Şimdi Ara

iPhone'a ringtone atma!! resimli rehberimiz!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
50.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herşeyi uygun yaptım uzantılarda aynı kb olarakta diğerleri kadar iphonebrowserda görüyorum seçtiğim halde müziğin sesi çıkmıyor.3 tane kısa parça yaptım hiçbirinin sesi çıkmıyor. diğerlerine tıkladığımda ses geliyor sorun nereden kaynaklanıyor acaba?
  • Burda gayet güzel anlatılmışta, mid uzantılı dosyaları burdaki formata çevirince çalmıyor, nokia sony falan orjinal zil seslerini nasıl yükleyeceğiz ?
  • eline sağlık valla kardeş...çok kolay ve süper bi işlem
  • quote:

Orjinalden alıntı: vkturker

İyi akşamlar arkadaşlar,

Öncelikle forumdaki herkese cok tesekkür ederim, zira her geçen gün bir özelliğini daha randımanlı bir şekilde kullanıyorum iphone'umu sayenizde.. Ancak bir sorunum var, umarım yardımcı olursunuz.. geçen hafta sendsong'u yükledim, buradan da bir şarkıyı ringtone olarak atadım, ancak gerek sesin çok kısık olması ve gerekse titreşimin olmaması sebebi ile programı sildim... işte ne olduysa ondan sonra oldu, şimdi ne ses var ne titreşim.. tekrar bu programı install edip aynı şarkıyı seçeyim dedim, yine çözüm olmadı.. telefonu açıp kapama işlemlerini de yaptım her ringtone atamasından sonra, ama sonuç yok.. yardımcı olabilir misiniz?

teşekkür ederim....

bendede aynı sorun olustu yeni olusturdugum ringtone ları silmeme rağmen orjinal ringtonelarda çalmıyor ve titreşim yapmıyor telefon yardımlarınızı rica ederim

• arkadaşlar aynı işlemleri yaptım herşey tamam fakat telefonun zil sesleri bölümünde gözükmüyor attığım müzikler... lütfen yardım
  • kardes oncelikle tesekkur ederim gercekten aciklama ancak bu kadar guzel olabilir ama ben iphone brovseri actigim zaman telefondaki muzikler acilmiyo boyle bisey cikiyo
  • arkadaşlar jailbreak yapmadan bir yolu varmı mp3ü melodi yapmanın. garantili ve sözleşmeli olarak kullanıyruz iphone'u bu yüzden kırmak istemiyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: onealone

Merhaba Yukarıdaki söylenilenleri yapmaya çalıştığımda iphone browser kendi kendine kapanıyor.Ne yamam lazım.

Aynı problem bende de var, ama arada kaynamış, cevap alınamamış.. Yardım edebilirseniz cidden çok sevinirim, keza sadece ringtone için değil, sms olayında bi değişiklik için de lazım. Şimdiden teşekkürler.
  • http://www.iphonedo.com/zilsesi-yapmanin-en-kolay-yolu

Bu yönergeyi kullan. Uzunluğu en fazla 40 saniye olsn. Çevirdiği dosyayı, Belgelerim > Müziğim > iTunes > iTunes Music altında bulacaksın.

quote:

Orjinalden alıntı: thedarkside

arkadaşlar jailbreak yapmadan bir yolu varmı mp3ü melodi yapmanın. garantili ve sözleşmeli olarak kullanıyruz iphone'u bu yüzden kırmak istemiyoruz..
  • anlatım gerçekten çok güzel fakat tüm anlatımlar windows için. Ben apple kullanıcısıyım ve bu işlemi yapamadım. ringtones a da bir türlü göremedim. göremediğim için de sync yapamadım. Bu işlemi ya da buna benzer işlemi apple pc de yapan biri de bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabilirmi rica etsem:) iphone un kendi uyduruk melodisi her çaldığında sinirlerim oynuo valla. Şimdiden yardımlar için teşekkürler
  • Sadece iTunes'u kullanarak melodi yapabiliyoruz. Gün içinde fotoğraflı bir konu anlatımı açmayı düşünüyorum..

iphonedo sitesindekine benziyor fakat onların anlatımı biraz eski versiyona göre.

quote:

Orjinalden alıntı: dievas

anlatım gerçekten çok güzel fakat tüm anlatımlar windows için. Ben apple kullanıcısıyım ve bu işlemi yapamadım. ringtones a da bir türlü göremedim. göremediğim için de sync yapamadım. Bu işlemi ya da buna benzer işlemi apple pc de yapan biri de bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabilirmi rica etsem:) iphone un kendi uyduruk melodisi her çaldığında sinirlerim oynuo valla. Şimdiden yardımlar için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Sadece iTunes'u kullanarak melodi yapabiliyoruz. Gün içinde fotoğraflı bir konu anlatımı açmayı düşünüyorum..

iphonedo sitesindekine benziyor fakat onların anlatımı biraz eski versiyona göre.

quote:

Orjinalden alıntı: dievas

anlatım gerçekten çok güzel fakat tüm anlatımlar windows için. Ben apple kullanıcısıyım ve bu işlemi yapamadım. ringtones a da bir türlü göremedim. göremediğim için de sync yapamadım. Bu işlemi ya da buna benzer işlemi apple pc de yapan biri de bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabilirmi rica etsem:) iphone un kendi uyduruk melodisi her çaldığında sinirlerim oynuo valla. Şimdiden yardımlar için teşekkürler

gerçekten çok iyi olur. yeni versiyonlarda yapılan değişikliklerden ötürü yapamadım. Herkes windowsda gösteriyor ama apple da nasıl yapılır kimse anlatmamış. Bir çok kişi için yararlı bir kaynak olur yaparsanız...

• bu telefonun tanıtımında müzik parçalarının lisanslı olması lazım diye biliyordum demekki ona da çözüm bulmuşsunuz
  • ksilofon u tercih ediyorum genelde ama anlatım için tşkrler
  • program hata verıyo server pack 2 kullanıyorum acılınca program hata verıyo
  • elıne saglık ne dıyelım emege saygı faydalı olmuş....
  • http:/****.com/files/91368440/SetupiPhoneBrowser.1.52.exe.html indirdim ama calismiyor :(( bunun daha kolay yolu yok sanirim...
  • jail breaksiz iphonelara sanırım yapamıyoruz bu işlemi jail break hatası verıyor bu program acmıyor go to location bölümünü
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.