürdüm.

• Sene 2017 ve ben yine iphone video yükleyemiyorum. İtunes dan videoları dahil et dememe rağmen, yüklemiyor, fotoğraflar yükleniyor ama videolar yüklenmiyor. Yardım edermisiniz lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.